Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tomasinska Barbara Nasielsk 400m
2 Dobrowolski Jan Królewo 6km
3 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki 6km
4 Jasińska Ewa Płońsk 6km
5 Skierska Aneta Strubiny 6km
6 Gołaszewski Kamil Płońsk 6km
7 Idzikowski Andrzej Sochocin 6km
8 Kuc Nadia Płońsk 1km
9 Anowski Adrian Drochowo 6km
10 Raczkowski Łukasz Płońsk 6km
11 Pawlak Monika Strachowo 1km
12 Biegaleski Łukasz Płońsk 6km
13 Jeziak Przemysław Jeżewo 6km
14 Kuczyński Mariusz Ojrzeń 6km
15 Kuczyński Dawid Ojrzeń 6km
16 Zakrzewska Joanna Wichorowo 6km
17 Dobrowolski Tomasz Warszawa 6km
18 Mariańska Katarzyna Radzymin 6km
19 Kowalska Magdalena Przemkowo 6km
20 Krzyczkowska Sylwia Nasielsk 6km
21 Pietrzak Aleksandra Drożdżyn 1km
22 Żebrowski Szymon Płońsk 6km
23 Gadomski Łukasz Płońsk 6km
24 Gorząch Zbigniew Ciechanów 6km
25 Jeziak Milena Płońsk 6km
26 Jeziak Natalia Bońki 6km
27 Stankiewicz Oliwia Płońsk 400m
28 Lewicki Adrian Płońsk 6km
29 Tobolska Ewelina Strachowo 1km
30 Ciosek Izabela Płońsk 6km
31 Kowalski Dariusz Płońsk 6km
32 Szczytniewski Michał Płońsk 400m
33 Altman Jakub Płońsk 6km
34 Buben Karolina Buben Noskowskiego 6/10 6km
35 Pawlak Robert Płońsk 6km
36 Długoszewski Dawid Szerominek 6km
37 Długoszewska Małgorzata Szerominek 6km
38 Bączek Wojciech Bandysie 6km 5MBOT
39 Sobieski Rafał Ciechanów 6km 5MBOT
40 Piórkowski Piotr Bandysie 6km 5MBOT
41 Adamiak Arkadiusz Ciechanów 6km 5MBOT
42 RADOMSKI Marcin Płock 6km Biegam W Sfetsze
43 Gredke Robert Płońsk 6km Happy Dom Team
44 Gredke Magdalena Płońsk 1km Happy Dom Team
45 Nowocińska Lilly Płońsk 1km Happy Dom Team
46 Nowocińska Zuzanna Płońsk 1km Happy Dom Team
47 Nowocińska Nelly Płońsk 1km Happy Dom Team
48 Pogorzelski Andrzej Ciechanów 6km Mazovia ProActive
49 Anowski Przemysław Skwary 1km MKS BANK BS Płońsk
50 Skierski Mikołaj Strubiny 6km MKS BANK BS Płońsk
51 Skierski Mateusz Strubiny 6km MKS BANK BS Płońsk
52 Dobrowolski Sławomir Królewo 6km Naprzód Młociny
53 Jankowska Agnieszka Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
54 Chmurska Aneta Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
55 Pietras Tomasz Pietras Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
56 Pietras Maja Nasielsk 400m Nasielsk Baszta Team
57 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
58 Budnik Stanisław Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
59 Rucińska Jolanta Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
60 Ruciński Jarosław Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
61 Tomasinska Katarzyna Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
62 Białołęcka Lena Płońsk 6km Płońscy Patrioci
63 Liszewski Piotr Plonsk 6km Płońscy Patrioci
64 Orzechowski Paweł Orzechowski Płońsk 6km Płońscy Patrioci
65 Przybysz Katarzyna Płońsk 6km Płońscy Patrioci
66 Przybysz Rafał Płońsk 6km Płońscy Patrioci
67 Bombała Michał Płońsk 6km Płońscy Patrioci
68 Kuc Karolina Płońsk 400m Szkoła podstawowa nr 4


Wyświetleń: 2573

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ