Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żebrowski Szymon Płońsk 6km
2 Zakrzewska Joanna Wichorowo 6km
3 Tomasinska Katarzyna Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
4 Tomasinska Barbara Nasielsk 400m
5 Tobolska Ewelina Strachowo 1km
6 Szczytniewski Michał Płońsk 400m
7 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki 6km
8 Stankiewicz Oliwia Płońsk 400m
9 Sobieski Rafał Ciechanów 6km 5MBOT
10 Skierski Mikołaj Strubiny 6km MKS BANK BS Płońsk
11 Skierski Mateusz Strubiny 6km MKS BANK BS Płońsk
12 Skierska Aneta Strubiny 6km
13 Ruciński Jarosław Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
14 Rucińska Jolanta Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
15 RADOMSKI Marcin Płock 6km Biegam W Sfetsze
16 Raczkowski Łukasz Płońsk 6km
17 Przybysz Rafał Płońsk 6km Płońscy Patrioci
18 Przybysz Katarzyna Płońsk 6km Płońscy Patrioci
19 Pogorzelski Andrzej Ciechanów 6km Mazovia ProActive
20 Piórkowski Piotr Bandysie 6km 5MBOT
21 Pietrzak Aleksandra Drożdżyn 1km
22 Pietras Tomasz Pietras Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
23 Pietras Maja Nasielsk 400m Nasielsk Baszta Team
24 Pawlak Robert Płońsk 6km
25 Pawlak Monika Strachowo 1km
26 Orzechowski Paweł Orzechowski Płońsk 6km Płońscy Patrioci
27 Nowocińska Zuzanna Płońsk 1km Happy Dom Team
28 Nowocińska Nelly Płońsk 1km Happy Dom Team
29 Nowocińska Lilly Płońsk 1km Happy Dom Team
30 Mariańska Katarzyna Radzymin 6km
31 Liszewski Piotr Plonsk 6km Płońscy Patrioci
32 Lewicki Adrian Płońsk 6km
33 Kuczyński Mariusz Ojrzeń 6km
34 Kuczyński Dawid Ojrzeń 6km
35 Kuc Nadia Płońsk 1km
36 Kuc Karolina Płońsk 400m Szkoła podstawowa nr 4
37 Krzyczkowska Sylwia Nasielsk 6km
38 Kowalski Dariusz Płońsk 6km
39 Kowalska Magdalena Przemkowo 6km
40 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
41 Jeziak Przemysław Jeżewo 6km
42 Jeziak Natalia Bońki 6km
43 Jeziak Milena Płońsk 6km
44 Jasińska Ewa Płońsk 6km
45 Jankowska Agnieszka Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
46 Idzikowski Andrzej Sochocin 6km
47 Gredke Robert Płońsk 6km Happy Dom Team
48 Gredke Magdalena Płońsk 1km Happy Dom Team
49 Gorząch Zbigniew Ciechanów 6km
50 Gołaszewski Kamil Płońsk 6km
51 Gadomski Łukasz Płońsk 6km
52 Dobrowolski Tomasz Warszawa 6km
53 Dobrowolski Sławomir Królewo 6km Naprzód Młociny
54 Dobrowolski Jan Królewo 6km
55 Długoszewski Dawid Szerominek 6km
56 Długoszewska Małgorzata Szerominek 6km
57 Ciosek Izabela Płońsk 6km
58 Chmurska Aneta Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
59 Budnik Stanisław Nasielsk 6km Nasielsk Baszta Team
60 Buben Karolina Buben Noskowskiego 6/10 6km
61 Bombała Michał Płońsk 6km Płońscy Patrioci
62 Biegaleski Łukasz Płońsk 6km
63 Białołęcka Lena Płońsk 6km Płońscy Patrioci
64 Bączek Wojciech Bandysie 6km 5MBOT
65 Anowski Przemysław Skwary 1km MKS BANK BS Płońsk
66 Anowski Adrian Drochowo 6km
67 Altman Jakub Płońsk 6km
68 Adamiak Arkadiusz Ciechanów 6km 5MBOT


Wyświetleń: 2024

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ