Gniezno, Nocna Zadyszka VI
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gadzińska Izabela Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
2 Stypa Michał Gniezno Wyzwanie opłacono on-line
3 Kozłowski Błażej Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
4 Dudzińska Joanna Gniezno Wyzwanie opłacono on-line
5 Kosmala Beata Września Wyzwanie opłacono on-line
6 Przybylski Przemyslaw Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
7 Szymendera Katarzyna Środa Wielkopolska Wyzwanie Polonia Środa opłacono on-line
8 Przybylska Lucyna Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
9 Michalska Przybylska Żaneta Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) Nessi team opłacono on-line
10 Kowalski Andrzej Trzemeszno Wyzwanie opłacono on-line
11 Wiechowski Daniel Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
12 Kwiatkowska Agnieszka Koło Wyzwanie opłacono on-line
13 Łyszczarz-Zbytniewska Izabela Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
14 Pijanowska Jagoda Skiereszewo 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
15 Gronowska Lidia Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
16 Chłopicki Michał Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń). Velux Gniezno opłacono on-line
17 Koryło Bartłomiej Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) Quadcross Gniezno opłacono on-line
18 Bielawska - Borowiak Marta Gniezno Wyzwanie opłacono on-line
19 Kozłowski Tomasz Gniezno Wyzwanie opłacono on-line
20 CIECHAN Piotr CIECHAN DALKI 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
21 Młynek-Fajfer Magdalena Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
22 Trojanowska Anna Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń).
23 Trojanowska Klaudia Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń).
24 Szczepaniak Klaudia Gostyń 10 500 m (sześć okrążeń). WATAHA opłacono on-line
25 Góral Robert Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń). No Excuses Team opłacono on-line
26 Rudnik Agnieszka Rudnik Witkowo 10 500 m (sześć okrążeń). Witkowo biega opłacono on-line
27 Pazderska Ewa Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) Królewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
28 Piechocka Patrycja Kuślin 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
29 Miszczak Justyna Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
30 Durczak Sławomir Stroszki 5250 m (trzy okrążenia) drużyna szpiku opłacono on-line
31 Marczyńska Monika Zaparcin 5250 m (trzy okrążenia) Zmęczeni na Starcie Dobiegniew opłacono on-line
32 Fromm Jarosław Karniszewo 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
33 Draheim Weronika Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
34 Draheim Joanna Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
35 Draheim Zbigniew Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
36 Marut Mikołaj Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
37 Milarski Marcin Witkowo 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
38 gajek jakub gajek Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
39 Beling Zbigniew Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
40 Beling Krzysztof Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
41 Radniecka Kaśka Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
42 Czwójdak-Przybyszewska Ewelina Witkowo 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
43 Gozdalski Jarosław Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń). Witkowo biega opłacono on-line
44 Pazderska Agata Mijanowo 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
45 ROSZAK HENRYK Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń). Klub Biegacza Kompania Piwowarska opłacono on-line
46 Dworacki Michał Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
47 Dworacka Natalia Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
48 Loba Waldemar Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) Królewskie Morsy Gniezno opłacono on-line
49 Bogdziewicz Marta Gniezno 5250 m (trzy okrążenia)
50 Lewandowska Zuzanna Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
51 Robakowski Adrian Kromolice 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
52 Golczyk Wiktor Rogowo 5250 m (trzy okrążenia)
53 Zaporowska Anna Zaporowska Gniezno 5250 m (trzy okrążenia)
54 Budny Tomasz Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
55 Przybylski Patryk Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
56 Przybylska Ewa Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
57 Budzyński Przemek Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
58 Walczak Paweł Poznań 10 500 m (sześć okrążeń). BAR - Beer And Run opłacono on-line
59 Tomys Robert Września 10 500 m (sześć okrążeń). Night Runners Września opłacono on-line
60 Stawowa Joanna Żydowo 10 500 m (sześć okrążeń). Altom Gniezno opłacono on-line
61 Kowalski PIOTR Mogilno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
62 MILARSKA ANNA WITKOWO 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
63 Drajer Jarosław WITKOWO 5250 m (trzy okrążenia) 33 BLTr opłacono on-line
64 Drajer Joanna WITKOWO 5250 m (trzy okrążenia) 33 BLTr opłacono on-line
65 Kabacińska Adrianna Strzałkowo 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
66 Kubalski Adam Trzemeszno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
67 Julkowski Antoni Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
68 Górny Kacper Jankowo Dolne 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
69 Gorna Aleksandra Jankowo dolne 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
70 Gorna Halina Jankowo dolne 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
71 Góralska Magdalena Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
72 Konwiński Robert Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) Biegam bo nie mogę latać opłacono on-line
73 GRZĘDA Tomasz szydłowiec 10 500 m (sześć okrążeń). LENIWCE TEAM / 3 SLTr
74 Klemczak Jakub Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
75 Bembnista Stanisław Janowiec Wielkopolski 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
76 Suchecka-Bembnista Joanna Janowiec Wlkp. 10 500 m (sześć okrążeń). Kobiety w biegu opłacono on-line
77 Kryszak Maciej Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
78 Wyrębek Aureliusz gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
79 Kaczor Mariusz Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
80 Polus Joanna Polus Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
81 TRZASKAWKA MARTA GNIEZNO 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
82 wegnerski wojciech gniezno 5250 m (trzy okrążenia)
83 Kupaj Emilia Ćwierdzin 48 5250 m (trzy okrążenia) Akademia Karate Besuto Witkowo opłacono on-line
84 Mizera Jakub Kostrzyn Wlkp. 5250 m (trzy okrążenia) Akademia Karate Besuto Witkowo opłacono on-line
85 Mizera Mateusz Czerlejno 5250 m (trzy okrążenia) AKADEMIA KARATE BESUTO WITKOWO opłacono on-line
86 Fromm Bożena Karniszewo 10 500 m (sześć okrążeń). PWSZ Gniezno opłacono on-line
87 Koralewski Łukasz Wrzesnia 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
88 Wencel Krystian Gniezno 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
89 Wegnerska Paulina Gniezno 5250 m (trzy okrążenia)
90 Antczak Waldemar Września 10 500 m (sześć okrążeń). Night Runners Września
91 Jasińska Dorota Bieganowo 5250 m (trzy okrążenia) Night Runners Września opłacono on-line
92 Śmidowicz Sławomir Strzałkowo 5250 m (trzy okrążenia) Night Runners Września opłacono on-line
93 Czystowska Magdalena Poznań 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
94 Stamm Piotr Poznań 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
95 Czystowski Bartosz Gniezno 10 500 m (sześć okrążeń). opłacono on-line
96 Kapela Marzena Poznań 5250 m (trzy okrążenia) opłacono on-line
97 Kowalski Wojciech Kowalski Kleczew 5250 m (trzy okrążenia) Mogilno Team opłacono on-line


Wyświetleń: 2359

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ