Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gadzińska Izabela | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
2 | Stypa Michał | Gniezno | Polska | Wyzwanie | opłacono on-line | |
3 | Kozłowski Błażej | Gniezno | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
4 | Dudzińska Joanna | Gniezno | Polska | Wyzwanie | opłacono on-line | |
5 | Kosmala Beata | Września | Polska | Wyzwanie | opłacono on-line | |
6 | Przybylski Przemyslaw | Gniezno | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
7 | Szymendera Katarzyna | Środa Wielkopolska | Polska | Wyzwanie | Polonia Środa | opłacono on-line |
8 | Przybylska Lucyna | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
9 | Michalska Przybylska Żaneta | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | Nessi team | opłacono on-line |
10 | Kowalski Andrzej | Trzemeszno | Polska | Wyzwanie | opłacono on-line | |
11 | Wiechowski Daniel | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
12 | Kwiatkowska Agnieszka | Koło | Polska | Wyzwanie | opłacono on-line | |
13 | Łyszczarz-Zbytniewska Izabela | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
14 | Pijanowska Jagoda | Skiereszewo | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
15 | Gronowska Lidia | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
16 | Chłopicki Michał | Gniezno | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | Velux Gniezno | opłacono on-line |
17 | Koryło Bartłomiej | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | Quadcross Gniezno | opłacono on-line |
18 | Bielawska - Borowiak Marta | Gniezno | Polska | Wyzwanie | opłacono on-line | |
19 | Kozłowski Tomasz | Gniezno | Polska | Wyzwanie | opłacono on-line | |
20 | CIECHAN Piotr CIECHAN | DALKI | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
21 | Młynek-Fajfer Magdalena | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
22 | Szczepaniak Klaudia | Gostyń | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | WATAHA | opłacono on-line |
23 | Góral Robert | Gniezno | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | No Excuses Team | opłacono on-line |
24 | Rudnik Agnieszka Rudnik | Witkowo | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | Witkowo biega | opłacono on-line |
25 | Pazderska Ewa | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | Królewskie Morsy Gniezno | opłacono on-line |
26 | Piechocka Patrycja | Kuślin | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
27 | Miszczak Justyna | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
28 | Durczak Sławomir | Stroszki | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | drużyna szpiku | opłacono on-line |
29 | Marczyńska Monika | Zaparcin | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | Zmęczeni na Starcie Dobiegniew | opłacono on-line |
30 | Fromm Jarosław | Karniszewo | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
31 | Draheim Weronika | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
32 | Draheim Joanna | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
33 | Draheim Zbigniew | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
34 | Marut Mikołaj | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
35 | Milarski Marcin | Witkowo | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
36 | gajek jakub gajek | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
37 | Beling Zbigniew | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
38 | Beling Krzysztof | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
39 | Radniecka Kaśka | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
40 | Czwójdak-Przybyszewska Ewelina | Witkowo | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
41 | Gozdalski Jarosław | Gniezno | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | Witkowo biega | opłacono on-line |
42 | Pazderska Agata | Mijanowo | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
43 | ROSZAK HENRYK | Gniezno | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | Klub Biegacza Kompania Piwowarska | opłacono on-line |
44 | Dworacki Michał | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
45 | Dworacka Natalia | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
46 | Loba Waldemar | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | Królewskie Morsy Gniezno | opłacono on-line |
47 | Lewandowska Zuzanna | Gniezno | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
48 | Robakowski Adrian | Kromolice | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
49 | Budny Tomasz | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
50 | Przybylski Patryk | Gniezno | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
51 | Przybylska Ewa | Gniezno | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
52 | Budzyński Przemek | Gniezno | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
53 | Walczak Paweł | Poznań | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | BAR - Beer And Run | opłacono on-line |
54 | Tomys Robert | Września | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | Night Runners Września | opłacono on-line |
55 | Stawowa Joanna | Żydowo | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | Altom Gniezno | opłacono on-line |
56 | Kowalski PIOTR | Mogilno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
57 | MILARSKA ANNA | WITKOWO | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
58 | Drajer Jarosław | WITKOWO | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | 33 BLTr | opłacono on-line |
59 | Drajer Joanna | WITKOWO | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | 33 BLTr | opłacono on-line |
60 | Kabacińska Adrianna | Strzałkowo | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
61 | Kubalski Adam | Trzemeszno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
62 | Julkowski Antoni | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
63 | Górny Kacper | Jankowo Dolne | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
64 | Gorna Aleksandra | Jankowo dolne | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
65 | Gorna Halina | Jankowo dolne | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
66 | Góralska Magdalena | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
67 | Konwiński Robert | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | Biegam bo nie mogę latać | opłacono on-line |
68 | Klemczak Jakub | Gniezno | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
69 | Bembnista Stanisław | Janowiec Wielkopolski | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
70 | Suchecka-Bembnista Joanna | Janowiec Wlkp. | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | Kobiety w biegu | opłacono on-line |
71 | Kryszak Maciej | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
72 | Wyrębek Aureliusz | gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
73 | Kaczor Mariusz | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
74 | Polus Joanna Polus | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
75 | TRZASKAWKA MARTA | GNIEZNO | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
76 | Kupaj Emilia | Ćwierdzin 48 | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | Akademia Karate Besuto Witkowo | opłacono on-line |
77 | Mizera Jakub | Kostrzyn Wlkp. | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | Akademia Karate Besuto Witkowo | opłacono on-line |
78 | Mizera Mateusz | Czerlejno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | AKADEMIA KARATE BESUTO WITKOWO | opłacono on-line |
79 | Fromm Bożena | Karniszewo | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | PWSZ Gniezno | opłacono on-line |
80 | Koralewski Łukasz | Wrzesnia | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
81 | Wencel Krystian | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
82 | Wegnerska Paulina | Gniezno | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | ||
83 | Antczak Waldemar | Września | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | Night Runners Września | |
84 | Jasińska Dorota | Bieganowo | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | Night Runners Września | opłacono on-line |
85 | Śmidowicz Sławomir | Strzałkowo | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | Night Runners Września | opłacono on-line |
86 | Czystowska Magdalena | Poznań | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
87 | Stamm Piotr | Poznań | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
88 | Czystowski Bartosz | Gniezno | Polska | 10 500 m (sześć okrążeń). | opłacono on-line | |
89 | Kapela Marzena | Poznań | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | opłacono on-line | |
90 | Kowalski Wojciech Kowalski | Kleczew | Polska | 5250 m (trzy okrążenia) | Mogilno Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6596