Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lindel Jerzy Bytom Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
2 Lindel Alicja Bytom Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
3 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
4 Jankowski Jaś Gliwice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
5 Adamiec-Trutwin Olek Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Klub Aktywnych Rodzin opłacono
6 Prus Alicja Piekary Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
7 Tyzo Milena Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
8 Słowik Aleksandra Zabrze Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
9 Strozykowska Maja Gliwice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Sikret Gliwice opłacono
10 Gabor Laura Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
11 Marek Nikolac Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
12 Owczarek Sebastian Zabrze Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
13 Wawrosz Sonia Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP nr 58 w Katowicach
14 Bednarz Filip Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole nr 40 w Katowicach opłacono
15 Kępa Amelia Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
16 Latawiec Tymon Rybnik Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
17 Szyszka Filip Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Huragan Ligota opłacono
18 Maślak Emilia Świętochłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
19 Kawka Liliana Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Night Runners Śląsk opłacono
20 Bauerek Julianna Rybnik Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
21 Bauerek Magdalena Rybnik Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
22 Chrząścik Wojciech Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
23 Sokołowska Karolina Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP nr 16 Katowice opłacono
24 Skok Wojciech Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
25 Szpila-Czapura Honorata SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
26 Kubala Jakub katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
27 Wieczorek Wiktor Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
28 Ogłaza Anna Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
29 Pniak Oliwier Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
30 Malik Łucja Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
31 Sieciński Andrzej Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
32 Polański Staś Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Wolne Elektrony opłacono
33 Duda Julia Siemianowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
34 Bielecki Antoni Górki Wielkie 43-436 Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Husaria Race Team opłacono
35 Stochmiałek Marcel Bytom Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
36 Zalewska Lena Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
37 Podchul Franciszek Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
38 Woźnicki Mateusz mysłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
39 Chudy Paweł Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
40 Rygus Lidia Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
41 Tokarz Amelia Piekary Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Lecymy Durś opłacono
42 Chodzidło Olek Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
43 Jonak Zuzanna Ruda Slaska Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
44 Szyszkowic Marta Bytom Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
45 Francuz Franek Kraków Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
46 Francuz Gabrysia Kraków Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
47 Garncarz Filip Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
48 Kotkiewicz Lena KATOWICE Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
49 Jankowski Natan Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
50 Mucha Karolina Siemianowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Wesoła Rodzinka Siemianowice opłacono
51 Wasieczko Tomasz Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
52 Gienis Wojciech Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
53 Bladowski Igor Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
54 Maliszewski Gniewko Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono
55 Jeleń Justyna Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole nr 9 opłacono
56 Mysiak Tymon Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole nr 29 w Chorzowie opłacono
57 Natkaniec Adam Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
58 Kaszuba Lilianna Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) #czeladzbiega opłacono
59 Lorenz Mikołaj Tychy Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
60 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) TelegilixTeam opłacono
61 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
62 Kubacka Marta Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP 2 Katowice opłacono
63 Coder Oskar Piekary Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
64 Lebek Julia Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
65 Muszer POLA Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Huragan Ligota opłacono
66 Nowicki Antoni Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole nr 21 Katowice opłacono
67 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
68 Oleszek Cezary Czeladź Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) #czeladzbiega opłacono
69 Piwowarczyk Maksymilian Siemianowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole nr 12 opłacono
70 Kucharski Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
71 musioł amelia katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
72 Tejs Jagoda Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Jagodowy Team opłacono
73 Bielecki Filip Ruda Śląska Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
74 Gajewska Małgorzata Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
75 Betka Jakub Będzin Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
76 Strychalska Zuzanna Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
77 Filipek Krzysztof Tychy Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Biegnę Byle Dobiec opłacono
78 Bolęba Wiktoria Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
79 Skutnik Zuzia Mysłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) No.I opłacono
80 Małecki Dominik Ruda Śląska Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
81 Kopeć Karolina Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
82 Wojtanowski Mateusz Mysłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
83 NISKI ADRIAN Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
84 Marcok Nadia Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Akademia handball
85 Kaczmarek Igor Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
86 Łatacz Ksawery Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
87 Kozioł Antonina Boguszyce Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
88 Sas Maja Katowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
89 Giereś Natan Mysłowice Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
90 Płaczek Milena Chorzów Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono


Wyświetleń: 7719

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ