Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lindel Jerzy | Bytom | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
2 | Lindel Alicja | Bytom | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
3 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
4 | Jankowski Jaś | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
5 | Adamiec-Trutwin Olek | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
6 | Prus Alicja | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
7 | Tyzo Milena | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
8 | Słowik Aleksandra | Zabrze | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
9 | Strozykowska Maja | Gliwice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Sikret Gliwice | opłacono |
10 | Gabor Laura | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
11 | Marek Nikolac | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
12 | Owczarek Sebastian | Zabrze | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
13 | Wawrosz Sonia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | MP nr 58 w Katowicach | limit osiągnięty |
14 | Bednarz Filip | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole nr 40 w Katowicach | opłacono |
15 | Kępa Amelia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
16 | Latawiec Tymon | Rybnik | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
17 | Szyszka Filip | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Huragan Ligota | opłacono |
18 | Maślak Emilia | Świętochłowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
19 | Kawka Liliana | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Night Runners Śląsk | opłacono |
20 | Bauerek Julianna | Rybnik | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
21 | Bauerek Magdalena | Rybnik | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
22 | Chrząścik Wojciech | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
23 | Sokołowska Karolina | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | MP nr 16 Katowice | opłacono |
24 | Skok Wojciech | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
25 | Szpila-Czapura Honorata | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
26 | Kubala Jakub | katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
27 | Wieczorek Wiktor | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
28 | Ogłaza Anna | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
29 | Pniak Oliwier | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
30 | Malik Łucja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
31 | Sieciński Andrzej | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
32 | Polański Staś | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Wolne Elektrony | opłacono |
33 | Duda Julia | Siemianowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
34 | Bielecki Antoni | Górki Wielkie 43-436 | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Husaria Race Team | opłacono |
35 | Stochmiałek Marcel | Bytom | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
36 | Zalewska Lena | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
37 | Podchul Franciszek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
38 | Woźnicki Mateusz | mysłowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
39 | Chudy Paweł | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
40 | Rygus Lidia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
41 | Tokarz Amelia | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Lecymy Durś | opłacono |
42 | Chodzidło Olek | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
43 | Jonak Zuzanna | Ruda Slaska | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
44 | Szyszkowic Marta | Bytom | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
45 | Francuz Franek | Kraków | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
46 | Francuz Gabrysia | Kraków | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
47 | Garncarz Filip | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
48 | Kotkiewicz Lena | KATOWICE | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
49 | Jankowski Natan | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
50 | Mucha Karolina | Siemianowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Wesoła Rodzinka Siemianowice | opłacono |
51 | Wasieczko Tomasz | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
52 | Gienis Wojciech | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
53 | Bladowski Igor | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
54 | Maliszewski Gniewko | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | opłacono |
55 | Jeleń Justyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole nr 9 | opłacono |
56 | Mysiak Tymon | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole nr 29 w Chorzowie | opłacono |
57 | Natkaniec Adam | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
58 | Kaszuba Lilianna | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | #czeladzbiega | opłacono |
59 | Lorenz Mikołaj | Tychy | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
60 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | TelegilixTeam | opłacono |
61 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
62 | Kubacka Marta | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | MP 2 Katowice | opłacono |
63 | Coder Oskar | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
64 | Lebek Julia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
65 | Muszer POLA | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Huragan Ligota | opłacono |
66 | Nowicki Antoni | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole nr 21 Katowice | opłacono |
67 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
68 | Oleszek Cezary | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | #czeladzbiega | opłacono |
69 | Piwowarczyk Maksymilian | Siemianowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole nr 12 | opłacono |
70 | Kucharski Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
71 | musioł amelia | katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
72 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Jagodowy Team | opłacono |
73 | Bielecki Filip | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
74 | Gajewska Małgorzata | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
75 | Betka Jakub | Będzin | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
76 | Strychalska Zuzanna | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
77 | Filipek Krzysztof | Tychy | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
78 | Bolęba Wiktoria | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
79 | Skutnik Zuzia | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | No.I | opłacono |
80 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
81 | Kopeć Karolina | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
82 | Wojtanowski Mateusz | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
83 | NISKI ADRIAN | Chorzów | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | ||
84 | Marcok Nadia | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Akademia handball | limit osiągnięty |
85 | Kaczmarek Igor | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
86 | Łatacz Ksawery | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
87 | Kozioł Antonina | Boguszyce | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
88 | Sas Maja | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
89 | Giereś Natan | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
90 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono |
Wyświetleń: 14300