Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tekieli Artur Sosnowiec Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
2 Pytel Oskar Siemianowice śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Mk team opłacono
3 Adamiec-Trutwin Dorotka Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Klub Aktywnych Rodzin opłacono
4 Białas Oliwia Siemianowice śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Mk team opłacono
5 Mazan Jakub Twardowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
6 Duczek Mateusz Ruda Śląska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 23 Ruda Śląska opłacono
7 Szefer Tomasz Lubliniec Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
8 Szymański Iwo Sosnowiec Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
9 Zachariasz Olaf Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP4 Katowice opłacono
10 Owczarska Nikola Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 31 katowice opłacono
11 BUJOCZEK Milena Bytom Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
12 Aleksy Antonina Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie opłacono
13 Tarnowski Oliwier Sosnowiec Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
14 Sikora Maria Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
15 Grabowski Piotr Siemianowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
16 Wałach Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
17 Taborska Agata Ruda Śląska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
18 Błaszczyk Igor Siemianowice śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
19 Buczek Michalina Sosnowiec Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) EDGE opłacono
20 Krawczyk Lilianna Ruda slaska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runners
21 Krawczyk Laura Ruda slaska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runners
22 Rzadkowski Sebastian Ruda Śląska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
23 Gajewski Mateusz Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
24 Nowaczek Małgorzata Ruda Śląska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
25 Nowaczek Emilia Ruda Śląska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
26 Hamik Krystian chełm śląski Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Hamster Team opłacono
27 Gajda Oliwier Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
28 Głodowicz Julia czeladz Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Mosit tkkf saturn czeladz
29 Szpila-Czapura Edgar SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
30 Lotko Oliwier Będzin Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Banda z placu
31 Kaleta Karol Będzin Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Banda z placu opłacono
32 Labudda Milena Bytom Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
33 Wróbel Lena Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) kKs Katowice/Sp 54 katowice opłacono
34 Walczak Nadia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
35 Ogłaza Karolina Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
36 Jarnot Karol Czechowice-Dziedzice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
37 Jarnot Ewa Czechowice-Dziedzice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
38 Sroczynska Ewa Gliwice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole nr 22 Gliwice opłacono
39 Orliński Maksym Siemianowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp nr 13 Siemianowice Śląskie opłacono
40 Tlatlik Szymon Orzesze Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
41 Wlazło Maja Sosnowiec Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) GRUPA POŚCIGOWA opłacono
42 Wodecka Natalia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
43 Dabrowska Tosia Bedzin Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
44 Bielecka Zofia Górki Wielkie 43-436 Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Husaria Race Team opłacono
45 Stochmiałek Seweryn Bytom Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
46 Zawora Magdalena Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
47 Nowakowski Wojciech Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Paderewa opłacono
48 Żołądek Igor Chełm Śląski Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkołą podstawową nr2 Chełm Śląski opłacono
49 Ślosorz Piotr Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 1 Katowice opłacono
50 Peteja Marcin Bytom Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
51 Pieron Olga Siemianowice Śl. Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Omega opłacono
52 Pieron Wiktoria Siemianowice Śl. Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Omega opłacono
53 Ciepiela Krzysztof Wojkowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) iRun Cadence opłacono
54 Jakubowska Weronika Tychy Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SMS Tychy opłacono
55 Jakubowska Klaudia Tychy Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SMS Tychy opłacono
56 Lewosz Maciej Czeladź Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
57 Hajduga Małgorzata Ruda Śląska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
58 Hajduga Jan Ruda Śląska Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
59 Klusek Aleksandra Bobrowniki Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
60 Danowska Zofia Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
61 Widzewicz Jakub Zabrze Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
62 Dziadosz Wojciech Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) KS Stadion Śląski opłacono
63 Szołtysik Borys Siemianowice Śl Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) UKS WODNIK
64 Skiba Dobrawa Siemianowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) UKS WODNIK opłacono
65 Szafarczyk Adam Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
66 Pawera Michał Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
67 Kuciel Aleksandra Jaworzno Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
68 Muszyński Jakub Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) FlyTeam
69 Kandzia Kamil Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
70 Kandzia Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
71 Siemion Liliana Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
72 Żywiecki Oliwier Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 66 opłacono
73 Świerc Milena Piekary Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
74 Zakrzewska Ewa Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
75 Dziewulski Igor Tarnowskie Góry Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
76 Trembowiecka Natalia Mysłowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
77 Tomczok Marcin Katowicw Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
78 Markowska Oliwia Dąbrowa Górnicza Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 10 Dąbrowa Górnicza opłacono
79 Lorisz Sandra Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SANDRA RUN opłacono
80 Nowak Alan Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) MK Team opłacono
81 Głodowicz Julia czeladz Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Mosir TKKF Saturn Czeladz
82 Sapota Filip Sosnowiec Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 35 Sosnowiec
83 Binio Marcel Chruszczobród Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
84 Brzozowski Radosław Dąbrowa Gornicza Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole opłacono
85 Pypłacz Martyna Mysłowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice opłacono
86 Chrapek Anna Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa 15 Katowice opłacono
87 Michałek Alicja Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
88 Moj Lena Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
89 Sichma Jagoda Świętochłowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
90 Stachowicz Maja Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole nr 29 w Chorzowie opłacono
91 Matyszkiewicz Paweł Babice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
92 Szlembarski Miłosz Czeladź Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
93 Marecka Jagoda Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
94 Dubiel Igor Będzin Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
95 Kubacka Magdalena Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 15 Katowice opłacono
96 Kaiser Ksawery Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 66 opłacono
97 Różycka-Duda Zuzanna Chorzów Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runners opłacono
98 Lebek Jakub Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
99 Sołtysiak Rafał Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
100 Muszer NINA Katowice Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Huragan Ligota opłacono


Wyświetleń: 7718

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ