Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tekieli Artur | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
2 | Pytel Oskar | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Mk team | opłacono |
3 | Adamiec-Trutwin Dorotka | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
4 | Białas Oliwia | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Mk team | opłacono |
5 | Mazan Jakub | Twardowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
6 | Duczek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 23 Ruda Śląska | opłacono |
7 | Szefer Tomasz | Lubliniec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
8 | Szymański Iwo | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
9 | Zachariasz Olaf | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP4 Katowice | opłacono |
10 | Owczarska Nikola | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 31 katowice | opłacono |
11 | BUJOCZEK Milena | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
12 | Aleksy Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | opłacono |
13 | Tarnowski Oliwier | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
14 | Sikora Maria | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
15 | Grabowski Piotr | Siemianowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 20 Siemianowice Śląskie | opłacono |
16 | Wałach Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
17 | Taborska Agata | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
18 | Błaszczyk Igor | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
19 | Buczek Michalina | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | EDGE | opłacono |
20 | Rzadkowski Sebastian | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
21 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
22 | Nowaczek Małgorzata | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
23 | Nowaczek Emilia | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
24 | Hamik Krystian | chełm śląski | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Hamster Team | opłacono |
25 | Gajda Oliwier | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
26 | Szpila-Czapura Edgar | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
27 | Kaleta Karol | Będzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Banda z placu | opłacono |
28 | Labudda Milena | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
29 | Wróbel Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | kKs Katowice/Sp 54 katowice | opłacono |
30 | Walczak Nadia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
31 | Ogłaza Karolina | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
32 | Jarnot Karol | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
33 | Jarnot Ewa | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
34 | Sroczynska Ewa | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole nr 22 Gliwice | opłacono |
35 | Orliński Maksym | Siemianowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp nr 13 Siemianowice Śląskie | opłacono |
36 | Tlatlik Szymon | Orzesze | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
37 | Wlazło Maja | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
38 | Wodecka Natalia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
39 | Bielecka Zofia | Górki Wielkie 43-436 | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Husaria Race Team | opłacono |
40 | Stochmiałek Seweryn | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
41 | Zawora Magdalena | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
42 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Paderewa | opłacono |
43 | Żołądek Igor | Chełm Śląski | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkołą podstawową nr2 Chełm Śląski | opłacono |
44 | Ślosorz Piotr | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 1 Katowice | opłacono |
45 | Peteja Marcin | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
46 | Pieron Olga | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Omega | opłacono |
47 | Pieron Wiktoria | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Omega | opłacono |
48 | Ciepiela Krzysztof | Wojkowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | iRun Cadence | opłacono |
49 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SMS Tychy | opłacono |
50 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SMS Tychy | opłacono |
51 | Lewosz Maciej | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
52 | Hajduga Małgorzata | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
53 | Hajduga Jan | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
54 | Klusek Aleksandra | Bobrowniki | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
55 | Danowska Zofia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
56 | Widzewicz Jakub | Zabrze | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
57 | Dziadosz Wojciech | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | KS Stadion Śląski | opłacono |
58 | Skiba Dobrawa | Siemianowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | UKS WODNIK | opłacono |
59 | Szafarczyk Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
60 | Pawera Michał | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
61 | Kuciel Aleksandra | Jaworzno | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
62 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
63 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
64 | Siemion Liliana | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
65 | Żywiecki Oliwier | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 66 | opłacono |
66 | Świerc Milena | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
67 | Zakrzewska Ewa | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
68 | Trembowiecka Natalia | Mysłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
69 | Tomczok Marcin | Katowicw | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
70 | Markowska Oliwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 10 Dąbrowa Górnicza | opłacono |
71 | Lorisz Sandra | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SANDRA RUN | opłacono |
72 | Nowak Alan | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | MK Team | opłacono |
73 | Binio Marcel | Chruszczobród | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
74 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Gornicza | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole | opłacono |
75 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono |
76 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa 15 Katowice | opłacono |
77 | Michałek Alicja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
78 | Moj Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
79 | Sichma Jagoda | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
80 | Stachowicz Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole nr 29 w Chorzowie | opłacono |
81 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
82 | Marecka Jagoda | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
83 | Dubiel Igor | Będzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
84 | Kubacka Magdalena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 15 Katowice | opłacono |
85 | Kaiser Ksawery | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 66 | opłacono |
86 | Różycka-Duda Zuzanna | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Śląsk Runners | opłacono |
87 | Lebek Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
88 | Sołtysiak Rafał | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
89 | Muszer NINA | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Huragan Ligota | opłacono |
90 | Wróbel Hanna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa w Siewierzu | opłacono |
91 | Nowicki Jan | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 66 | opłacono |
92 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
93 | Starostka Bartosz | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
94 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
95 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
96 | Bielecki Wojciech | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
97 | Pietrasik Laura | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
98 | Pietrasik Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
99 | Sobczak Alicja | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 51 Katowice | opłacono |
100 | Matuszny Marcin | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono |
Wyświetleń: 14317