Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyszkiewicz Paweł | Babice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
2 | Dabrowska Tosia | Bedzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
3 | Dubiel Igor | Będzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
4 | Kaleta Karol | Będzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Banda z placu | opłacono |
5 | Lotko Oliwier | Będzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Banda z placu | limit osiągnięty |
6 | Klusek Aleksandra | Bobrowniki | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
7 | Wilk Malwina | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
8 | Wilk Cezary | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
9 | Peteja Marcin | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
10 | Stochmiałek Seweryn | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
11 | Labudda Milena | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
12 | BUJOCZEK Milena | Bytom | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
13 | Żołądek Igor | Chełm Śląski | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkołą podstawową nr2 Chełm Śląski | opłacono |
14 | Hamik Krystian | chełm śląski | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Hamster Team | opłacono |
15 | Różycka-Duda Zuzanna | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Śląsk Runners | opłacono |
16 | Marecka Jagoda | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
17 | Stachowicz Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole nr 29 w Chorzowie | opłacono |
18 | Lorisz Sandra | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SANDRA RUN | opłacono |
19 | Dziadosz Wojciech | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | KS Stadion Śląski | opłacono |
20 | Zawora Magdalena | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
21 | Adamiec-Trutwin Dorotka | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
22 | Binio Marcel | Chruszczobród | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
23 | Jarnot Ewa | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
24 | Jarnot Karol | Czechowice-Dziedzice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
25 | Głodowicz Julia | czeladz | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Mosir TKKF Saturn Czeladz | limit osiągnięty |
26 | Głodowicz Julia | czeladz | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Mosit tkkf saturn czeladz | limit osiągnięty |
27 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
28 | Lewosz Maciej | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
29 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Gornicza | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole | opłacono |
30 | Markowska Oliwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 10 Dąbrowa Górnicza | opłacono |
31 | Matuszny Marcin | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
32 | Sroczynska Ewa | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole nr 22 Gliwice | opłacono |
33 | Bielecka Zofia | Górki Wielkie 43-436 | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Husaria Race Team | opłacono |
34 | Kuciel Aleksandra | Jaworzno | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
35 | Kaczmarek Oliwia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
36 | Kopeć Dominik | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 34 katowice | opłacono |
37 | Pająk Olga | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 54 Katowice | opłacono |
38 | Urych Martyna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
39 | Moens Maksymilian | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Podstawowa nr 35 Katowice | opłacono |
40 | Mogilska Martyna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 54 Katowice | opłacono |
41 | Sobczak Alicja | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 51 Katowice | opłacono |
42 | Pietrasik Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
43 | Pietrasik Laura | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
44 | Nowicki Jan | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 66 | opłacono |
45 | Wróbel Hanna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa w Siewierzu | opłacono |
46 | Muszer NINA | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Huragan Ligota | opłacono |
47 | Sołtysiak Rafał | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
48 | Lebek Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
49 | Kaiser Ksawery | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 66 | opłacono |
50 | Kubacka Magdalena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 15 Katowice | opłacono |
51 | Moj Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
52 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa 15 Katowice | opłacono |
53 | Nowak Alan | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | MK Team | opłacono |
54 | Zakrzewska Ewa | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
55 | Żywiecki Oliwier | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 66 | opłacono |
56 | Muszyński Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | FlyTeam | limit osiągnięty |
57 | Pawera Michał | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
58 | Danowska Zofia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
59 | Ślosorz Piotr | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 1 Katowice | opłacono |
60 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Paderewa | opłacono |
61 | Ogłaza Karolina | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
62 | Wróbel Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | kKs Katowice/Sp 54 katowice | opłacono |
63 | Gajda Oliwier | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
64 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
65 | Owczarska Nikola | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 31 katowice | opłacono |
66 | Zachariasz Olaf | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP4 Katowice | opłacono |
67 | Tomczok Marcin | Katowicw | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
68 | Szefer Tomasz | Lubliniec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
69 | Roehrich Dariusz | Łąka | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
70 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono |
71 | Trembowiecka Natalia | Mysłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
72 | Tlatlik Szymon | Orzesze | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
73 | Świerc Milena | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
74 | Krawczyk Laura | Ruda slaska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Śląsk Runners | limit osiągnięty |
75 | Krawczyk Lilianna | Ruda slaska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Śląsk Runners | limit osiągnięty |
76 | Ziomek Oskar | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
77 | Zmuda Jan | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
78 | Żelasko Julia | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
79 | Bielecki Wojciech | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
80 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
81 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
82 | Starostka Bartosz | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
83 | Hajduga Jan | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
84 | Hajduga Małgorzata | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
85 | Nowaczek Emilia | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
86 | Nowaczek Małgorzata | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
87 | Rzadkowski Sebastian | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
88 | Taborska Agata | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
89 | Duczek Mateusz | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 23 Ruda Śląska | opłacono |
90 | Skiba Dobrawa | Siemianowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | UKS WODNIK | opłacono |
91 | Orliński Maksym | Siemianowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp nr 13 Siemianowice Śląskie | opłacono |
92 | Grabowski Piotr | Siemianowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 20 Siemianowice Śląskie | opłacono |
93 | Szołtysik Borys | Siemianowice Śl | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | UKS WODNIK | limit osiągnięty |
94 | Pieron Wiktoria | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Omega | opłacono |
95 | Pieron Olga | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Omega | opłacono |
96 | Zawojek Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
97 | Michałek Alicja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
98 | Siemion Liliana | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
99 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
100 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono |
Wyświetleń: 14138