Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Trutwin Krystian Chorzów Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Klub Aktywnych Rodzin opłacono
2 Trutwin Gabrysia Chorzów Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Klub Aktywnych Rodzin opłacono
3 Androsz Aleksandra Rybnik Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP nr 34 Rybnik
4 Radzięta Jan Czeladz Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
5 Sokołowska Julia Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP nr 34 Katowice opłacono
6 Sokołowski Franciszek Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP nr 34 Katowice opłacono
7 Sojka Natasza Siemianowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP 1 Siemianowice Śląskie opłacono
8 Cenkier Weronika Łaziska Górne Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) MOSiR Łaziska Górne opłacono
9 Ogłaza Mateusz Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
10 Sroczyński Kamil Gliwice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 1 Katowice opłacono
11 Adamczyk Maja Czyżówka Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Victoria Trzebinia opłacono
12 Duda Kamil Siemianowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp nr 13 Siemianowice Śląskie opłacono
13 Podchul Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008)
14 Cieślik Łukasz Siemianowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr.6 Siemianowice Śląskie opłacono
15 Tokarz Ola Piekary Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Lecymy Durś opłacono
16 Ślosorz Maksymilian Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 1 Katowice opłacono
17 Makowski Jan Łódź Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE/ Szkoła Podstawowa Nr. 1 w Łodzi opłacono
18 Ciepiela Maja Wojkowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) iRun Cadence opłacono
19 Lewosz Alicja Czeladź Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
20 Hajduga Mateusz Ruda Śląska Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
21 Knychała Adrian Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
22 Pawera Maksymilian Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
23 Jóźwiak Martyna Tarnowskie Góry Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008)
24 Dejas Paulina Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP nr 37 Katowice
25 Rychlik Patryk Klucze Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Lisy Pustyni opłacono
26 Malik Bartosz Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP nr1 Siemianowice Śląskie opłacono
27 Ficek Adrian KATOWICE Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Frelki opłacono
28 Szewczyk Igor Czętochowa Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Czewarun TiM opłacono
29 Duda Piotr RUDA ŚLĄSKA Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP6
30 Stachowicz Oliwia Chorzów Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 29 w Chorzowie opłacono
31 Polok Kinga siemianowice śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
32 Stera Igor Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
33 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie opłacono
34 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie opłacono
35 Madejska Karolina Chorzów Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Born Tu Bi Lotać opłacono
36 Marekwica Jakub Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Mk team opłacono
37 Liszczyna Dawid Gliwice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Apg opłacono
38 Urych Michał Katowice Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
39 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono


Wyświetleń: 7716

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ