Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Rychlik Patryk | Klucze | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | Lisy Pustyni | opłacono |
202 | Laskowski Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | limit osiągnięty | |
203 | Świerc Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
204 | Świerc Milena | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
205 | Zakrzewska Ewa | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
206 | Malik Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | SP nr1 Siemianowice Śląskie | opłacono |
207 | Leśniak Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | Przedszkole MIejskei nr 12 Sosnowiec | opłacono |
208 | Gralikowska Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
209 | Dziewulski Igor | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
210 | Trembowiecka Natalia | Mysłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
211 | Trembowiecka Emilia | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
212 | Wasieczko Tomasz | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
213 | Tomczok Marcin | Katowicw | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
214 | Liszczyna Alicja | Gliwice | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
215 | Gienis Wojciech | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
216 | Bladowski Igor | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
217 | Lis Filip | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
218 | Lis Kacper | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
219 | Łazarek Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
220 | Łazarek Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
221 | Maliszewski Iwo | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | opłacono |
222 | Maliszewski Gniewko | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | opłacono |
223 | Kapica Natalia | Bytom | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
224 | Markowska Oliwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 10 Dąbrowa Górnicza | opłacono |
225 | Lorisz Sandra | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SANDRA RUN | opłacono |
226 | Agdan Jan | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
227 | Nowak Alan | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | MK Team | opłacono |
228 | Ziętek Oskar | Jaworzno | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
229 | Szubka Mikołaj | Łaziska Górne | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
230 | Oboz Stanisław | Katowice | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
231 | Jeleń Justyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole nr 9 | opłacono |
232 | Głodowicz Julia | czeladz | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Mosir TKKF Saturn Czeladz | limit osiągnięty |
233 | Cymara Alicja | Katowice | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
234 | Mysiak Tymon | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole nr 29 w Chorzowie | opłacono |
235 | Sapota Filip | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 35 Sosnowiec | limit osiągnięty |
236 | Binio Marcel | Chruszczobród | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
237 | Natkaniec Adam | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | limit osiągnięty | |
238 | Kępka Alexander | Dąbrowa Gornicza | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
239 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Gornicza | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole | opłacono |
240 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono |
241 | Kaszuba Lilianna | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | #czeladzbiega | opłacono |
242 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa 15 Katowice | opłacono |
243 | Michałek Alicja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
244 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
245 | Ficek Adrian | KATOWICE | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | Frelki | opłacono |
246 | Zmuda Adam | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
247 | Szewczyk Igor | Czętochowa | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | Czewarun TiM | opłacono |
248 | Lorenz Liliana | Tychy | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
249 | Lorenz Mikołaj | Tychy | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
250 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | TelegilixTeam | opłacono |
251 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | TelegilixTeam | opłacono |
252 | Duda Paweł | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | Przedszkole nr 44 | limit osiągnięty |
253 | Moj Lena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
254 | Duda Piotr | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | SP6 | limit osiągnięty |
255 | Sichma Jagoda | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
256 | Stachowicz Oliwia | Chorzów | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | Szkoła Podstawowa nr 29 w Chorzowie | opłacono |
257 | Stachowicz Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole nr 29 w Chorzowie | opłacono |
258 | Matyszkiewicz Paweł | Babice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | limit osiągnięty | |
259 | Kozioł Martyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | limit osiągnięty | |
260 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
261 | Czyzewski Franciszek | Katowice | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
262 | Kaczmarek Nikodem | Sosnowiec | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
263 | Polok Kinga | siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
264 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
265 | Szlembarska Milena | Czeladź | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
266 | Polasińska Julia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
267 | Marecka Jagoda | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
268 | Dubiel Igor | Będzin | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
269 | Kubacka Marta | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | MP 2 Katowice | opłacono |
270 | Kubacka Magdalena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 15 Katowice | opłacono |
271 | Coder Oskar | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
272 | Kaiser Ksawery | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 66 | opłacono |
273 | Różycka-Duda Zuzanna | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Śląsk Runners | opłacono |
274 | Pietrzak Ola | Siemianowice Śląaskie | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
275 | Pietrzak Antek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
276 | Lebek Julia | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
277 | Lebek Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
278 | Sołtysiak Natalia | Katowice | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
279 | Sołtysiak Rafał | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
280 | Muszer POLA | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Huragan Ligota | opłacono |
281 | Muszer NINA | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Huragan Ligota | opłacono |
282 | Wróbel Hanna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa w Siewierzu | opłacono |
283 | Nowicki Antoni | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole nr 21 Katowice | opłacono |
284 | Nowicki Jan | Katowice | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 66 | opłacono |
285 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
286 | Suszczyk Kacper | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji sportowej | Mk team | opłacono |
287 | Oleszek Cezary | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | #czeladzbiega | opłacono |
288 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
289 | Stera Kornelia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji sportowej | opłacono | |
290 | Stera Igor | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
291 | Starostka Bartosz | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
292 | Piwowarczyk Maksymilian | Siemianowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole nr 12 | opłacono |
293 | Kucharski Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
294 | musioł amelia | katowice | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
295 | Dylus Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie | opłacono |
296 | Dylus Wiktor | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie | opłacono |
297 | Madejska Karolina | Chorzów | Polska | Bieg na 800 m - dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | Born Tu Bi Lotać | opłacono |
298 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Jagodowy Team | opłacono |
299 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
300 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m - dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono |
Wyświetleń: 14141