XXI Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie - 33km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Rok ur Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 74 KŁOPOTEK DAMIAN M 1 1983 M 30-39 TORUŃ PACKMAN TEAM 33km 1:59:08 16.62 [km/h] 0:03:37 [min/km]
2 292 KOPEĆ WOJCIECH M 2 1986 M 30-39 OLSZTYNEK TEAM KOPEĆ 33km 2:00:57 16.37 [km/h] 0:03:40 [min/km]
3 97 LAMPARSKI ZBIGNIEW M 3 1987 M 30-39 MIŃSK MAZOWIECKI MKB DREPTAK 33km 2:01:02 16.36 [km/h] 0:03:40 [min/km]
4 107 LYSKO JAKUB M 4 1985 M 30-39 1 DĄBROWA GÓRNICZA WKB META LUBLINIEC 33km 2:01:56 16.24 [km/h] 0:03:42 [min/km]
5 196 SULEWSKI KRZYSZTOF M 5 1985 M 30-39 2 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 33km 2:03:26 16.04 [km/h] 0:03:44 [min/km]
6 276 GRABOWSKI ANTONI M 6 1984 M 30-39 3 GDAŃSK PORANNY BIEGACZ 33km 2:06:57 15.60 [km/h] 0:03:51 [min/km]
7 99 LASKOWSKI JAROSŁAW M 7 1982 M 30-39 4 MAŁE BAŁÓWKI KURZĘTNIK BIEGA 33km 2:07:16 15.56 [km/h] 0:03:51 [min/km]
8 120 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW M 8 1987 M 30-39 5 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 33km 2:08:16 15.44 [km/h] 0:03:53 [min/km]
9 1 ADAMUSIAK SŁAWOMIR M 9 1976 M 40-49 1 IŁAWA IŁAWA BIEGA 33km 2:09:00 15.35 [km/h] 0:03:55 [min/km]
10 26 DUDA JACEK M 10 1974 M 40-49 2 BRANIEWO DUDICOM.XYZ 33km 2:09:12 15.33 [km/h] 0:03:55 [min/km]
11 33 FIEODOROW TOMASZ M 11 1984 M 30-39 6 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 33km 2:12:11 14.98 [km/h] 0:04:00 [min/km]
12 144 ORŁOWSKI TOMASZ M 12 1986 M 30-39 7 MORĄG FINISZ MORĄG 33km 2:12:35 14.93 [km/h] 0:04:01 [min/km]
13 5 BELKA PRZEMYSŁAW M 13 1990 M 0-29 1 IŁAWA IŁAWA BIEGA 33km 2:14:14 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km]
14 137 NOJMAN RAFAŁ M 14 1984 M 30-39 8 DOBRE MIASTO SĄ WOLNIEJSI/4W-MBOT 33km 2:16:45 14.48 [km/h] 0:04:09 [min/km]
15 178 SANECKI PATRYK M 15 1990 M 0-29 2 PASŁĘK SPARTANIE DZIECIOM 33km 2:18:05 14.34 [km/h] 0:04:11 [min/km]
16 198 SZCZECINA RAFAŁ M 16 1978 M 40-49 3 IŁAWA IŁAWA BIEGA 33km 2:18:15 14.32 [km/h] 0:04:11 [min/km]
17 59 JEZIORSKI MATEUSZ M 17 1991 M 0-29 3 ŁUKTA 33km 2:18:48 14.27 [km/h] 0:04:12 [min/km]
18 179 SATKIEWICZ PIOTR M 18 1993 M 0-29 4 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 33km 2:19:06 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km]
19 54 JAROCKI JACEK M 19 1982 M 30-39 9 BRANIEWO 33km 2:19:12 14.22 [km/h] 0:04:13 [min/km]
20 199 SZCZYGŁOWSKI JACEK M 20 1971 M 40-49 4 MORĄG TEAM KOPEĆ 33km 2:19:42 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
21 38 GARDENER JACEK M 21 1966 M 50-59 1 WARSZAWA JACEKBIEGA RUNNING TEAM 33km 2:19:50 14.16 [km/h] 0:04:14 [min/km]
22 286 STACHERSKI ŁUKASZ M 22 1989 M 30-39 10 PRZEDBORZ 33km 2:19:59 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km]
23 223 ZALEWSKI KONRAD M 23 1987 M 30-39 11 GDYNIA 33km 2:20:00 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km]
24 213 WIELGUS KRYSTIAN M 24 1978 M 40-49 5 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 33km 2:20:31 14.09 [km/h] 0:04:15 [min/km]
25 155 PERCZYŃSKI JERZY M 25 1967 M 50-59 2 MIŃSK MAZOWIECKI 33km 2:20:35 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km]
26 193 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 26 1962 M 50-59 3 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 33km 2:20:50 14.06 [km/h] 0:04:16 [min/km]
27 76 KOTLENGA PRZEMYSŁAW M 27 1980 M 30-39 12 IŁAWA S4H 33km 2:21:04 14.04 [km/h] 0:04:16 [min/km]
28 11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF M 28 1979 M 40-49 6 OSTRÓDA 33km 2:21:40 13.98 [km/h] 0:04:18 [min/km]
29 167 PYTLOS MARCIN M 29 1980 M 30-39 13 WARSZAWA GLKS FAŁKÓW 33km 2:22:45 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km]
30 291 ROKICKI LESZEK M 30 1973 M 40-49 7 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 33km 2:23:23 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
31 22 DĘBOWSKI MARCIN M 31 1976 M 40-49 8 OLSZTYN IKS ATAK ELBLĄG 33km 2:24:28 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
32 50 ILKIEWICZ ADAM M 32 1981 M 30-39 14 WARSZAWA 3BRO 33km 2:25:12 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km]
33 6 BIAŁEK PIOTR M 33 1981 M 30-39 15 OLSZTYN 3BRO 33km 2:25:13 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]
34 41 GOMULSKI MARCIN M 34 1988 M 30-39 16 MORĄG FINISZ MORĄG 33km 2:25:22 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
35 103 LISEK EWA K 1 1980 K 30-39 NIDZICA NIDZICA BIEGA 33km 2:25:38 13.60 [km/h] 0:04:25 [min/km]
36 13 CYRKLER RAFAŁ M 35 1976 M 40-49 9 OSTRÓDA SĄ WOLNIEJSI 33km 2:25:42 13.59 [km/h] 0:04:25 [min/km]
37 131 NAJDZION ROBERT M 36 1976 M 40-49 10 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 33km 2:25:56 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km]
38 197 SYROCKI SYLWESTER M 37 1976 M 40-49 11 ELBLĄG 33km 2:25:58 13.56 [km/h] 0:04:25 [min/km]
39 228 ŻEBROWSKI JACEK M 38 1984 M 30-39 17 KIERZLINY 33km 2:26:12 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km]
40 108 ŁASKARZEWSKI JAROSŁAW M 39 1967 M 50-59 4 OLSZTYN 33km 2:26:31 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km]
41 174 SADOWSKI ANDRZEJ M 40 1985 M 30-39 18 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 33km 2:26:42 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km]
42 185 SKUZJUS MICHAŁ M 41 1991 M 0-29 5 IŁAWA #8RANOBASEN EMP IŁAWA 33km 2:26:53 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km]
43 169 RETMANIAK SYLWIA EWA K 2 1987 K 30-39 WARSZAWA DRUŻYNA TVN 33km 2:27:02 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
44 30 DZIUMA ARKADIUSZ M 42 1979 M 40-49 12 SOPOT SWINKA RACKA TEAM 33km 2:27:56 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
45 16 DANIELAK MICHAŁ M 43 1976 M 40-49 13 ROŻNO-PARCELE ORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU 33km 2:28:10 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
46 21 DĘBOWSKA BEATA K 3 1971 K 40+ OLSZTYN 33km 2:28:23 13.34 [km/h] 0:04:30 [min/km]
47 119 MAZURKIEWICZ MATEUSZ M 44 1984 M 30-39 19 IŁAWA 33km 2:28:31 13.33 [km/h] 0:04:30 [min/km]
48 31 ETMAŃSKI RADOSŁAW M 45 1980 M 30-39 20 IŁAWA #8RANOBASEN EMP IŁAWA 33km 2:28:51 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
49 294 BARCZAK ADAM M 46 1972 M 40-49 14 OLSZTYN 33km 2:30:12 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
50 279 GROCHKI ARTUR M 47 1972 M 40-49 15 ELBLĄG KARAŚ TEAM ELBLĄG 33km 2:30:35 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
51 140 ODZIEMCZYK TOMASZ M 48 1986 M 30-39 21 ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 33km 2:30:38 13.14 [km/h] 0:04:34 [min/km]
52 45 GRUCHALSKI RAFAŁ M 49 1977 M 40-49 16 ELBLĄG PORTEL.PL 33km 2:30:45 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
53 63 JURKIEWICZ PAWEŁ M 50 1978 M 40-49 17 OLSZTYN 33km 2:31:22 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
54 166 PYPEĆ MARIUSZ M 51 1978 M 40-49 18 PRABUTY POGOŃ PRABUTY 33km 2:31:24 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
55 29 DYNISZUK TOMASZ M 52 1978 M 40-49 19 WĘGORZEWO STRAŻ GRANICZNA WĘGORZEWO 33km 2:31:30 13.07 [km/h] 0:04:35 [min/km]
56 89 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 53 1972 M 40-49 20 ELBLĄG ECM EL HURT ELBLĄG 33km 2:32:22 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km]
57 35 FRANKIEWICZ MACIEJ M 54 1977 M 40-49 21 MALBORK GRUPA MALBORK 33km 2:32:36 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km]
58 42 GOSIEWSKI CEZARIUSZ M 55 1976 M 40-49 22 OSTRÓDA 33km 2:33:16 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km]
59 96 KURZELOWSKI DAMIAN M 56 1974 M 40-49 23 MORĄG BIEGAM DLA BARTKA 33km 2:33:16 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km]
60 2 ANGIELCZYK ADAM M 57 1988 M 30-39 22 GDAŃSK REAKTYWUJ SIE W MARATONIE 33km 2:33:28 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
61 19 DEPUTAT JOANNA K 4 1976 K 40+ 1 ELBLAG 33km 2:34:02 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km]
62 203 ŚLEDZIEWSKI CEZARY M 58 1971 M 40-49 24 WÓJTOWO AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 33km 2:34:13 12.84 [km/h] 0:04:40 [min/km]
63 109 ŁASTOWIECKI RADOSŁAW M 59 1975 M 40-49 25 MIŃSK MAZOWIECKI KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI 33km 2:34:27 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
64 290 GAJEWSKI SZYMON M 60 1988 M 30-39 23 OSTRÓDA SKAZANI NA SUKCES 33km 2:35:11 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
65 83 KOZIARSKA ANNA K 5 1984 K 30-39 1 ELBLĄG 33km 2:35:32 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
66 214 WILBIK TOMASZ M 61 1986 M 30-39 24 BRANIEWO 33km 2:35:34 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
67 152 PASZKO KAMIL M 62 1990 M 0-29 6 FLORCZAKI FINISZ MORĄG 33km 2:35:52 12.70 [km/h] 0:04:43 [min/km]
68 275 SIEMUND ŁUKASZ M 63 1980 M 30-39 25 PSTRĄŻKA AKTYWNI LYSKI 33km 2:36:00 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km]
69 288 RADZIWON WOJCIECH M 64 1988 M 30-39 26 OSTRÓDA OSTRUDA RUNNERS 33km 2:36:42 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
70 289 RADZIWON MAREK M 65 1992 M 0-29 7 OSTRÓDA 33km 2:36:43 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
71 181 SIEPIOŁA CEZARY M 66 1979 M 40-49 26 MORĄG LEŚNY CROSS 33km 2:36:44 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
72 157 PIOTROWSKI WOJCIECH M 67 1980 M 30-39 27 ORNETA 33km 2:36:45 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
73 87 KRÓLAK PRZEMEK M 68 1978 M 40-49 27 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ /15 BZ 2BZ 33km 2:37:54 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
74 8 BOGUSZ PIOTR M 69 1990 M 0-29 8 OLSZTYN KUROPATWA TEAM 33km 2:37:56 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
75 139 NOWOSIELSKI PIOTR M 70 1973 M 40-49 28 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 33km 2:38:01 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
76 172 ROZENBERG SŁAWOMIR M 71 1965 M 50-59 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 33km 2:38:01 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
77 67 KALINOWSKI PIOTR M 72 1978 M 40-49 29 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA "ENDORFINY" 33km 2:38:04 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
78 176 SAMEREK DARIUSZ M 73 1979 M 40-49 30 TORUŃ MARMEL TORUŃ 33km 2:38:14 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
79 191 STAWARSKA ELŻBIETA K 6 1977 K 40+ 2 TORUŃ MARMEL TORUŃ 33km 2:38:15 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
80 70 KANIEWSKI PIOTR M 74 1982 M 30-39 28 IŁAWA IŁAWA BIEGA 33km 2:38:24 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
81 91 KUBIT TADEUSZ M 75 1974 M 40-49 31 MŁAWA 33km 2:38:26 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
82 142 OLSZEWSKI ROMAN M 76 1973 M 40-49 32 ELBLĄG ELBAŻANT 33km 2:38:30 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
83 98 LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA K 7 1981 K 30-39 2 OLSZTYN AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 33km 2:38:31 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
84 146 OTŁOWSKI GRZEGORZ M 77 1986 M 30-39 29 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 33km 2:38:43 12.48 [km/h] 0:04:49 [min/km]
85 278 KRZYŻANIUK PIOTR M 78 1980 M 30-39 30 OSTRUDA 33km 2:39:24 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km]
86 284 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF M 79 1976 M 40-49 33 OLSZTYN ODCISKI I PĘCHERZE 33km 2:39:57 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
87 127 MROCZKOWSKI TOMASZ M 80 1981 M 30-39 31 MALBORK GRUPA MALBORK 33km 2:40:34 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
88 71 KAPTEINA ROBERT M 81 1973 M 40-49 34 GRONOWO GÓRNE 33km 2:40:40 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
89 277 WASILEWSKI MIROSŁAW M 82 1974 M 40-49 35 IŁAWA ORKA MASTERS IŁAWA 33km 2:40:42 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
90 51 INGIELEWICZ MAGDA K 8 1986 K 30-39 3 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 33km 2:40:45 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
91 69 KAMROWSKI RADEK M 83 1978 M 40-49 36 IŁAWA #8RANOBASEN EMP IŁAWA 33km 2:40:51 12.31 [km/h] 0:04:52 [min/km]
92 80 KOWALSKI GRZEGORZ M 84 1974 M 40-49 37 OLSZTYN ORANGE POLSKA 33km 2:41:01 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
93 184 SKORUPSKI RAFAŁ M 85 1975 M 40-49 38 OSTRÓDA 33km 2:41:19 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
94 53 JANKOWSKI RAFAŁ M 86 1977 M 40-49 39 POLICZNA 33km 2:41:46 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
95 159 PIVAVAREVICH ANDREI M 87 1988 M 30-39 32 ELBLĄG BEBETTERLIFESTYLE 33km 2:41:50 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km]
96 154 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 88 1979 M 40-49 40 OLSZTYN 33km 2:43:00 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
97 280 RANISZEWSKI PRZEMYSŁAW M 89 1983 M 30-39 33 ELBLĄG TKE 33km 2:44:40 12.02 [km/h] 0:04:59 [min/km]
98 66 KACZYŃSKI KAMIL M 90 1977 M 40-49 41 MORĄG FINISZ MORĄG 33km 2:44:57 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
99 202 SZPENDOWSKI MAREK M 91 1978 M 40-49 42 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 33km 2:45:19 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km]
100 219 WROBLEWSKI TOMASZ M 92 1979 M 40-49 43 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLKRYS TEAM 33km 2:45:34 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
101 62 JURCZYK EWA K 9 1975 K 40+ 3 GRUDZIĄDZ 33km 2:45:39 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km]
102 77 KOTOWICZ TADEUSZ M 93 1953 M 60+ 1 OTWOCK 33km 2:46:16 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
103 46 GUSKI PAWEŁ M 94 1984 M 30-39 34 DOBRE MIASTO 33km 2:46:40 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
104 210 WALKOWSKI TOMASZ M 95 1964 M 50-59 6 NOWA IWICZNA JACEK BIEGA RUNNING TEAM 33km 2:46:42 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
105 64 JURKIEWICZ SŁAWEK M 96 1980 M 30-39 35 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 33km 2:46:48 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
106 145 OSEŁKOWSKI KRZYSZTOF M 97 1974 M 40-49 44 OLSZTYN 33km 2:46:56 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
107 151 PANKOWSKI TOMASZ M 98 1974 M 40-49 45 GDAŃSK BALTIC-STAR 33km 2:47:19 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
108 136 NIEDŹWIECKI ZBIGNIEW M 99 1974 M 40-49 46 WĘGORZEWO ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWO 33km 2:47:24 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
109 52 JANECKI KRZYSZTOF M 100 1978 M 40-49 47 PIENIĘŻNO 33km 2:47:29 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
110 282 KOSACKA EMILIA K 10 1982 K 30-39 4 SKARBOTY AMKOLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 33km 2:48:10 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km]
111 273 PACHULSKI NORBERT M 101 1988 M 30-39 36 LIDZBARK MAZURSKI 33km 2:48:20 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
112 95 KUJAWA PAWEŁ M 102 1983 M 30-39 37 BISKUPIEC 33km 2:48:26 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
113 78 KOWALEWSKI ŁUKASZ M 103 1983 M 30-39 38 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA 33km 2:48:26 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
114 190 STASIAK TOMASZ M 104 1979 M 40-49 48 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLKRYS TEAM 33km 2:48:38 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
115 122 MINDA EWELINA K 11 1989 K 30-39 5 ELBLAG 33km 2:48:50 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
116 93 KUCH PAWEŁ M 105 1966 M 50-59 7 SZAŁSZA 33km 2:48:57 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
117 158 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 106 1982 M 30-39 39 GDAŃSK TAKA RYBA 33km 2:49:24 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
118 23 DOBRZYŃSKI HENRYK M 107 1962 M 50-59 8 GDAŃSK 33km 2:49:58 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]
119 225 ZWALIŃSKI MARCIN M 108 1974 M 40-49 49 TORUŃ MARMEL TORUŃ 33km 2:50:12 11.63 [km/h] 0:05:09 [min/km]
120 229 brak danych m 109 1984 M 30-39 40 0 0 33km 2:50:19 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km]
121 293 WACŁAWSKI KRZYSZTOF M 110 1965 M 50-59 9 IŁAWA ORKAN MASTERS IŁAWA 33km 2:51:03 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
122 58 JERZYK ROBERT M 111 1975 M 40-49 50 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 33km 2:51:35 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
123 194 STRAUSS DAREK M 112 1970 M 40-49 51 OLSZTYN AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 33km 2:51:35 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
124 162 PRUSIK ARKADIUSZ M 113 1982 M 30-39 41 NIDZICA NIDZICA BIEGA 33km 2:51:37 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
125 149 PAŁEJKO MATEUSZ M 114 1987 M 30-39 42 OLSZTYN #WIPASZ AKTYWNI 33km 2:51:40 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
126 135 NĘDZUSIAK DARIUSZ M 115 1962 M 50-59 10 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLKRYS TEAM 33km 2:52:29 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
127 205 ŚWIĘCKI DARIUSZ M 116 1974 M 40-49 52 IŁAWA SPORT A-Z TEAM IŁAWA 33km 2:52:32 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
128 218 WOJNAROWSKA WERONIKA K 12 1985 K 30-39 6 GDYNIA 33km 2:52:35 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
129 204 ŚWIERCZ ANDRZEJ M 117 1968 M 50-59 11 PŁOŃSK KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 33km 2:52:41 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
130 79 KOWALSKA AMELIA K 13 1972 K 40+ 4 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 33km 2:52:48 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
131 138 NOWAK JAROSŁAW M 118 1968 M 50-59 12 TORUŃ 33km 2:52:58 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km]
132 189 SPECYAŁ MARCIN M 119 1988 M 30-39 43 MORĄG 33km 2:53:34 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km]
133 296 CHABKO PATRYCJUSZ M 120 1984 M 30-39 44 ŻABI RÓG 33km 2:53:40 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
134 175 SALWA JUSTYNA K 14 1987 K 30-39 7 ROŻNO-PARCELE POLKRYS TEAM 33km 2:53:51 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
135 121 MIERNIK MATEUSZ M 121 1986 M 30-39 45 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLKRYS TEAM 33km 2:53:53 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
136 287 WILCZEK MARCIN M 122 1983 M 30-39 46 GDAŃSK 33km 2:54:09 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
137 111 ŁOWCZAK WIESŁAW M 123 1975 M 40-49 53 ELBLĄG TEAM KARAŚ -ELBLĄG 33km 2:54:15 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
138 4 BARANOWSKI GRZEGORZ M 124 1974 M 40-49 54 NIDZICA NIDZICA BIEGA 33km 2:54:21 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
139 12 CHODARA ROMAN M 125 1954 M 60+ 2 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 33km 2:54:52 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
140 173 RUMIŃSKI PIOTR M 126 1974 M 40-49 55 ROŻNO-PARCELE POLKRYS TEAM 33km 2:55:22 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km]
141 56 JECYK ALEKSANDR M 127 1960 M 50-59 13 OSTROŁĘKA 33km 2:55:50 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
142 117 MARNIK JANUSZ M 128 1977 M 40-49 56 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 33km 2:56:20 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
143 143 ORŁOWSKA PAULINA K 15 1991 K 0-29 1 MORĄG FINISZ MORĄG 33km 2:56:39 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
144 281 WATKOWSKA BLANKA K 16 1992 K 0-29 2 ELBLĄG 33km 2:57:48 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
145 73 KŁODAWSKI MAREK M 129 1978 M 40-49 57 BRATIAN 33km 2:59:36 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
146 100 LASZCZAK JERZY M 130 1961 M 50-59 14 OLSZTYN AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGACZA.PL 33km 2:59:47 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
147 20 DĘBICKI ARTUR M 131 1968 M 50-59 15 GDYNIA 33km 3:00:10 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
148 118 MAZUR JAROSŁAW M 132 1969 M 50-59 16 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 33km 3:00:20 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
149 230 KRAUSE SŁAWOMIR M 133 1973 M 40-49 58 ELBLĄG TEAM KARAŚ -ELBLĄG 33km 3:00:40 10.96 [km/h] 0:05:28 [min/km]
150 25 DRĄŻKOWSKI DANIEL M 134 1954 M 60+ 3 GDAŃSK 33km 3:00:53 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
151 274 WIŚNIEWSKI MARIUSZ M 135 1973 M 40-49 59 MORĄG FINISH MORĄG 33km 3:01:07 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
152 231 ZIELINSKA MAGDA K 17 1993 K 0-29 3 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 33km 3:02:07 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
153 86 KRAWCZYK MARCIN M 136 1980 M 30-39 47 IŁOWO-OSADA 33km 3:02:27 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
154 160 PODLASZEWSKI JACEK M 137 1970 M 40-49 60 TORUŃ SPC 33km 3:02:33 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
155 92 KUBUJ RAFAŁ M 138 1984 M 30-39 48 MORĄG MORĄG 16BZ 33km 3:02:43 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
156 110 ŁĄTKOWSKA MIROSŁAWA K 18 1978 K 40+ 5 LUBAWA ORKAMASTERS 33km 3:03:16 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
157 188 SOSIŃSKI DARIUSZ M 139 1976 M 40-49 61 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 33km 3:03:24 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
158 68 KAMIŃSKI JANUSZ M 140 1976 M 40-49 62 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 33km 3:03:38 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
159 285 JANOWSKI RYSZARD M 141 1982 M 30-39 49 ELBLĄG 33km 3:04:35 10.73 [km/h] 0:05:36 [min/km]
160 186 SKWIOT STANISŁAW M 142 1969 M 50-59 17 GDAŃSK TAKA RYBA / TUMBOTEAM 33km 3:05:01 10.70 [km/h] 0:05:36 [min/km]
161 40 GBUREK PIOTR M 143 1980 M 30-39 50 GLIWICE SAINT-GOBAIN SQUAD 33km 3:05:42 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
162 48 HAJDUS PIOTR M 144 1979 M 40-49 63 BRANIEWO 33km 3:05:58 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
163 217 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 145 1973 M 40-49 64 OLSZTYN #WIPASZ AKTYWNI 33km 3:05:59 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
164 65 KACZMAREK DAMIAN M 146 1975 M 40-49 65 TORUŃ 33km 3:06:04 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
165 49 IBRAHIM SHADI M 147 1984 M 30-39 51 LUBLIN 33km 3:06:17 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
166 55 JASTRZEMBSKI EDMUND M 148 1972 M 40-49 66 BYDGOSZCZ SILESIA MARATHON TEAM 33km 3:06:41 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
167 9 BOSKY BOGDAN M 149 1968 M 50-59 18 OLSZTYN 33km 3:06:43 10.60 [km/h] 0:05:39 [min/km]
168 28 DUTKIEWICZ KRZYSZTOF M 150 1967 M 50-59 19 GDAŃSK RIVIERA BRZEŹNIEŃSKA 33km 3:07:40 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
169 170 ROCZEŃ GRZEGORZ M 151 1978 M 40-49 67 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 33km 3:07:48 10.54 [km/h] 0:05:41 [min/km]
170 226 ŻABICKA MARTA K 19 1981 K 30-39 8 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 33km 3:07:48 10.54 [km/h] 0:05:41 [min/km]
171 212 WIELGUS AGNIESZKA K 20 1976 K 40+ 6 GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 33km 3:07:49 10.54 [km/h] 0:05:41 [min/km]
172 132 NARTOWSKI JAN M 152 1959 M 60+ 4 WARSZAWA MORT! 33km 3:08:29 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
173 208 TRZCIŃSKI GRZEGORZ M 153 1964 M 50-59 20 PRABUTY RAZEM TRENUJEMY SPORT 33km 3:09:55 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
174 123 MINKIEWICZ ELŻBIETA K 21 1974 K 40+ 7 ELBLĄG 33km 3:10:14 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
175 124 MINKIEWICZ WOJCIECH M 154 1974 M 40-49 68 ELBLĄG PLAFRO 33km 3:10:15 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
176 161 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA K 22 1984 K 30-39 9 BRANIEWO 33km 3:12:07 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
177 116 MALINOWSKA DOMINIKA K 23 1991 K 0-29 4 ŁUKTA 11 PUŁK ARTYLERII 33km 3:12:10 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km]
178 14 CZARNOGÓRSKI DOMINIK M 155 1973 M 40-49 69 GDYNIA 33km 3:12:57 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
179 3 BANAŚ SEBASTIAN M 156 1976 M 40-49 70 ELBLĄG SMOK 33km 3:13:40 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
180 206 ŚWIĘCKI PRZEMYSŁAW M 157 1987 M 30-39 52 IŁAWA SPORT A-Z TEAM IŁAWA 33km 3:14:11 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
181 222 WYSOCKI DARIUSZ M 158 1986 M 30-39 53 GDAŃSK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 33km 3:15:43 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
182 183 SIKORSKI MARIUSZ M 159 1985 M 30-39 54 GDAŃSK TECHNICY MAGICY 33km 3:15:44 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
183 211 WEBER AGATA K 24 1975 K 40+ 8 WARSZAWA JACEKBIEGA RUNNING TEAM 33km 3:15:45 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
184 187 SŁAWECKI JERZY M 160 1953 M 60+ 5 KĘTRZYN RUNNERS TEAM 33km 3:16:17 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km]
185 81 KOWALSKI JACEK M 161 1970 M 40-49 71 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 33km 3:17:03 10.05 [km/h] 0:05:58 [min/km]
186 27 DURKIEWICZ ALEKSANDER M 162 1974 M 40-49 72 BRANIEWO 33km 3:17:39 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
187 148 PAŁAT PAWEŁ M 163 1986 M 30-39 55 WĘGORZEWO 11 PUŁK ARTYLERII 33km 3:17:55 10.00 [km/h] 0:06:00 [min/km]
188 115 MAKOŚ PAWEŁ M 164 1984 M 30-39 56 KĘTRZYN 11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 33km 3:18:01 10.00 [km/h] 0:06:00 [min/km]
189 207 TANAJEWSKI DARIUSZ M 165 1987 M 30-39 57 OLSZTYN 33km 3:18:30 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
190 130 NADZIAK WIOLETTA K 25 1974 K 40+ 9 MORĄG LEŚNY CROSS 33km 3:19:15 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
191 168 REKOWSKI KACPER M 166 1991 M 0-29 9 TORUŃ SPC 33km 3:19:27 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
192 39 GAWDZIK ARKADIUSZ M 167 1977 M 40-49 73 BRANIEWO A.M.G. BRANIEWO 33km 3:19:32 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
193 90 KUBIT IWONA K 26 1974 K 40+ 10 MŁAWA 33km 3:19:41 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
194 224 ZUBKIEWICZ ŁUKASZ M 168 1986 M 30-39 58 PŁASKA JAĆWING PŁASKA 33km 3:22:39 9.77 [km/h] 0:06:08 [min/km]
195 15 CZYŻAK KAMIL M 169 1983 M 30-39 59 ELBLĄG 33km 3:23:33 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
196 150 PANASKO GRZEGORZ M 170 1984 M 30-39 60 BORKOWO 33km 3:23:57 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
197 106 LUSTYK HANNA K 27 1998 K 0-29 5 SUCHACZ 33km 3:23:58 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
198 102 LIPNICKA EWA K 28 1979 K 40+ 11 MORĄG 33km 3:24:16 9.69 [km/h] 0:06:11 [min/km]
199 113 ŁYCZKO SŁAWOMIR M 171 1965 M 50-59 21 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 33km 3:24:16 9.69 [km/h] 0:06:11 [min/km]
200 171 SAMORAJCZYK KRYSTYNA K 29 1968 K 40+ 12 KĘTRZEN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 33km 3:24:17 9.69 [km/h] 0:06:11 [min/km]
201 141 OLSZEWIK ARKADIUSZ M 172 1974 M 40-49 74 OSTRÓDA BRZOZOWSKI TEAM 33km 3:26:26 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km]
202 192 STAWECKI ARKADIUSZ M 173 1973 M 40-49 75 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLKRYS TEAM 33km 3:27:13 9.56 [km/h] 0:06:17 [min/km]
203 84 KOZŁOWSKI NORBERT M 174 1982 M 30-39 61 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLKRYS TEAM 33km 3:28:03 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
204 114 MAJEWSKI WIESŁAW M 175 1966 M 50-59 22 CIECHOCINEK MARMEL TORUŃ 33km 3:29:24 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km]
205 88 KRUK AGNIESZKA K 30 1982 K 30-39 10 SZYMANKOWO 33km 3:29:50 9.44 [km/h] 0:06:22 [min/km]
206 7 BOCHON AGATA K 31 1993 K 0-29 6 MALBORK 33km 3:29:50 9.44 [km/h] 0:06:22 [min/km]
207 134 NAUMCZYK TOMASZ M 176 1980 M 30-39 62 MALBORK NYBORG-MAWENT 33km 3:29:50 9.44 [km/h] 0:06:22 [min/km]
208 201 SZEWCZYK ADAM M 177 1986 M 30-39 63 MALBORK BBKTS 33km 3:29:51 9.44 [km/h] 0:06:22 [min/km]
209 147 PACZKOWSKI PRZEMYSŁAW M 178 1983 M 30-39 64 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POLKRYS TEAM 33km 3:32:03 9.34 [km/h] 0:06:26 [min/km]
210 163 PRZYBYŁOWSKA RENATA K 32 1978 K 40+ 13 ROZOGI SZYBCIEJ CHODZĘ NIŻ BIEGAM 33km 3:32:21 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
211 24 DOBRZYŃSKI MIROSŁAW M 179 1974 M 40-49 76 NOWY DWÓR HUZAR NOWY DWÓR 33km 3:34:21 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km]
212 75 KONOPIŃSKI GRZEGORZ M 180 1980 M 30-39 65 LUBIN MTS DRUŻYNA SZPIKU 33km 3:36:20 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km]
213 61 JUKIEWICZ KRZYSZTOF M 181 1973 M 40-49 77 LEGIONOWO KOZIOROŻEC / WKURW_TEAM 33km 3:37:38 9.10 [km/h] 0:06:36 [min/km]
214 164 PRZYBYŁOWSKI GRZEGORZ M 182 1976 M 40-49 78 ROZOGI SZYBCIEJ CHODZĘ NIŻ BIEGAM 33km 3:39:35 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
215 295 WORONELKA SYLWIA K 33 1984 K 30-39 11 WILNOWO MORĄG FINISH MORĄG 33km 3:44:10 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km]
216 72 KASZUBA MICHAŁ M 183 1986 M 30-39 66 OLSZTYN LECIMY TUTEJ 33km 3:44:43 8.81 [km/h] 0:06:49 [min/km]
217 182 SIKORSKA AGNIESZKĄ M 184 1982 M 30-39 67 GDYNIA BEZ KLUBU 33km 3:45:26 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
218 94 KÜCHLER PAWEŁ M 185 1995 M 0-29 10 GDYNIA 33km 3:50:16 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km]
219 156 PIETRUSZYŃSKI JANUSZ M 186 1973 M 40-49 79 ELBLĄG PIERWSZY RAZ NA TEJ TRASIE 33km 3:54:06 8.46 [km/h] 0:07:06 [min/km]
220 17 DEC MIROSŁAW M 187 1963 M 50-59 23 STANKOWO CAŁY CZAS DO PRZODU 33km 3:54:34 8.44 [km/h] 0:07:06 [min/km]
221 104 LORENC-KRUSZYŃSKA SYLWIA K 34 1982 K 30-39 12 SOLEC KUJAWSKI FORDONRUNNERS/WKURW_TEAM 33km 3:55:12 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km]
222 34 FONS ALEKSANDRA K 35 1983 K 30-39 13 PIŁA WKURW_TEAM 33km 3:55:12 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km]
223 283 GOŁASZEWSKA JOLANTA K 36 1970 K 40+ 14 TORUŃ MARMEL 33km 3:55:30 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km]
224 43 GOTLIBOWSKI RADOSŁAW M 188 1979 M 40-49 80 ELBLĄG 33km 3:55:53 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km]
225 47 GUT LEOPOLD M 189 1991 M 0-29 11 POZEZDRZE WKURW_TEAM 33km 3:55:53 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km]
226 200 SZELSKI KRYSTIAN M 190 1980 M 30-39 68 ELBLĄG 33km 3:58:19 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
227 37 GAJEWSKI JERZY PIOTR M 191 1964 M 50-59 24 OLSZTYN GAJÓWKA 33km 4:02:27 8.17 [km/h] 0:07:21 [min/km]
228 36 GAJEWSKI ANDRZEJ M 192 1960 M 50-59 25 OLSZTYN GAJÓWKA OLSZTYN 33km 4:02:28 8.17 [km/h] 0:07:21 [min/km]
229 227 ŻBIKOWSKA MALGORZATA K 37 1966 K 40+ 15 TORUŃ SPC 33km 4:03:58 8.12 [km/h] 0:07:24 [min/km]
230 57 JERZYK ANETA K 38 1976 K 40+ 16 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 33km 4:05:51 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
231 195 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 193 1967 M 50-59 26 BRANIEWO 33km 4:05:51 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
- 209 TYSZKA FILIP M - 1981 M 30-39 - STĘKINY 33km DNF - [km/h] - [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ