Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Robakiewicz Monika Gdańsk 5 km opłacono
2 Cała Małgorzata Bytów 5 km opłacono
3 Cała Bartosz Bytów 5 km Świat płytek u Kryspina opłacono
4 Sawerski Kraol Gdynia 5 km opłacono
5 Dreszler Małgorzata Żukczyn 5 km opłacono
6 Twardowska - Mołów Magda Żukczyn 5 km opłacono
7 Latoch Małgosia Żukczyn 5 km opłacono
8 Latoch Iwona Żukczyn 5 km opłacono
9 Leliwa Sylwia Gdańsk 5 km Run Beach Morning opłacono
10 Pawlicki Dariusz Gdynia 5 km opłacono
11 Cieplin Aleksandra Straszyn 5 km opłacono
12 Rogalska Magdalena Gdansk 5 km Run Beach Morning opłacono
13 Sadowski Michał Gdańsk 5 km PKO HARPAGAN opłacono
14 Kosznicki Grzegorz Gdańsk 5 km opłacono
15 Stasiński Adam Gdańsk 5 km Run Beach Morning Team opłacono
16 Jabłońska Karolina Szprudowo 5 km opłacono
17 Lis Kamila Gdańsk 5 km TUPTUSIE TEAM opłacono
18 Śledź Maciej Gdańsk 5 km Hydrozagadka opłacono
19 Żabczuk Anna Gdańsk 5 km opłacono
20 Stasiński Rafał Gdansk 5 km Run Beach Morning opłacono
21 Cich Patrycja Rotmanka 5 km Anatomówki opłacono
22 KISIEL Piotr Skowarcz 5 km opłacono
23 Zielke Konrad Juszkowo 5 km TUPTUSIE TEAM opłacono
24 Zielke Natalia Juszkowo 5 km TUPTUSIE TEAM opłacono
25 Gałęzowski Marek Gdańsk 5 km opłacono
26 Kozikowski Dominik Straszyn 5 km opłacono
27 Kozikowski Dariusz Straszyn 5 km opłacono
28 Kisiel Dominik Rotmanka 5 km opłacono
29 Gorczyca Paweł Gdańsk 5 km opłacono
30 Mich Dominik Pruszcz Gdański 5 km opłacono
31 Milewska-Mich Marta Pruszcz Gdański 5 km opłacono
32 Mrówka Michał GDAŃSK 5 km MajaTeam opłacono
33 Michalczyk Mirosława Pruszcz Gdański 5 km opłacono
34 Lesiak Dawid Pruszcz Gdański 5 km opłacono
35 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański 5 km Pruszcz biega opłacono
36 Jarczewska Renata Goleniów 5 km opłacono
37 KUDUK pATRYCJA WARCZ 5 km opłacono
38 Fijał Magda Gołębiewo Wielkie 5 km Tumboteam opłacono
39 Janczy Sebastian Pruszcz Gdański 5 km opłacono
40 Omernik Elżbieta Łęgowo 5 km Pruszcz biega kobieta w biegu opłacono
41 Grzelecka Jolanta Gdańsk 5 km opłacono
42 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
43 Waloch Kinga Piekło Dolne 5 km TUPTUSIE TEAM opłacono
44 Romanek Michał Pruszcz Gdański 5 km opłacono
45 Bratownik Natalia Pruszcz Gdański 5 km TUPTUSIE TEAM opłacono
46 Kowalski Waldemar Borkowo 5 km Leasing Polski Team opłacono
47 Grzelecka Marta Pruszcz-Gdański 5 km opłacono
48 Rozegnał Szymon Sopot 5 km opłacono
49 Kamrowska Weronika Pruszcz Gdański 5 km opłacono
50 Kamrowska Katarzyna Pruszcz Gdański 5 km opłacono
51 Łokucijewski Patryk Gdańsk 5 km Babillonia Babieniec opłacono
52 Wiśniewska Barbara Pruszcz Gdański 5 km opłacono
53 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 5 km opłacono
54 Prawdzik Justyna Pruszcz Gdański 5 km TUPTUSIE TEAM opłacono
55 Kiedacz Agnieszka Gdańsk 5 km opłacono
56 Puchalski Tomasz Juszkowo 5 km GIWK Biega opłacono
57 Lidzbarski Marcin Chwaszczyno 5 km opłacono
58 Ambroziak Sylwia Kowale 5 km Taka RYBA opłacono
59 Ambroziak Adam Kowale 5 km Taka RYBA opłacono
60 Kornacka - Warecka Agata Juszkowo 5 km opłacono
61 Lellek Radek Rotmanka 5 km opłacono
62 Cieplin Józef Pruszcz Gdański 5 km opłacono
63 Cieplin Anna Pruszcz Gdański 5 km opłacono
64 Michalak Magdalena Gdańsk 5 km Żarta Wataha opłacono
65 Gołębiowski Piotr Straszyn 5 km opłacono
66 Domaradzka Anna Radunica 5 km opłacono
67 Ciecholińska Kamila Borkowo 5 km opłacono
68 Lisek-Gazda Joanna Juszkowo 5 km opłacono
69 Guzowska Marta Gdynia 5 km opłacono
70 GODLEWSKA Natalia GODLEWSKA Cieplewo 5 km opłacono
71 Marszałek Konrad Marszałek Rotmanka 5 km opłacono
72 Kamińska Paulina Bystra 5 km TUPTUSIE TEAM opłacono
73 Gadzińska Anna Suchy Dąb 5 km opłacono
74 Prokopowicz Marzena Gdansk 5 km opłacono
75 Szulc Marley Juszkowo 5 km TUPTUSIE TEAM opłacono
76 Szulc Magdalena Juszkowo 5 km TUPTUSIE TEAM opłacono


Wyświetleń: 2983

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ