Dziewczęta 600m

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA CZAS
1 134 SYGUŁA SANDRA K K 0-12 600m TOMASZÓW MAZOWIECKI 0:01:40
2 108 HEINRICH JULIA K K 0-12 600m BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 0:01:40
3 165 GACKOWSKA ZUZIA K K 0-12 600m BYDGOSZCZ K.S. JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 0:01:57
4 114 KUSA OLIWIA K K 0-12 600m BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 0:02:02
5 161 MICHALSKA NIKOLA K K 0-12 600m TORUŃ ROLLA SPEED TEAM / MKS BŁYSKAWICA 0:02:04
6 115 KUSA WIKTORIA K K 0-12 600m BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 0:02:04
7 113 KRAJNIK MILENA K K 0-12 600m BYDGOSZCZ 0:02:04
8 128 PESTKA MARCELINA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:07
9 146 ZAGDAŃSKA MARTYNA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDANSKI SP NR 4 PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:07
10 117 KUZIA OLIWIA K K 0-12 600m PIŁA 0:02:11
11 159 NIERNASZ KATARZYNA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDANSKI SZKOLA PODSTAWOWA NR 1 0:02:12
12 116 KUŚ MAGDALENA K K 0-12 600m KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 0:02:21
13 138 WIATROWSKA AGATA K K 0-12 600m BYDGOSZCZ 0:02:23
14 130 PTACH WERONIKA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 4 PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:25
15 111 KARCZEWSKA URSZULA K K 0-12 600m RADUNICA SP NR 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:26
16 133 SOBCZYŃSKA KORNELIA K K 0-12 600m TCZEW 0:02:26
17 143 WOJCIECHOWSKA KAMILA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR.2 PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:28
18 118 KWIECIEŃ MARCELINA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 0:02:29
19 101 CELLMER MAGDALENA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDANSKI 0:02:30
20 104 CZERWIŃSKA MAJA K K 0-12 600m JUSZKOWO 0:02:30
21 142 WOJCIECHOWSKA HANNA K K 0-12 600m ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 0:02:31
22 170 WALCZYKOWSKA MAJA K K 0-12 600m ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 0:02:31
23 124 PAKULSKA JAGNA K K 0-12 600m GDYNIA SP 2 GDANSK 0:02:34
24 106 FRĄCZAK IGA K K 0-12 600m TORUŃ ROLLA SPEED TEAM/MKS BŁYSKAWICA 0:02:37
25 135 SZULC JULIA K K 0-12 600m LĘBORK 0:02:39
26 175 PIOTRZKOWSKA LIDIA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:42
27 185 BIGODZIŃSKA ALEKSANDRA K K 0-12 600m RADUNICA 0:02:48
28 139 WIATROWSKA EWA K K 0-12 600m BYDGOSZCZ 0:02:50
21 171 WERA KALINA K K 0-12 600m TCZEW PRZEDSZKOLE BAJKOWE TCZEW 0:02:55
30 137 WEGIERA JULIA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDANSKI 0:02:58
31 123 NOWAK JULIA K K 0-12 600m CHARBROWO 0:03:03
32 103 JAWORSKA AURELIA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:03:03
33 160 GRYCKO JULIA K K 0-12 600m PRUSZCZ GD 0:03:05
34 166 MROZIŃSKA LENKA K K 0-12 600m TCZEW SP 12 0:03:05
35 102 BIAŁAS JAGODA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI PODSTAWOWA NR 1 0:03:15
36 173 KUSZYŃSKA MARTYNA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:03:17
37 110 KARBOWSKA KINGA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:03:25
38 127 PESTKA ANTONINA K K 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:03:51
39 166 MROZIŃSKA LENKA K K 0-12 600m TCZEW SP 12 0:03:57
40 164 ZIELKE INA K K 0-12 600m JUSZKOWO 0:05:26

Dziewczęta 1000m

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA CZAS
1 152 MICHALSKA LAURA K K 13-15 1km TORUŃ ROLLA SPEED TEAM/MKS BŁYSKAWICA 0:04:47
2 155 SPYCHALSKA ZUZANNA K K 13-15 1km KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 0:04:52
3 151 HYPSZER AMELIA K K 13-15 1km BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 0:05:03
4 162 UTNICKA JULIA K K 13-15 1km TORUŃ ROLLA SPEED TEAM / MKS BŁYSKAWICA 0:05:17
5 169 NAŁCZYKOWSKA JULIA K K 13-15 1km ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 0:06:27

Chłopcy 600m

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA CZAS
1 125 PAKULSKI MILOSZ M M 0-12 600m GDYNIA SP 2 GDANSK 0:01:34
2 109 HYPSZER PIOTR M M 0-12 600m BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 0:01:37
3 112 KARCZEWSKI MATEUSZ M M 0-12 600m RADUNICA SP NR 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 0:01:37
4 158 SOLTAU OSKAR M M 0-12 600m GDANSK 0:01:47
5 168 SZYNKARCZUK KONRAD M M 0-12 600m PRUSZCZ PODSTAWOWA NR 3 0:01:52
6 107 KOC FRANEK M M 0-12 600m TORUŃ 0:01:55
7 178 ROPELA ALEKSANDER M M 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:01
8 172 WERA WIKTOR M M 0-12 600m TCZEW PODSTAWOWA NR 12 TCZEW 0:02:02
9 179 SALEWSKI MAKSYMILIAN M M 0-12 600m GDAŃSK SP 35 GDAŃSK 0:02:06
10 119 LOTOTSKYI ARTUR M M 0-12 600m GDAŃSK 0:02:06
11 105 FRĄCZAK FILIP M M 0-12 600m TORUŃ ROLLA SPEED TEAM/MKS BŁYSKAWICA 0:02:07
12 136 WOJCIECHOWICZ DOMINIK M M 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:09
13 157 WISNIEWSKI DAWID M M 0-12 600m GDANSK 0:02:11
14 167 SZYNKARCZUK FILIP M M 0-12 600m PRUSZCZ PODSTAWOWA NR 3 0:02:16
15 122 NOWACZYŃSKI JAN M M 0-12 600m JUSZKOWO 0:02:21
16 180 GŁODOWSKI NIKOLAS M M 0-12 600m GDAŃSK SP 47 GDAŃSK 0:02:21
17 181 JACEWICZ MICHAŁ M M 0-12 600m GDAŃSK 0:02:24
18 183 LEWAŃCZUK CEZARY M M 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI ROTMANKA 0:02:25
19 184 LEWAŃCZUK NORBERT M M 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI ROTMANKA 0:02:25
20 144 WOŁOCH GRZEGORZ M M 0-12 600m KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 0:02:27
21 140 WNUCZKO ALAN M M 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:34
22 129 PRUS MICHAŁ M M 0-12 600m ŁĄSKO MAŁE K.S. JASTRZĘBIE KORONOWO 0:02:52
23 126 KOC ANTONI M M 0-12 600m TORUŃ 0:03:00
24 120 MAJEWSKI JULIAN M M 0-12 600m JUSZKOWO WEEKENDOWY RODZINNY KLUB SPORTOWY 0:03:07
25 121 MAZUREK WIKTOR M M 0-12 600m GDYNIA 0:03:13
26 141 WNUCZKO ALEX M M 0-12 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:03:25
27 145 WOŁOCH WOJCIECH M M 0-12 600m KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 0:04:44

Chłopcy 1000m

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria DYSTANS MIEJSCOWOŚĆ KLUB/SZKOŁA CZAS
1 154 SKRZYPIEC KAMIL M M 13-15 1km PRUSZCZ GDAŃSKI JABRA ROLLER TEAM FRIENDS 0:03:43
2 147 DOBRZYŃŚKI OLAF M M 13-15 1km TORUŃ ROLLA SPEED TEAM/MKS BŁYSKAWICA 0:04:43
3 148 DOŁKOWSKI JAKUB M M 13-15 1km GDAŃSK 0:05:26
4 149 DOŁKOWSKI MATEUSZ M M 13-15 1km GDAŃSK 0:05:58
5 153 NOWACZYŃSKI PAWEŁ M M 13-15 1km JUSZKOWO 0:06:43

Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim - 21km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Okr. 1 Okr. 2
1 189 TATARATA KONRAD M 1 M 20-29 1 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM 21km 0:38:07 0:12:34 0:25:17
2 69 SZUMLAS ARKADIUSZ M 2 M 0-19 1 MRZEZINO PROLUBE SPEED TEAM 21km 0:38:09 0:12:35 0:25:26
3 6 BUKOWSKI MACIEJ M 3 M 30-39 1 INOWROCŁAW MKS BŁYSKAWICA / ROLLA SPEED TEAM 21km 0:38:10 0:12:35 0:25:25
4 186 PAWELEC MIROSŁAW M 4 M 30-39 2 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM 21km 0:38:10 0:12:35 0:25:25
5 84 ZGRZYWA MAREK M 5 M 0-19 2 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM 21km 0:38:10 0:12:35 0:25:25
6 27 KOC MARCIN KOC M 6 M 40-49 1 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM/MKS BŁYSKAWICA 21km 0:38:17 0:12:35 0:25:25
7 3 BOGUSŁAWSKI KAROL M 7 M 20-29 2 POZNAŃ 21km 0:40:05 0:12:59 0:26:34
8 39 KSENIAK TOMASZ M 8 M 40-49 2 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:40:05 0:13:06 0:26:35
9 22 JARKIEWICZ MARCIN M 9 M 50-59 1 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 21km 0:40:05 0:13:07 0:26:35
10 44 ŁABINOWICZ SZYMON M 10 M 20-29 3 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:40:06 0:13:08 0:26:36
11 71 SZUMLAS JACEK M 11 M 40-49 3 MRZEZINO PROLUBE MASTERS 21km 0:40:06 0:13:05 0:26:35
12 11 DYMISZKIEWICZ ANIELA K 1 K 20-29 1 ELBLAG PLICHWYSCIG.PL 21km 0:40:07 0:13:07 0:26:34
13 9 CHARUBIN SŁAWOMIR M 12 M 50-59 2 PISZ PLICHWYSCIG.PL 21km 0:40:07 0:13:07 0:26:34
14 30 KONKOL JAROSŁAW M 13 M 50-59 3 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS 21km 0:40:07 0:13:08 0:26:36
15 33 KOSMALA MATEUSZ M 14 M 20-29 4 BYDGOSZCZ 21km 0:40:08 0:12:59 0:26:34
16 51 MAZUREK WIESŁAW M 15 M 50-59 4 GDYNIA PROLUBE MASTERS 21km 0:40:12 0:13:07 0:26:35
17 82 ZDANCEWICZ PAWEŁ M 16 M 40-49 4 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 21km 0:40:16 0:13:07 0:26:35
18 66 SZELAK MIROSŁAW M 17 M 40-49 5 NOWA WIES LEBORSKA 21km 0:40:16 0:13:08 0:26:35
19 43 ŁABINOWICZ PIOTR M 18 M 40-49 6 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:43:41 0:14:15 0:29:07
20 41 KWIATKOWSKI ŁUKASZ M 19 M 30-39 3 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 0:43:41 0:14:14 0:29:06
21 74 ŚLIWIŃSKI HENRYK M 20 M 60-69 1 TORUŃ MKS BŁYSKAWICA / ROLLA SPEED TEAM 21km 0:43:42 0:14:14 0:29:07
22 19 HACKERT MAREK M 21 M 50-59 5 CHOJNICE ROLLER CHOJNICE 21km 0:43:42 0:14:14 0:29:06
23 80 WRÓBEL ANTONI M 22 M 70+ 1 PĘPOWO KARTUSKIE 21km 0:43:42 0:14:14 0:29:06
24 53 PACZUSKI JAROSŁAW M 23 M 60-69 2 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 21km 0:43:43 0:14:14 0:29:07
25 34 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 2 K 30-39 1 GDAŃSK PROLUBE MASTERS 21km 0:43:53 0:14:14 0:29:08
26 4 BORLIK RAFAŁ M 24 M 30-39 4 NOWA WIES LEBORSKA 21km 0:44:01 0:14:13 0:29:07
27 10 DROZDZEWSKI ROBERT M 25 M 50-59 6 KOLBUDY 21km 0:44:48 0:14:14 0:29:07
28 75 ŚWIATKOWSKI ROBERT M 26 M 40-49 7 ELBLĄG UKS VIKING ELBLĄG 21km 0:44:54 0:14:58 0:30:07
29 26 KASPROWICZ DANIEL M 27 M 40-49 8 WĄGROWIEC PLICHWYSCIG.PL 21km 0:44:59 0:14:57 0:30:08
30 70 SZUMLAS DOROTA K 3 K 40-49 1 MRZEZINO PROLUBE MASTERS 21km 0:45:02 0:14:58 0:30:07
31 48 MAJORCZYK- NOREK KATARZYNA K 4 K 20-29 2 KARCZEWO ROLL4LIFE 21km 0:45:03 0:14:58 0:30:07
32 176 RAMSZ GRZEGORZ M 28 M 40-49 9 ELBLAG UKS VIKING ELBLĄG 21km 0:45:04 0:14:58 0:30:07
33 78 CHOMIAK MARIUSZ M 29 M 50-59 7 GDDYNIA GROWEROWA3MIASTO 21km 0:45:05 0:14:58 0:30:07
34 29 KONKEL MATEUSZ M 30 M 40-49 10 CHAŁUPY 21km 0:45:05 0:14:57 0:30:06
35 174 RUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 31 M 40-49 11 ELBLĄG UKS VIKING ELBLĄG 21km 0:45:27 0:14:59 0:30:08
36 17 GRABOWICZ MIROSŁAW M 32 M 60-69 3 GDAŃSK 21km 0:45:28 0:15:00 0:30:09
37 45 ŁUKASIEWICZ JACEK M 33 M 40-49 12 GDAŃSK 21km 0:45:42 0:15:00 0:30:10
38 42 LUSIŃSKI WOJCIECH M 34 M 40-49 13 ELBLĄG UKS VIKING ELBLĄG 21km 0:45:54 0:14:59 0:30:08
39 12 DZIK JAKUB M 35 M 40-49 14 STAROGARD GDAŃSKI 21km 0:46:00 0:14:59 0:30:09
40 37 KRAJNIK JACEK M 36 M 50-59 8 BYDGOSZCZ 21km 0:46:02 0:15:00 0:30:07
41 65 SURMA BALBINA K 5 K 20-29 3 BYDGOSZCZ 21km 0:46:24 0:14:58 0:30:07
42 177 ZIENTARA PRZEMYSŁAW M 37 M 40-49 15 ELBLĄG UKS VIKING ELBLĄG 21km 0:47:10 0:15:02 0:30:16
43 35 GOŁECKA BOŻENA K 6 K 50-59 1 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 0:47:37 0:15:47 0:31:55
44 13 EBERTOWSKI MICHAŁ M 38 M 30-39 5 ŻARNOWIEC 21km 0:47:38 0:15:48 0:31:55
45 85 ZIÓŁKOWSKI JULIAN M 39 M 50-59 9 GDAŃSK STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 21km 0:47:41 0:15:01 0:30:20
46 16 FROŁOWICZ TOMASZ M 40 M 50-59 10 MEZOWO 21km 0:47:48 0:15:48 0:31:56
47 15 FLIS KRZYSZTOF M 41 M 50-59 11 ROTMANKA 21km 0:47:52 0:15:47 0:31:55
48 68 SZULC MAREK M 42 M 60-69 4 GDYNIA BULWAR GDYNIA 21km 0:48:08 0:15:47 0:31:55
49 73 SZYMCZYK JAROSŁAW M 43 M 40-49 16 BYDGOSZCZ 21km 0:48:53 0:15:00 0:30:48
50 23 JEZIERNY MAREK M 44 M 60-69 5 GDYNIA 21km 0:49:12 0:15:47 0:31:56
51 14 FILIPKOWSKI MARIUSZ M 45 M 40-49 17 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS 21km 0:49:30 0:15:47 0:31:55
52 54 PAWELEC ZBIGNIEW M 46 M 60-69 6 JUSZKOWO JABRA RT FRIENDS 21km 0:49:39 0:16:21 0:32:55
53 67 SZKARADNIK PAWEŁ M 47 M 40-49 18 GDAŃSK AMATOR 21km 0:49:40 0:15:45 0:32:25
54 18 GWIZDAŁA PAWEŁ M 48 M 40-49 19 SAMOCIĄŻEK ELMO SAMOCIĄŻEK 21km 0:50:25 0:15:01 0:31:34
55 1 BARTOSIEWICZ JAKUB M 49 M 30-39 6 RUMIA 21km 0:50:31 0:16:35 0:33:41
56 131 KOPYT JAN M 50 M 70+ 2 KONSTANCIN- JEZIORNA NEZRZESZONY 21km 0:50:36 0:16:35 0:33:40
57 81 ZABAWA ANDRZEJ M 51 M 60-69 7 SŁUPSK 21km 0:50:39 0:16:42 0:33:39
58 63 STEFANIAK WOJCIECH M 52 M 70+ 3 GDYNIA TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:50:49 0:16:42 0:33:40
59 55 POTRZEBOWSKI MICHAŁ M 53 M 40-49 20 STAROGARD GDAŃSKI 21km 0:51:05 0:16:29 0:33:40
60 28 KONIC-KOSMALA KATARZYNA K 7 K 20-29 4 POZNAŃ 21km 0:51:07 0:16:35 0:33:41
61 83 ZGRZYWA AGNIESZKA K 8 K 50-59 2 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS 21km 0:51:47 0:16:42 0:33:40
62 60 SOBCZYŃSKI BARTOSZ M 54 M 30-39 7 TCZEW 21km 0:51:58 0:16:52 0:34:15
63 31 KOWALSKI MAREK M 55 M 60-69 8 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:53:51 0:17:42 0:35:15
64 46 MACIEJEWSKI MARIAN M 56 M 60-69 9 IŁAWA 21km 0:54:41 0:17:48 0:35:43
65 52 OSZCZYK GRZEGORZ M 57 M 60-69 10 SOBOLE AMATOR 21km 0:55:23 0:17:42 0:36:10
66 24 JUNKA MAŁGORZATA K 9 K 40-49 2 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 0:55:24 0:17:43 0:36:11
67 86 ŻMUDZIŃSKI ANDRZEJ M 58 M 70+ 4 GDAŃSK 21km 0:56:13 0:18:30 0:36:58
68 32 KOSMALA JAN M 59 M 30-39 8 POZNAŃ FIGLARZ BUGI 21km 0:56:14 0:18:35 0:36:58
69 79 WIATROWSKI ROMAN M 60 M 40-49 21 BYDGOSZCZ 21km 0:56:52 0:18:35 0:36:59
70 2 WINIARZ KRZYSZTOF M 61 M 40-49 22 GDAŃSK 21km 0:57:40 0:18:33 0:37:26
71 58 PRAJSNAR ROBERT M 62 M 40-49 23 WARSZAWA SPEEDING TURTLES 21km 0:58:36 0:19:15 0:38:51
72 57 PRAJSNAR PAWEŁ M 63 M 20-29 5 WARSZAWA SPEEDING TURTLES 21km 0:59:21 0:19:16 0:38:54
73 21 INTEREWICZ DOROTA K 10 K 50-59 3 GDYNIA I ALO GDYNIA 21km 0:59:40 0:19:16 0:39:10
74 64 STRZAŁKOWSKI ANDRZEJ M 64 M 50-59 12 PŁOŃSK AMATROR 21km 1:00:42 0:18:57 0:39:07
75 38 KRASUSKA ANNA K 11 K 60-69 1 ELBLĄG AMATOR 21km 1:01:37 0:19:51 0:40:53
76 47 MAJEWSKI DAMIAN M 65 M 30-39 9 JUSZKOWO WEEKENDOWY RODZINNY KLUB SPORTOWY 21km 1:02:24 0:20:58 0:42:01
77 61 STACHOWSKA MONIKA K 12 K 40-49 3 GDAŃSK 21km 1:02:48 0:20:12 0:41:52
78 49 MAKOWSKI ANDRZEJ M 66 M 60-69 11 JABŁÓWKO 21km 1:03:27 0:19:36 0:40:58
79 59 PRUS-FABISZAK BEATA K 13 K 20-29 5 ŁĄSKO MAŁE K.S. JASTRZĘBIE KORONOWO 21km 1:03:36 0:20:58 0:42:00
80 20 HEINRICH MARCIN M 67 M 40-49 24 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 1:03:36 0:20:57 0:41:57
81 7 CHABERSKA JAGODA K 14 K 0-19 1 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 1:03:36 0:20:57 0:42:00
82 8 CHABERSKI MICHAŁ M 68 M 40-49 25 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 1:03:36 0:20:58 0:42:00
83 25 KAJTANOWSKA MAGDALENA K 15 K 40-49 4 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 1:03:37 0:20:58 0:42:01
84 62 STACHURA JACEK M 69 M 70+ 5 GDYNIA 21km 1:05:21 0:20:45 0:42:56
85 77 TUZIMEK MAJKA K 16 K 30-39 2 GDYNIA 21km 1:06:08 0:20:40 0:43:10
86 5 BROWARCZYK WIESŁAW M 70 M 60-69 12 RYBKI 21km 1:06:24 0:21:11 0:43:39
87 56 PRAJSNAR AGNIESZKA K 17 K 40-49 5 WARSZAWA SPEEDING TURTLES 21km 1:07:47 0:22:15 0:45:13
88 72 SZYMCZYK ANGELIKA K 18 K 40-49 6 BYDGOSZCZ 21km 1:11:51 0:22:15 0:46:34
89 36 KRAJNIK EMILIA K 19 K 40-49 7 BYDGOSZCZ 21km 1:11:51 0:22:15 0:46:40
90 76 TISSLER KATARZYNA K 20 K 30-39 3 PRUSZCZ GDAŃSKI 21km 1:30:37 0:27:36 0:58:57
- 50 MAZUREK SEBASTIAN M - M 30-39 - GDYNIA JABRA ROLLER TEAM 21km DNF 0:12:35 0:41:19
- 132 ADAMSKI JAN M - M 30-39 - WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 21km DNF 0:13:07 0:26:45

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ