Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tatarata Konrad Gdansk 21 km Jabra Roller Team opłacono
2 Ignaszak Michał Warszawa 21 km Plichwyścig.pl opłacono
3 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański 2 km (13-15 lat) Jabra Roller Team Friends opłacono
4 Kościowska Agnieszka Gdańsk 21 km Prolube Masters opłacono
5 Dołkowski Mateusz Gdańsk 2 km (13-15 lat) opłacono
6 Dołkowski Jakub Gdańsk 2 km (13-15 lat) opłacono
7 Sylwestrzak Pola Giżycko 600 m (do 12 lat) opłacono
8 Sylwestrzak Mateusz Giżycko 600 m (do 12 lat) UKS Giżycko opłacono
9 Hypszer Marek Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
10 Hackert Marek Chojnice 21 km ROLLER CHOJNICE
11 Łabinowicz Szymon Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto opłacono
12 Łabinowicz Piotr Gdańsk 21 km TWISTER TRÓJMIASTO opłacono
13 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska 21 km
14 Murakowski Ksawery Rozłazino 600 m (do 12 lat) opłacono
15 Charubin Sławomir Pisz 21 km Plichwyscig.pl opłacono
16 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska 21 km opłacono
17 Rusak Bogdan Słupsk 21 km opłacono
18 Hypszer Piotr Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
19 Hypszer Amelia Bydgoszcz 2 km (13-15 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
20 Stachura Jacek Gdynia 21 km opłacono
21 Makowski Andrzej Jabłówko 21 km opłacono
22 Kseniak Tomasz Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto opłacono
23 Głodowski Bogdan Kętrzyn 21 km GSŁ Czarne Pantery
24 Kowalski Marek Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto opłacono
25 Surma Balbina Bydgoszcz 21 km opłacono
26 Ruczyński Arkadiusz Elbląg 21 km UKS VIKING Elbląg
27 Szulc Marek Gdynia 21 km opłacono
28 Szwarc Bartłomiej Wejherowo 21 km opłacono
29 Szwarc Paweł Wejherowo 21 km opłacono
30 Browarczyk Maja Lębork 600 m (do 12 lat) Amator opłacono
31 Konkol Kaja Rybki 600 m (do 12 lat) Amator opłacono
32 Kosmala Mateusz Bydgoszcz 21 km opłacono
33 Dzik Jakub Starogard Gdański 21 km opłacono
34 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie 21 km TWISTER TRÓJMIASTO
35 Hałuszczak Dariusz WEJHEROWO 600 m (do 12 lat) opłacono
36 Hałuszczak Karolina Wejherowo 600 m (do 12 lat) opłacono
37 Jezierny Marek Gdynia 21 km opłacono
38 Szkaradnik Paweł Gdańsk 21 km Amator opłacono
39 Koszałka Fabian Nowa Wieś Lęborska 600 m (do 12 lat) opłacono
40 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska 21 km
41 Krajnik Emilia Bydgoszcz 21 km
42 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI 21 km opłacono
43 Szumlas Arkadiusz Mrzezino 21 km Prolube Speed Team opłacono
44 Szumlas Dorota Mrzezino 21 km Prolube Masters opłacono
45 Szumlas Jacek Mrzezino 21 km Prolube Masters opłacono
46 PAWŁOWSKI JACEK GDYNIA 21 km Bulwar Gdynia
47 Czaczyk Mikołaj Osówiec 2 km (13-15 lat) opłacono
48 Czaczyk Joanna Osówiec 21 km opłacono
49 Jarkiewicz Marcin Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters opłacono
50 Chaberska Jagoda Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
51 Chaberski Michał Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
52 Konic-Kosmala Katarzyna Poznań 21 km opłacono
53 Kosmala Jan Poznań 21 km Figlarz Bugi opłacono
54 Gołecka Bożena Bydgoszcz 21 km KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
55 Stefaniak Wojciech Gdynia 21 km Twister Trójmiasto opłacono
56 Browarczyk Wiesław Rybki 21 km opłacono
57 Sobczyńska Judyta Tczew 600 m (do 12 lat) opłacono
58 Sobczyńska Kornelia Tczew 600 m (do 12 lat) opłacono
59 Wojciechowska Hanna Rozłazino 600 m (do 12 lat) KS Rozłazino opłacono
60 Nowak Julia Charbrowo 600 m (do 12 lat) opłacono
61 Śliwiński Henryk Toruń 21 km MKS Błyskawica / Rolla Speed Team opłacono
62 Szulc Julia Lębork 600 m (do 12 lat) opłacono
63 Krajnik Milena Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) opłacono
64 Krajnik Jacek Bydgoszcz 21 km opłacono
65 Drozdzewski Robert Kolbudy 21 km opłacono
66 Żmudziński Andrzej Gdańsk 21 km opłacono
67 Syguła Sandra Tomaszów Mazowiecki 600 m (do 12 lat) opłacono
68 Filipkowski Mariusz Gdańsk 21 km Jabra RT Friends
69 Sobczyński Bartosz Tczew 21 km opłacono
70 Brzeski Wiesław Słupsk 21 km Amator opłacono
71 Wiatrowska Agata Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) opłacono
72 Wiatrowska Ewa Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) opłacono
73 Wiatrowski Roman Bydgoszcz 21 km opłacono
74 Szreder Mariola Reda 21 km
75 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna 21 km nezrzeszony opłacono
76 Dobrzyński Olaf Toruń 2 km (13-15 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
77 Strzałkowski Andrzej Płońsk 21 km
78 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 21 km opłacono
79 Grabowicz Mirosław Gdańsk 21 km
80 Kozłowska Karolina Bydgoszcz 21 km KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
81 Prus Michał Łąsko Małe 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
82 Kuś Magdalena Koronowo 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
83 Warchoł Łukasz Warszawa 21 km opłacono
84 Tuzimek Majka Gdynia 21 km opłacono
85 Bagiński Dariusz Gdańsk 21 km Amator
86 Gackowska Zuzanna Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
87 Spychalska Zuzanna Koronowo 2 km (13-15 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
88 Prus-Fabiszak Beata Łąsko Małe 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
89 Frołowicz Tomasz Mezowo 21 km opłacono
90 Zdancewicz Paweł Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters opłacono
91 Frączak Iga Toruń 600 m (do 12 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
92 Frączak Filip Toruń 600 m (do 12 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
93 Konkel Mateusz Chałupy 21 km opłacono
94 Krzyżanowska Agnieszka Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
95 Stachowska Monika Gdańsk 21 km opłacono
96 Zabawa Andrzej Słupsk 21 km opłacono
97 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski 600 m (do 12 lat) opłacono
98 WOJTASZEK ROMAN ZŁOCIENIEC 21 km
99 Kasprowicz Daniel Wągrowiec 21 km Plichwyscig.pl opłacono
100 Bartosiewicz Jakub Rumia 21 km opłacono


Wyświetleń: 2527

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ