Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Spychalska Zuzanna Koronowo 2 km (13-15 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
2 Dobrzyński Olaf Toruń 2 km (13-15 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
3 Czaczyk Mikołaj Osówiec 2 km (13-15 lat) opłacono
4 Hypszer Amelia Bydgoszcz 2 km (13-15 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
5 Dołkowski Jakub Gdańsk 2 km (13-15 lat) opłacono
6 Dołkowski Mateusz Gdańsk 2 km (13-15 lat) opłacono
7 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański 2 km (13-15 lat) Jabra Roller Team Friends opłacono
8 Ziółkowski Julian Gdańsk 21 km stowarzyszenie wrotkarskie opłacono
9 Ebertowski Michał Żarnowiec 21 km Atomowy Rolkarz opłacono
10 Bartosiewicz Jakub Rumia 21 km opłacono
11 Kasprowicz Daniel Wągrowiec 21 km Plichwyscig.pl opłacono
12 WOJTASZEK ROMAN ZŁOCIENIEC 21 km
13 Zabawa Andrzej Słupsk 21 km opłacono
14 Stachowska Monika Gdańsk 21 km opłacono
15 Krzyżanowska Agnieszka Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
16 Konkel Mateusz Chałupy 21 km opłacono
17 Zdancewicz Paweł Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters opłacono
18 Frołowicz Tomasz Mezowo 21 km opłacono
19 Prus-Fabiszak Beata Łąsko Małe 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
20 Bagiński Dariusz Gdańsk 21 km Amator
21 Tuzimek Majka Gdynia 21 km opłacono
22 Warchoł Łukasz Warszawa 21 km opłacono
23 Kozłowska Karolina Bydgoszcz 21 km KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
24 Grabowicz Mirosław Gdańsk 21 km
25 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 21 km opłacono
26 Strzałkowski Andrzej Płońsk 21 km
27 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna 21 km nezrzeszony opłacono
28 Szreder Mariola Reda 21 km
29 Wiatrowski Roman Bydgoszcz 21 km opłacono
30 Brzeski Wiesław Słupsk 21 km Amator opłacono
31 Sobczyński Bartosz Tczew 21 km opłacono
32 Filipkowski Mariusz Gdańsk 21 km Jabra RT Friends
33 Żmudziński Andrzej Gdańsk 21 km opłacono
34 Drozdzewski Robert Kolbudy 21 km opłacono
35 Krajnik Jacek Bydgoszcz 21 km opłacono
36 Śliwiński Henryk Toruń 21 km MKS Błyskawica / Rolla Speed Team opłacono
37 Browarczyk Wiesław Rybki 21 km opłacono
38 Stefaniak Wojciech Gdynia 21 km Twister Trójmiasto opłacono
39 Gołecka Bożena Bydgoszcz 21 km KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
40 Kosmala Jan Poznań 21 km Figlarz Bugi opłacono
41 Konic-Kosmala Katarzyna Poznań 21 km opłacono
42 Chaberski Michał Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
43 Chaberska Jagoda Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
44 Jarkiewicz Marcin Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters opłacono
45 Czaczyk Joanna Osówiec 21 km opłacono
46 PAWŁOWSKI JACEK GDYNIA 21 km Bulwar Gdynia
47 Szumlas Jacek Mrzezino 21 km Prolube Masters opłacono
48 Szumlas Dorota Mrzezino 21 km Prolube Masters opłacono
49 Szumlas Arkadiusz Mrzezino 21 km Prolube Speed Team opłacono
50 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI 21 km opłacono
51 Krajnik Emilia Bydgoszcz 21 km
52 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska 21 km
53 Szkaradnik Paweł Gdańsk 21 km Amator opłacono
54 Jezierny Marek Gdynia 21 km opłacono
55 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie 21 km TWISTER TRÓJMIASTO
56 Dzik Jakub Starogard Gdański 21 km opłacono
57 Kosmala Mateusz Bydgoszcz 21 km opłacono
58 Szwarc Paweł Wejherowo 21 km opłacono
59 Szwarc Bartłomiej Wejherowo 21 km opłacono
60 Szulc Marek Gdynia 21 km opłacono
61 Ruczyński Arkadiusz Elbląg 21 km UKS VIKING Elbląg
62 Surma Balbina Bydgoszcz 21 km opłacono
63 Kowalski Marek Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto opłacono
64 Głodowski Bogdan Kętrzyn 21 km GSŁ Czarne Pantery
65 Kseniak Tomasz Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto opłacono
66 Makowski Andrzej Jabłówko 21 km opłacono
67 Stachura Jacek Gdynia 21 km opłacono
68 Rusak Bogdan Słupsk 21 km opłacono
69 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska 21 km opłacono
70 Charubin Sławomir Pisz 21 km Plichwyscig.pl opłacono
71 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska 21 km
72 Łabinowicz Piotr Gdańsk 21 km TWISTER TRÓJMIASTO opłacono
73 Łabinowicz Szymon Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto opłacono
74 Hackert Marek Chojnice 21 km ROLLER CHOJNICE
75 Hypszer Marek Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
76 Kościowska Agnieszka Gdańsk 21 km Prolube Masters opłacono
77 Ignaszak Michał Warszawa 21 km Plichwyścig.pl opłacono
78 Tatarata Konrad Gdansk 21 km Jabra Roller Team opłacono
79 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski 600 m (do 12 lat) opłacono
80 Frączak Filip Toruń 600 m (do 12 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
81 Frączak Iga Toruń 600 m (do 12 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
82 Gackowska Zuzanna Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
83 Kuś Magdalena Koronowo 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
84 Prus Michał Łąsko Małe 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
85 Wiatrowska Ewa Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) opłacono
86 Wiatrowska Agata Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) opłacono
87 Syguła Sandra Tomaszów Mazowiecki 600 m (do 12 lat) opłacono
88 Krajnik Milena Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) opłacono
89 Szulc Julia Lębork 600 m (do 12 lat) opłacono
90 Nowak Julia Charbrowo 600 m (do 12 lat) opłacono
91 Wojciechowska Hanna Rozłazino 600 m (do 12 lat) KS Rozłazino opłacono
92 Sobczyńska Kornelia Tczew 600 m (do 12 lat) opłacono
93 Sobczyńska Judyta Tczew 600 m (do 12 lat) opłacono
94 Koszałka Fabian Nowa Wieś Lęborska 600 m (do 12 lat) opłacono
95 Hałuszczak Karolina Wejherowo 600 m (do 12 lat) opłacono
96 Hałuszczak Dariusz WEJHEROWO 600 m (do 12 lat) opłacono
97 Konkol Kaja Rybki 600 m (do 12 lat) Amator opłacono
98 Browarczyk Maja Lębork 600 m (do 12 lat) Amator opłacono
99 Hypszer Piotr Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
100 Murakowski Ksawery Rozłazino 600 m (do 12 lat) opłacono


Wyświetleń: 3138

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ