Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ebertowski Michał Żarnowiec 21 km Atomowy Rolkarz opłacono
2 Krzyżanowska Agnieszka Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
3 Kozłowska Karolina Bydgoszcz 21 km KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
4 Krajnik Emilia Bydgoszcz 21 km
5 Kosmala Mateusz Bydgoszcz 21 km opłacono
6 Hypszer Marek Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
7 Hypszer Amelia Bydgoszcz 2 km (13-15 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
8 Hypszer Piotr Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
9 Gołecka Bożena Bydgoszcz 21 km KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
10 Chaberski Michał Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
11 Chaberska Jagoda Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
12 Wiatrowski Roman Bydgoszcz 21 km opłacono
13 Wiatrowska Ewa Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) opłacono
14 Wiatrowska Agata Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) opłacono
15 Gackowska Zuzanna Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
16 Krajnik Jacek Bydgoszcz 21 km opłacono
17 Krajnik Milena Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) opłacono
18 Surma Balbina Bydgoszcz 21 km opłacono
19 Konkel Mateusz Chałupy 21 km opłacono
20 Nowak Julia Charbrowo 600 m (do 12 lat) opłacono
21 Hackert Marek Chojnice 21 km ROLLER CHOJNICE
22 Ruczyński Arkadiusz Elbląg 21 km UKS VIKING Elbląg
23 Tatarata Konrad Gdansk 21 km Jabra Roller Team opłacono
24 Kowalski Marek Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto opłacono
25 Łabinowicz Piotr Gdańsk 21 km TWISTER TRÓJMIASTO opłacono
26 Dołkowski Jakub Gdańsk 2 km (13-15 lat) opłacono
27 Grabowicz Mirosław Gdańsk 21 km
28 Łabinowicz Szymon Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto opłacono
29 Dołkowski Mateusz Gdańsk 2 km (13-15 lat) opłacono
30 Kseniak Tomasz Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto opłacono
31 Żmudziński Andrzej Gdańsk 21 km opłacono
32 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 21 km opłacono
33 Ziółkowski Julian Gdańsk 21 km stowarzyszenie wrotkarskie opłacono
34 Kościowska Agnieszka Gdańsk 21 km Prolube Masters opłacono
35 Szkaradnik Paweł Gdańsk 21 km Amator opłacono
36 Stachowska Monika Gdańsk 21 km opłacono
37 Filipkowski Mariusz Gdańsk 21 km Jabra RT Friends
38 Bagiński Dariusz Gdańsk 21 km Amator
39 PAWŁOWSKI JACEK GDYNIA 21 km Bulwar Gdynia
40 Tuzimek Majka Gdynia 21 km opłacono
41 Stefaniak Wojciech Gdynia 21 km Twister Trójmiasto opłacono
42 Stachura Jacek Gdynia 21 km opłacono
43 Szulc Marek Gdynia 21 km opłacono
44 Jezierny Marek Gdynia 21 km opłacono
45 Sylwestrzak Mateusz Giżycko 600 m (do 12 lat) UKS Giżycko opłacono
46 Sylwestrzak Pola Giżycko 600 m (do 12 lat) opłacono
47 Makowski Andrzej Jabłówko 21 km opłacono
48 Głodowski Bogdan Kętrzyn 21 km GSŁ Czarne Pantery
49 Drozdzewski Robert Kolbudy 21 km opłacono
50 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna 21 km nezrzeszony opłacono
51 Spychalska Zuzanna Koronowo 2 km (13-15 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
52 Kuś Magdalena Koronowo 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
53 Browarczyk Maja Lębork 600 m (do 12 lat) Amator opłacono
54 Szulc Julia Lębork 600 m (do 12 lat) opłacono
55 Prus Michał Łąsko Małe 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
56 Prus-Fabiszak Beata Łąsko Małe 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
57 Frołowicz Tomasz Mezowo 21 km opłacono
58 Szumlas Jacek Mrzezino 21 km Prolube Masters opłacono
59 Szumlas Dorota Mrzezino 21 km Prolube Masters opłacono
60 Szumlas Arkadiusz Mrzezino 21 km Prolube Speed Team opłacono
61 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska 21 km
62 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska 21 km opłacono
63 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska 21 km
64 Koszałka Fabian Nowa Wieś Lęborska 600 m (do 12 lat) opłacono
65 Czaczyk Joanna Osówiec 21 km opłacono
66 Czaczyk Mikołaj Osówiec 2 km (13-15 lat) opłacono
67 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie 21 km TWISTER TRÓJMIASTO
68 Charubin Sławomir Pisz 21 km Plichwyscig.pl opłacono
69 Strzałkowski Andrzej Płońsk 21 km
70 Kosmala Jan Poznań 21 km Figlarz Bugi opłacono
71 Konic-Kosmala Katarzyna Poznań 21 km opłacono
72 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski 600 m (do 12 lat) opłacono
73 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański 2 km (13-15 lat) Jabra Roller Team Friends opłacono
74 Szreder Mariola Reda 21 km
75 Murakowski Ksawery Rozłazino 600 m (do 12 lat) opłacono
76 Wojciechowska Hanna Rozłazino 600 m (do 12 lat) KS Rozłazino opłacono
77 Bartosiewicz Jakub Rumia 21 km opłacono
78 Konkol Kaja Rybki 600 m (do 12 lat) Amator opłacono
79 Browarczyk Wiesław Rybki 21 km opłacono
80 Brzeski Wiesław Słupsk 21 km Amator opłacono
81 Rusak Bogdan Słupsk 21 km opłacono
82 Zabawa Andrzej Słupsk 21 km opłacono
83 Dzik Jakub Starogard Gdański 21 km opłacono
84 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI 21 km opłacono
85 Sobczyński Bartosz Tczew 21 km opłacono
86 Sobczyńska Kornelia Tczew 600 m (do 12 lat) opłacono
87 Sobczyńska Judyta Tczew 600 m (do 12 lat) opłacono
88 Syguła Sandra Tomaszów Mazowiecki 600 m (do 12 lat) opłacono
89 Frączak Filip Toruń 600 m (do 12 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
90 Frączak Iga Toruń 600 m (do 12 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
91 Śliwiński Henryk Toruń 21 km MKS Błyskawica / Rolla Speed Team opłacono
92 Dobrzyński Olaf Toruń 2 km (13-15 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
93 Warchoł Łukasz Warszawa 21 km opłacono
94 Ignaszak Michał Warszawa 21 km Plichwyścig.pl opłacono
95 Zdancewicz Paweł Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters opłacono
96 Jarkiewicz Marcin Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters opłacono
97 Kasprowicz Daniel Wągrowiec 21 km Plichwyscig.pl opłacono
98 Hałuszczak Karolina Wejherowo 600 m (do 12 lat) opłacono
99 Hałuszczak Dariusz WEJHEROWO 600 m (do 12 lat) opłacono
100 Szwarc Paweł Wejherowo 21 km opłacono


Wyświetleń: 4333

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ