Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosiewicz Jakub | Rumia | Polska | 21 km | opłacono | |
2 | WOJTASZEK ROMAN | ZŁOCIENIEC | Polska | 21 km | ||
3 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
4 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | 21 km | opłacono | |
5 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | 21 km | opłacono | |
6 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | 21 km | opłacono | |
7 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | 21 km | opłacono | |
8 | Tuzimek Majka | Gdynia | Polska | 21 km | opłacono | |
9 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Polska | 21 km | opłacono | |
10 | Grabowicz Mirosław | Gdańsk | Polska | 21 km | ||
11 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | 21 km | opłacono | |
12 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | 21 km | ||
13 | Szreder Mariola | Reda | Polska | 21 km | ||
14 | Wiatrowski Roman | Bydgoszcz | Polska | 21 km | opłacono | |
15 | Wiatrowska Ewa | Bydgoszcz | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
16 | Wiatrowska Agata | Bydgoszcz | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
17 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | 21 km | opłacono | |
18 | Syguła Sandra | Tomaszów Mazowiecki | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
19 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | 21 km | opłacono | |
20 | Drozdzewski Robert | Kolbudy | Polska | 21 km | opłacono | |
21 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | Polska | 21 km | opłacono | |
22 | Krajnik Milena | Bydgoszcz | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
23 | Szulc Julia | Lębork | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
24 | Nowak Julia | Charbrowo | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
25 | Sobczyńska Kornelia | Tczew | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
26 | Sobczyńska Judyta | Tczew | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
27 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Polska | 21 km | opłacono | |
28 | Konic-Kosmala Katarzyna | Poznań | Polska | 21 km | opłacono | |
29 | Czaczyk Joanna | Osówiec | Polska | 21 km | opłacono | |
30 | Czaczyk Mikołaj | Osówiec | Polska | 2 km (13-15 lat) | opłacono | |
31 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 21 km | opłacono | |
32 | Krajnik Emilia | Bydgoszcz | Polska | 21 km | ||
33 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 21 km | ||
34 | Koszałka Fabian | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
35 | Jezierny Marek | Gdynia | Polska | 21 km | opłacono | |
36 | Hałuszczak Karolina | Wejherowo | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
37 | Hałuszczak Dariusz | WEJHEROWO | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
38 | Dzik Jakub | Starogard Gdański | Polska | 21 km | opłacono | |
39 | Kosmala Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 21 km | opłacono | |
40 | Szwarc Paweł | Wejherowo | Polska | 21 km | opłacono | |
41 | Szwarc Bartłomiej | Wejherowo | Polska | 21 km | opłacono | |
42 | Szulc Marek | Gdynia | Polska | 21 km | opłacono | |
43 | Surma Balbina | Bydgoszcz | Polska | 21 km | opłacono | |
44 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Polska | 21 km | opłacono | |
45 | Stachura Jacek | Gdynia | Polska | 21 km | opłacono | |
46 | Rusak Bogdan | Słupsk | Polska | 21 km | opłacono | |
47 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | 21 km | opłacono | |
48 | Murakowski Ksawery | Rozłazino | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
49 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | 21 km | ||
50 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
51 | Dołkowski Jakub | Gdańsk | Polska | 2 km (13-15 lat) | opłacono | |
52 | Dołkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | 2 km (13-15 lat) | opłacono | |
53 | Bagiński Dariusz | Gdańsk | Polska | 21 km | Amator | |
54 | Brzeski Wiesław | Słupsk | Polska | 21 km | Amator | opłacono |
55 | Szkaradnik Paweł | Gdańsk | Polska | 21 km | Amator | opłacono |
56 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | 600 m (do 12 lat) | Amator | opłacono |
57 | Browarczyk Maja | Lębork | Polska | 600 m (do 12 lat) | Amator | opłacono |
58 | Ebertowski Michał | Żarnowiec | Polska | 21 km | Atomowy Rolkarz | opłacono |
59 | PAWŁOWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | 21 km | Bulwar Gdynia | |
60 | Kosmala Jan | Poznań | Polska | 21 km | Figlarz Bugi | opłacono |
61 | Głodowski Bogdan | Kętrzyn | Polska | 21 km | GSŁ Czarne Pantery | |
62 | Tatarata Konrad | Gdansk | Polska | 21 km | Jabra Roller Team | opłacono |
63 | Skrzypiec Kamil Skrzypiec | Pruszcz Gdański | Polska | 2 km (13-15 lat) | Jabra Roller Team Friends | opłacono |
64 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | 21 km | Jabra RT Friends | |
65 | Krzyżanowska Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
66 | Gackowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 600 m (do 12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
67 | Kozłowska Karolina | Bydgoszcz | Polska | 21 km | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
68 | Gołecka Bożena | Bydgoszcz | Polska | 21 km | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
69 | Chaberski Michał | Bydgoszcz | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
70 | Chaberska Jagoda | Bydgoszcz | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
71 | Hypszer Amelia | Bydgoszcz | Polska | 2 km (13-15 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
72 | Hypszer Piotr | Bydgoszcz | Polska | 600 m (do 12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
73 | Hypszer Marek | Bydgoszcz | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
74 | Prus-Fabiszak Beata | Łąsko Małe | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono |
75 | Spychalska Zuzanna | Koronowo | Polska | 2 km (13-15 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
76 | Kuś Magdalena | Koronowo | Polska | 600 m (do 12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono |
77 | Prus Michał | Łąsko Małe | Polska | 600 m (do 12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono |
78 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | 600 m (do 12 lat) | KS Rozłazino | opłacono |
79 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | 21 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
80 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | 21 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
81 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | 21 km | MKS Błyskawica / Rolla Speed Team | opłacono |
82 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | 21 km | nezrzeszony | opłacono |
83 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | 21 km | Plichwyscig.pl | opłacono |
84 | Charubin Sławomir | Pisz | Polska | 21 km | Plichwyscig.pl | opłacono |
85 | Ignaszak Michał | Warszawa | Polska | 21 km | Plichwyścig.pl | opłacono |
86 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | 21 km | Prolube Masters | opłacono |
87 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | 21 km | Prolube Masters | opłacono |
88 | Kościowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 21 km | Prolube Masters | opłacono |
89 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | 21 km | Prolube Speed Team | opłacono |
90 | Frączak Filip | Toruń | Polska | 600 m (do 12 lat) | Rolla Speed Team/MKS Błyskawica | opłacono |
91 | Frączak Iga | Toruń | Polska | 600 m (do 12 lat) | Rolla Speed Team/MKS Błyskawica | opłacono |
92 | Dobrzyński Olaf | Toruń | Polska | 2 km (13-15 lat) | Rolla Speed Team/MKS Błyskawica | opłacono |
93 | Hackert Marek | Chojnice | Polska | 21 km | ROLLER CHOJNICE | |
94 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | 21 km | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
95 | Stefaniak Wojciech | Gdynia | Polska | 21 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
96 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | 21 km | TWISTER TRÓJMIASTO | |
97 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | 21 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
98 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | 21 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
99 | Łabinowicz Piotr | Gdańsk | Polska | 21 km | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
100 | Łabinowicz Szymon | Gdańsk | Polska | 21 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
Wyświetleń: 10347