Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ruczyński Arkadiusz Elbląg 21 km UKS VIKING Elbląg
2 Sylwestrzak Mateusz Giżycko 600 m (do 12 lat) UKS Giżycko opłacono
3 Kowalski Marek Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto opłacono
4 Łabinowicz Piotr Gdańsk 21 km TWISTER TRÓJMIASTO opłacono
5 Łabinowicz Szymon Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto opłacono
6 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie 21 km TWISTER TRÓJMIASTO
7 Kseniak Tomasz Gdańsk 21 km Twister Trójmiasto opłacono
8 Stefaniak Wojciech Gdynia 21 km Twister Trójmiasto opłacono
9 Ziółkowski Julian Gdańsk 21 km stowarzyszenie wrotkarskie opłacono
10 Hackert Marek Chojnice 21 km ROLLER CHOJNICE
11 Frączak Filip Toruń 600 m (do 12 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
12 Frączak Iga Toruń 600 m (do 12 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
13 Dobrzyński Olaf Toruń 2 km (13-15 lat) Rolla Speed Team/MKS Błyskawica opłacono
14 Szumlas Arkadiusz Mrzezino 21 km Prolube Speed Team opłacono
15 Kościowska Agnieszka Gdańsk 21 km Prolube Masters opłacono
16 Szumlas Jacek Mrzezino 21 km Prolube Masters opłacono
17 Szumlas Dorota Mrzezino 21 km Prolube Masters opłacono
18 Ignaszak Michał Warszawa 21 km Plichwyścig.pl opłacono
19 Charubin Sławomir Pisz 21 km Plichwyscig.pl opłacono
20 Kasprowicz Daniel Wągrowiec 21 km Plichwyscig.pl opłacono
21 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna 21 km nezrzeszony opłacono
22 Śliwiński Henryk Toruń 21 km MKS Błyskawica / Rolla Speed Team opłacono
23 Zdancewicz Paweł Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters opłacono
24 Jarkiewicz Marcin Warszawa 21 km Legia Warszawa Masters opłacono
25 Wojciechowska Hanna Rozłazino 600 m (do 12 lat) KS Rozłazino opłacono
26 Prus Michał Łąsko Małe 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
27 Spychalska Zuzanna Koronowo 2 km (13-15 lat) KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO opłacono
28 Prus-Fabiszak Beata Łąsko Małe 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
29 Kuś Magdalena Koronowo 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo opłacono
30 Krzyżanowska Agnieszka Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
31 Kozłowska Karolina Bydgoszcz 21 km KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
32 Hypszer Marek Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
33 Hypszer Amelia Bydgoszcz 2 km (13-15 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
34 Hypszer Piotr Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
35 Gołecka Bożena Bydgoszcz 21 km KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ opłacono
36 Chaberski Michał Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
37 Chaberska Jagoda Bydgoszcz 21 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
38 Gackowska Zuzanna Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
39 Filipkowski Mariusz Gdańsk 21 km Jabra RT Friends
40 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański 2 km (13-15 lat) Jabra Roller Team Friends opłacono
41 Tatarata Konrad Gdansk 21 km Jabra Roller Team opłacono
42 Głodowski Bogdan Kętrzyn 21 km GSŁ Czarne Pantery
43 Kosmala Jan Poznań 21 km Figlarz Bugi opłacono
44 PAWŁOWSKI JACEK GDYNIA 21 km Bulwar Gdynia
45 Ebertowski Michał Żarnowiec 21 km Atomowy Rolkarz opłacono
46 Brzeski Wiesław Słupsk 21 km Amator opłacono
47 Konkol Kaja Rybki 600 m (do 12 lat) Amator opłacono
48 Browarczyk Maja Lębork 600 m (do 12 lat) Amator opłacono
49 Szkaradnik Paweł Gdańsk 21 km Amator opłacono
50 Bagiński Dariusz Gdańsk 21 km Amator
51 Strzałkowski Andrzej Płońsk 21 km
52 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska 21 km
53 Syguła Sandra Tomaszów Mazowiecki 600 m (do 12 lat) opłacono
54 Sylwestrzak Pola Giżycko 600 m (do 12 lat) opłacono
55 Krajnik Emilia Bydgoszcz 21 km
56 Dołkowski Jakub Gdańsk 2 km (13-15 lat) opłacono
57 Grabowicz Mirosław Gdańsk 21 km
58 Hałuszczak Karolina Wejherowo 600 m (do 12 lat) opłacono
59 Hałuszczak Dariusz WEJHEROWO 600 m (do 12 lat) opłacono
60 Dołkowski Mateusz Gdańsk 2 km (13-15 lat) opłacono
61 Frołowicz Tomasz Mezowo 21 km opłacono
62 Dzik Jakub Starogard Gdański 21 km opłacono
63 Konkel Mateusz Chałupy 21 km opłacono
64 Tuzimek Majka Gdynia 21 km opłacono
65 Żmudziński Andrzej Gdańsk 21 km opłacono
66 Kosmala Mateusz Bydgoszcz 21 km opłacono
67 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska 21 km
68 Koszałka Fabian Nowa Wieś Lęborska 600 m (do 12 lat) opłacono
69 Ropela Aleksander Pruszcz gdanski 600 m (do 12 lat) opłacono
70 Nowak Julia Charbrowo 600 m (do 12 lat) opłacono
71 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 21 km opłacono
72 Makowski Andrzej Jabłówko 21 km opłacono
73 Szwarc Paweł Wejherowo 21 km opłacono
74 Stachura Jacek Gdynia 21 km opłacono
75 Szwarc Bartłomiej Wejherowo 21 km opłacono
76 Szulc Marek Gdynia 21 km opłacono
77 Bartosiewicz Jakub Rumia 21 km opłacono
78 Szulc Julia Lębork 600 m (do 12 lat) opłacono
79 Rusak Bogdan Słupsk 21 km opłacono
80 Czaczyk Joanna Osówiec 21 km opłacono
81 Wiatrowski Roman Bydgoszcz 21 km opłacono
82 Zabawa Andrzej Słupsk 21 km opłacono
83 Wiatrowska Ewa Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) opłacono
84 Sobczyński Bartosz Tczew 21 km opłacono
85 Czaczyk Mikołaj Osówiec 2 km (13-15 lat) opłacono
86 Wiatrowska Agata Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) opłacono
87 Borlik Rafał Nowa Wies Leborska 21 km opłacono
88 Sobczyńska Kornelia Tczew 600 m (do 12 lat) opłacono
89 Sobczyńska Judyta Tczew 600 m (do 12 lat) opłacono
90 Warchoł Łukasz Warszawa 21 km opłacono
91 Drozdzewski Robert Kolbudy 21 km opłacono
92 Jezierny Marek Gdynia 21 km opłacono
93 Murakowski Ksawery Rozłazino 600 m (do 12 lat) opłacono
94 WOJTASZEK ROMAN ZŁOCIENIEC 21 km
95 Stachowska Monika Gdańsk 21 km opłacono
96 Krajnik Jacek Bydgoszcz 21 km opłacono
97 Konic-Kosmala Katarzyna Poznań 21 km opłacono
98 Browarczyk Wiesław Rybki 21 km opłacono
99 Krajnik Milena Bydgoszcz 600 m (do 12 lat) opłacono
100 Szreder Mariola Reda 21 km


Wyświetleń: 4250

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ