Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruczyński Arkadiusz | Elbląg | Polska | 21 km | UKS VIKING Elbląg | |
2 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | 600 m (do 12 lat) | UKS Giżycko | opłacono |
3 | Stefaniak Wojciech | Gdynia | Polska | 21 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
4 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | 21 km | TWISTER TRÓJMIASTO | |
5 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | 21 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
6 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | 21 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
7 | Łabinowicz Piotr | Gdańsk | Polska | 21 km | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
8 | Łabinowicz Szymon | Gdańsk | Polska | 21 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
9 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | 21 km | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
10 | Hackert Marek | Chojnice | Polska | 21 km | ROLLER CHOJNICE | |
11 | Frączak Filip | Toruń | Polska | 600 m (do 12 lat) | Rolla Speed Team/MKS Błyskawica | opłacono |
12 | Frączak Iga | Toruń | Polska | 600 m (do 12 lat) | Rolla Speed Team/MKS Błyskawica | opłacono |
13 | Dobrzyński Olaf | Toruń | Polska | 2 km (13-15 lat) | Rolla Speed Team/MKS Błyskawica | opłacono |
14 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | 21 km | Prolube Speed Team | opłacono |
15 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | 21 km | Prolube Masters | opłacono |
16 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | 21 km | Prolube Masters | opłacono |
17 | Kościowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 21 km | Prolube Masters | opłacono |
18 | Ignaszak Michał | Warszawa | Polska | 21 km | Plichwyścig.pl | opłacono |
19 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | 21 km | Plichwyscig.pl | opłacono |
20 | Charubin Sławomir | Pisz | Polska | 21 km | Plichwyscig.pl | opłacono |
21 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | 21 km | nezrzeszony | opłacono |
22 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | 21 km | MKS Błyskawica / Rolla Speed Team | opłacono |
23 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | 21 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
24 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | 21 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
25 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | 600 m (do 12 lat) | KS Rozłazino | opłacono |
26 | Prus-Fabiszak Beata | Łąsko Małe | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono |
27 | Spychalska Zuzanna | Koronowo | Polska | 2 km (13-15 lat) | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO | opłacono |
28 | Kuś Magdalena | Koronowo | Polska | 600 m (do 12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono |
29 | Prus Michał | Łąsko Małe | Polska | 600 m (do 12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | opłacono |
30 | Krzyżanowska Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
31 | Gackowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | 600 m (do 12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
32 | Kozłowska Karolina | Bydgoszcz | Polska | 21 km | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
33 | Gołecka Bożena | Bydgoszcz | Polska | 21 km | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | opłacono |
34 | Chaberski Michał | Bydgoszcz | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
35 | Chaberska Jagoda | Bydgoszcz | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
36 | Hypszer Amelia | Bydgoszcz | Polska | 2 km (13-15 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
37 | Hypszer Piotr | Bydgoszcz | Polska | 600 m (do 12 lat) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
38 | Hypszer Marek | Bydgoszcz | Polska | 21 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
39 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | 21 km | Jabra RT Friends | |
40 | Skrzypiec Kamil Skrzypiec | Pruszcz Gdański | Polska | 2 km (13-15 lat) | Jabra Roller Team Friends | opłacono |
41 | Tatarata Konrad | Gdansk | Polska | 21 km | Jabra Roller Team | opłacono |
42 | Głodowski Bogdan | Kętrzyn | Polska | 21 km | GSŁ Czarne Pantery | |
43 | Kosmala Jan | Poznań | Polska | 21 km | Figlarz Bugi | opłacono |
44 | PAWŁOWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | 21 km | Bulwar Gdynia | |
45 | Ebertowski Michał | Żarnowiec | Polska | 21 km | Atomowy Rolkarz | opłacono |
46 | Bagiński Dariusz | Gdańsk | Polska | 21 km | Amator | |
47 | Brzeski Wiesław | Słupsk | Polska | 21 km | Amator | opłacono |
48 | Szkaradnik Paweł | Gdańsk | Polska | 21 km | Amator | opłacono |
49 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | 600 m (do 12 lat) | Amator | opłacono |
50 | Browarczyk Maja | Lębork | Polska | 600 m (do 12 lat) | Amator | opłacono |
51 | Bartosiewicz Jakub | Rumia | Polska | 21 km | opłacono | |
52 | WOJTASZEK ROMAN | ZŁOCIENIEC | Polska | 21 km | ||
53 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
54 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | 21 km | opłacono | |
55 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | 21 km | opłacono | |
56 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | 21 km | opłacono | |
57 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | 21 km | opłacono | |
58 | Tuzimek Majka | Gdynia | Polska | 21 km | opłacono | |
59 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Polska | 21 km | opłacono | |
60 | Grabowicz Mirosław | Gdańsk | Polska | 21 km | ||
61 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | 21 km | opłacono | |
62 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | 21 km | ||
63 | Szreder Mariola | Reda | Polska | 21 km | ||
64 | Wiatrowski Roman | Bydgoszcz | Polska | 21 km | opłacono | |
65 | Wiatrowska Ewa | Bydgoszcz | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
66 | Wiatrowska Agata | Bydgoszcz | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
67 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | 21 km | opłacono | |
68 | Syguła Sandra | Tomaszów Mazowiecki | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
69 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | 21 km | opłacono | |
70 | Drozdzewski Robert | Kolbudy | Polska | 21 km | opłacono | |
71 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | Polska | 21 km | opłacono | |
72 | Krajnik Milena | Bydgoszcz | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
73 | Szulc Julia | Lębork | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
74 | Nowak Julia | Charbrowo | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
75 | Sobczyńska Kornelia | Tczew | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
76 | Sobczyńska Judyta | Tczew | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
77 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Polska | 21 km | opłacono | |
78 | Konic-Kosmala Katarzyna | Poznań | Polska | 21 km | opłacono | |
79 | Czaczyk Joanna | Osówiec | Polska | 21 km | opłacono | |
80 | Czaczyk Mikołaj | Osówiec | Polska | 2 km (13-15 lat) | opłacono | |
81 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 21 km | opłacono | |
82 | Krajnik Emilia | Bydgoszcz | Polska | 21 km | ||
83 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 21 km | ||
84 | Koszałka Fabian | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
85 | Jezierny Marek | Gdynia | Polska | 21 km | opłacono | |
86 | Hałuszczak Karolina | Wejherowo | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
87 | Hałuszczak Dariusz | WEJHEROWO | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
88 | Dzik Jakub | Starogard Gdański | Polska | 21 km | opłacono | |
89 | Kosmala Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 21 km | opłacono | |
90 | Szwarc Paweł | Wejherowo | Polska | 21 km | opłacono | |
91 | Szwarc Bartłomiej | Wejherowo | Polska | 21 km | opłacono | |
92 | Szulc Marek | Gdynia | Polska | 21 km | opłacono | |
93 | Surma Balbina | Bydgoszcz | Polska | 21 km | opłacono | |
94 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Polska | 21 km | opłacono | |
95 | Stachura Jacek | Gdynia | Polska | 21 km | opłacono | |
96 | Rusak Bogdan | Słupsk | Polska | 21 km | opłacono | |
97 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | 21 km | opłacono | |
98 | Murakowski Ksawery | Rozłazino | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono | |
99 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | 21 km | ||
100 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | 600 m (do 12 lat) | opłacono |
Wyświetleń: 10340