IV Bieg Św. Rodziny ''Biegniemy dla Gajusza"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Berski Hubert . 5 km opłacono
2 Żurański Robert . 5 km opłacono
3 Zięba Marcin . 5 km opłacono
4 Zagórska Agnieszka . 5 km opłacono
5 Rudziński Marcin . 5 km opłacono
6 Kańska Agnieszka . 5 km opłacono
7 Duniak Damian . 5 km opłacono
8 Jachimowski Tomasz . 5 km opłacono
9 Jagoda Łukasz . 5 km opłacono
10 Jaworski Tadeusz . 5 km opłacono
11 Jaworska Hanna . 5 km opłacono
12 Lubczyński Sebastian . 5 km opłacono
13 Renosik Sylwia . 5 km opłacono
14 Błauż Justyna . 5 km opłacono
15 Krzysztof Krystian . 5 km opłacono
16 Micor Jolanta Łódź 5 km AZS UMED ŁÓDŹ- Running Team opłacono
17 Mendrzycki Szymon Łódź 5 km opłacono
18 Ogiński Norbert Aleksandrów Łódzki 5 km opłacono
19 Markowska Aleksandra Łódź 5 km opłacono
20 Szamol Sebastian Pabianice 5 km opłacono
21 Szymańska-Pol Gabriela Łódź 5 km opłacono
22 Jach Filip . 5 km opłacono
23 Pyszko Mateusz . 5 km opłacono
24 Frątczak Paulina Frątczak Łódź 5 km
25 Dziakońska Małgorzata Łódź 5 km RYSIOTEAM opłacono
26 Kolasińska Kamila Łódź 5 km opłacono
27 Kwasiborski Michał Łódź 5 km BIOSFERA opłacono
28 Zienczyk Beata Łódź 5 km
29 Smolarek Łukasz Łódź 5 km opłacono
30 Dylik Sylwester Łódź 5 km opłacono
31 Stańczyk Marek Łódź 5 km opłacono
32 Ubych Mariusz Łódź 5 km opłacono
33 Łaszczuk Iza Łódź 5 km opłacono
34 Wiktorek Jadwiga Łódź 5 km
35 Andrzejewski Tomasz Pabianice 5 km Gillette Run opłacono
36 Głowacka Katarzyna Łódź 5 km
37 Balcerak-Kolasa Joanna Łódź 5 km Epoka Nordica Łódź
38 Kolasa Wojciech Łódź 5 km Epoka Nordica Łódź
39 Mądry Bartosz Łódź 5 km Uniwersytet Łódzki opłacono
40 Kozieł Jarosław Łódź 5 km mBank opłacono
41 Pawlikowska Zuzanna Łódź 5 km Sportera OCR opłacono
42 Kośla Klaudia Łódź 5 km ReebokRunCrew LDZ
43 KARWOWSKI MICHAŁ ŁÓDŹ 5 km Epoka Nordica Łódź opłacono
44 Lewicki Tomasz Łódź 5 km opłacono
45 Kaszubski Rafał Łódź 5 km Łódź Kocha Sport opłacono
46 Matusiak Karolina ŁÓDŹ 5 km Akademiabiegacza.pl S. L. SALOS WODNA Łódź opłacono
47 Marcińczak Kamil Łódź 5 km opłacono
48 Stupnowicz Przemek Łódź 5 km Epoka Nordica Łódź
49 Młynarska Małgorzata Łódź 5 km opłacono
50 Ślęczkowski Błażej Łódź 5 km Sportera OCR opłacono
51 BRACICHOWICZ Maja Łódź 5 km opłacono
52 Bracichowicz Anna Łódź 5 km opłacono
53 Lesiak Andrzej Łódź 5 km RYSIOTEAM
54 Goździk-Zaręba Aneta Łódź 5 km ŁKS opłacono
55 Trzewikowska Paulina Łódź 5 km opłacono
56 Golędzinowski Paweł Łódź 5 km #happyrunners opłacono
57 Golędzinowska Marzena Łódź 5 km #happyrunners opłacono
58 Czerski Krzysztof Łódź 5 km Epoka Nordica Łódź
59 Januszewski Łukasz Łódź, ŁÓDZKIE 5 km Żandarmeria wojskowa opłacono
60 Kacprzak-Czerska Patrycja Łódź 5 km Epoka Nordica Łódź


Wyświetleń: 1193

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ