IV Bieg Św. Rodziny ''Biegniemy dla Gajusza"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andrzejewski Tomasz Pabianice 5 km Gillette Run opłacono
2 Balcerak-Kolasa Joanna Łódź 5 km Epoka Nordica Łódź
3 Berski Hubert . 5 km opłacono
4 Bracichowicz Anna Łódź 5 km opłacono
5 BRACICHOWICZ Maja Łódź 5 km opłacono
6 Błauż Justyna . 5 km opłacono
7 Czerski Krzysztof Łódź 5 km Epoka Nordica Łódź
8 Duniak Damian . 5 km opłacono
9 Dylik Sylwester Łódź 5 km opłacono
10 Dziakońska Małgorzata Łódź 5 km RYSIOTEAM opłacono
11 Frątczak Paulina Frątczak Łódź 5 km
12 Golędzinowska Marzena Łódź 5 km #happyrunners opłacono
13 Golędzinowski Paweł Łódź 5 km #happyrunners opłacono
14 Goździk-Zaręba Aneta Łódź 5 km ŁKS opłacono
15 Głowacka Katarzyna Łódź 5 km
16 Jach Filip . 5 km opłacono
17 Jachimowski Tomasz . 5 km opłacono
18 Jagoda Łukasz . 5 km opłacono
19 Januszewski Łukasz Łódź, ŁÓDZKIE 5 km Żandarmeria wojskowa opłacono
20 Jaworska Hanna . 5 km opłacono
21 Jaworski Tadeusz . 5 km opłacono
22 Kacprzak-Czerska Patrycja Łódź 5 km Epoka Nordica Łódź
23 Kańska Agnieszka . 5 km opłacono
24 KARWOWSKI MICHAŁ ŁÓDŹ 5 km Epoka Nordica Łódź opłacono
25 Kaszubski Rafał Łódź 5 km Łódź Kocha Sport opłacono
26 Kolasa Wojciech Łódź 5 km Epoka Nordica Łódź
27 Kolasińska Kamila Łódź 5 km opłacono
28 Kośla Klaudia Łódź 5 km ReebokRunCrew LDZ
29 Kozieł Jarosław Łódź 5 km mBank opłacono
30 Krzysztof Krystian . 5 km opłacono
31 Kwasiborski Michał Łódź 5 km BIOSFERA opłacono
32 Lesiak Andrzej Łódź 5 km RYSIOTEAM
33 Lewicki Tomasz Łódź 5 km opłacono
34 Lubczyński Sebastian . 5 km opłacono
35 Mądry Bartosz Łódź 5 km Uniwersytet Łódzki opłacono
36 Marcińczak Kamil Łódź 5 km opłacono
37 Markowska Aleksandra Łódź 5 km opłacono
38 Matusiak Karolina ŁÓDŹ 5 km Akademiabiegacza.pl S. L. SALOS WODNA Łódź opłacono
39 Mendrzycki Szymon Łódź 5 km opłacono
40 Micor Jolanta Łódź 5 km AZS UMED ŁÓDŹ- Running Team opłacono
41 Młynarska Małgorzata Łódź 5 km opłacono
42 Ogiński Norbert Aleksandrów Łódzki 5 km opłacono
43 Pawlikowska Zuzanna Łódź 5 km Sportera OCR opłacono
44 Pyszko Mateusz . 5 km opłacono
45 Renosik Sylwia . 5 km opłacono
46 Rudziński Marcin . 5 km opłacono
47 Ślęczkowski Błażej Łódź 5 km Sportera OCR opłacono
48 Smolarek Łukasz Łódź 5 km opłacono
49 Stańczyk Marek Łódź 5 km opłacono
50 Stupnowicz Przemek Łódź 5 km Epoka Nordica Łódź
51 Szamol Sebastian Pabianice 5 km opłacono
52 Szymańska-Pol Gabriela Łódź 5 km opłacono
53 Trzewikowska Paulina Łódź 5 km opłacono
54 Ubych Mariusz Łódź 5 km opłacono
55 Wiktorek Jadwiga Łódź 5 km
56 Zagórska Agnieszka . 5 km opłacono
57 Zięba Marcin . 5 km opłacono
58 Zienczyk Beata Łódź 5 km
59 Żurański Robert . 5 km opłacono
60 Łaszczuk Iza Łódź 5 km opłacono


Wyświetleń: 987

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ