28. Bieg Kociewski z Polpharmą
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Weltrowski Leszek Starogard Gdański Bieg główny na 10 km BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides opłacono on-line
2 Pruska Katarzyna Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
3 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg główny na 10 km opłacono on-line
4 Dywelski Mirosław Tczew Bieg główny na 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
5 Oller Grzegorz Koteże Bieg główny na 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
6 Brzuszczyński Tomasz Elbląg Bieg główny na 10 km Biegające Zające opłacono on-line
7 Fojut Marcin Bytonia Bieg główny na 10 km Morsy Zblewo Run Team
8 Dubiella Monika Lubichowo Bieg główny na 10 km SKL Filippides / BBL Starogard Gd. opłacono
9 Kluczewska Emilia Bytów Bieg główny na 10 km Runtastyczni Team Bytów opłacono on-line
10 Włódarczak Jakub Bydgoszcz Bieg główny na 10 km opłacono on-line
11 Włodarczak Barbara Bydgoszcz Bieg główny na 10 km TriSpace opłacono on-line
12 Marchewka Mateusz Wielki Klincz Bieg główny na 10 km opłacono on-line
13 Polikowski Patryk Sopot Bieg główny na 10 km opłacono on-line
14 Zeman Marek Łężyce-Głodówko Bieg główny na 10 km opłacono on-line
15 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny na 10 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
16 Koitalla Jarosław Otomin Bieg główny na 10 km opłacono on-line
17 Leginowska-Koitalla Iwona Otomin Bieg główny na 10 km opłacono on-line
18 Nowacki Tomasz Malbork Bieg główny na 10 km opłacono on-line
19 wicek aneta Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
20 Kotecki Jarosław Skarszewy Bieg główny na 10 km opłacono on-line
21 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg główny na 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
22 Różycki Paweł Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
23 DALKE JOWITA Gdańsk Bieg główny na 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
24 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Bieg główny na 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
25 Galińska Sylwia Rotmanka Bieg główny na 10 km opłacono
26 Galiński Tomasz Rotmanka Bieg główny na 10 km opłacono
27 Nierzwicki Piotr Janowo Bieg główny na 10 km Samrun Stg
28 Zblewski Tadeusz Bytów Bieg główny na 10 km LKB im. Braci Petk Lębork
29 Flisikowski Łukasz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team
30 Gruchała Daniel Starogard Gdański Bieg główny na 10 km GK STG/BBL Starogard Gdański opłacono on-line
31 Gołębiowski Krzysztof Elbląg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
32 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny na 10 km opłacono on-line
33 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny na 10 km opłacono on-line
34 Adamkowski Jerzy Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) Malinowa Mamba opłacono on-line
35 Bigus-Wojtanowska Anna Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
36 Tomaszewski Michał Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
37 Haniecki Dominik Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
38 Nowakowski Jerzy Skórcz Bieg główny na 10 km Team MX Skórcz opłacono on-line
39 Lorenc Roman Pelplin Bieg główny na 10 km Dovista Activ Team opłacono on-line
40 Matysiak Weronika Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
41 Wołk Daria Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
42 Patelczyk Sławomir Demlin Bieg główny na 10 km opłacono on-line
43 Dering Marcin Demlin Bieg główny na 10 km opłacono on-line
44 Grzegorzewski Marcin Otłowiec Bieg główny na 10 km opłacono on-line
45 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
46 szczypior marcin Zblewo Bieg główny na 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
47 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny na 10 km
48 Sikora Andrzej Nowa Wieś Malborska Bieg główny na 10 km 22.BLT opłacono on-line
49 kapteina robert gronowo górne Bieg główny na 10 km opłacono on-line
50 Justa Beata Gniew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
51 Dębicki Artur Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
52 Konefał Włodzimierz Warszawa Bieg główny na 10 km opłacono on-line
53 Gierszewski Marek Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
54 Kołtonowska Agnieszka Gniew Bieg główny na 10 km tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
55 Dajnowski Mateusz Angowice Bieg główny na 10 km MKS Chojniczanka Chojnice 1930 S.A opłacono on-line
56 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
57 SZWEDA MAREK ZBLEWO Bieg główny na 10 km MORSY ZBLEWO
58 Ceglecki Maciej Rościszewo Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team opłacono
59 Didovodiuk Olesia IVANO-FRANKIVSK Bieg główny na 10 km SC BIG-TIME RIVNE
60 Didovodiuk Dmytro IVANO-FRANKIVSK Bieg główny na 10 km SC BIG-TIME RIVNE
61 Szczechura Igor STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny na 10 km (młodzież ze szkół partnerskich, współpracujących przy 28. Biegu Kociewskim z Polpharmą, z powiatu starogar Psp nr 2 Starogard gdanski opłacono on-line
62 Jańczak Karolina Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
63 Ślizewski Kamil Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
64 lech jacek lubichowo Bieg główny na 10 km opłacono on-line
65 Mleczak Michał Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
66 Zadka Krzysztof Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
67 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg główny na 10 km opłacono on-line
68 Falgowski Michał Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono
69 Kujawska Małgorzata Gniew Bieg główny na 10 km tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
70 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) Parkrun Gdynia opłacono on-line
71 Piesik Krystian Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (młodzież ze szkół partnerskich, współpracujących przy 28. Biegu Kociewskim z Polpharmą, z powiatu starogar opłacono on-line
72 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg główny na 10 km Elbląskie Bażanty opłacono on-line
73 Rozkwitalska Izabela Pruszcz Gdański Bieg główny na 10 km Flex Runners opłacono
74 Rogalska Małgorzata Kolincz Bieg główny na 10 km SKL Filippides / BBL Starogard Gd. opłacono on-line
75 Szarafin Kamil Szarafin Wysoka Bieg główny na 10 km opłacono on-line
76 Bogulski Piotr Zblewo Bieg główny na 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
77 Chabowska Paulina Chabowska Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
78 Tuszyński Jarosław Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
79 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
80 SZWEDOWSKI DAWID Nowa Wieś Rzeczna Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team opłacono
81 Kunz Marta Toruń Bieg główny na 10 km opłacono on-line
82 Kunz Mieczysław Toruń Bieg główny na 10 km UMK Toruń opłacono on-line
83 piatek adam elblag Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) opłacono on-line
84 Daniel Kacper Karpiny Bieg główny na 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
85 Dęga Lidia Tralewo Bieg główny na 10 km opłacono on-line
86 Golasz Halina Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
87 Miesiarczyk Janusz Rożental Bieg główny na 10 km opłacono on-line
88 Okseniuk oksana Luck Bieg główny na 10 km Krysztofiak Team
89 Okseniuk Sergii Luck Bieg główny na 10 km Krysztofiak Team
90 Mokwiński Czesław Pelplin Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
91 Bukowski Patryk Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Wieczny Ogień
92 Ciesielska Ewelina Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
93 Błaszak Łukasz Solec Kujawski Bieg główny na 10 km "BUBA" Solec Kujawski opłacono on-line
94 Zieliński Łukasz Gdynia Bieg główny na 10 km Pan z Aparatem opłacono on-line
95 Rudzki Adam Sztum Bieg główny na 10 km opłacono on-line
96 Nierzwicka Agnieszka Skarszewy Bieg główny na 10 km TRI Starogard Gdański opłacono
97 Stołycia Katarzyna Gdańsk Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team opłacono
98 Lewandowski Krystian Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
99 Plutowski Patryk Starogard Gd Bieg główny na 10 km SKL Filippides / BBL Starogard Gd. opłacono on-line
100 CIAPKA JANINA GOSZYN Bieg główny na 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line


Wyświetleń: 14316

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ