28. Bieg Kociewski z Polpharmą
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Michałowski Radosław ELBLĄG Bieg główny na 10 km Waniewski Coaching / Open Balance opłacono on-line
2 Kielar Łukasz Sławno Bieg główny na 10 km opłacono on-line
3 Pęśko Michał Gdańsk Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
4 Wądołowski Daniel Malbork Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
5 Grzonka Bartosz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
6 Czecholewski Leszek Starogard Gdański Bieg główny na 10 km AQ Bieg 59.00 PLN
7 Wysocki Damian Elbląg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
8 Groszkowski Marcin Malbork Bieg główny na 10 km 22 blt 59.00 PLN
9 Mateja Józef Janowo Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
10 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny na 10 km DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono on-line
11 Smolinski Adam Klonówka Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
12 Żabiński Michał Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
13 Dąbkowska Aleksandra Tczew Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
14 Chabowska Magdalena Zduny Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
15 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) BHMW_GDYNIA 39.00 PLN
16 Grucza Grzegorz Nowy Staw Bieg główny na 10 km Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
17 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg główny na 10 km TRI Starogard Gdański 59.00 PLN
18 Pestka Sebastian Lubiszewo Tczewskie Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
19 Świtała Roman Kwidzyn Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
20 Liss Michał Lubiszewo Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
21 Jaskot Jerzy Malbork Bieg główny na 10 km niezrzeszony 59.00 PLN
22 Beling Agnieszka Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Broker 59.00 PLN
23 Sowiński Paweł Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Broker 59.00 PLN
24 Hiller Wojciech Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Broker 59.00 PLN
25 Piekarski Przemysław Tczew Bieg główny na 10 km Flex Runners/ Biegający Tczew 59.00 PLN
26 Szyca Katarzyna Gdańsk Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
27 Zakrzewski Andrzej Subkowy Bieg główny na 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
28 Sulawiak Anna Tczew Bieg główny na 10 km FLEX RUNNERS 59.00 PLN
29 Żmijewska Brygida Tczew Bieg główny na 10 km FLEX RUNNERS 59.00 PLN
30 Szczepańska Paula Rokitki Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
31 Kędziorska Monika Gdańsk Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
32 Hartuna zenon Piece Bieg główny na 10 km Florian Chojnice 59.00 PLN
33 Kossecki Michał Tczew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
34 Kunt Ireneusz Lębork Bieg główny na 10 km opłacono on-line
35 Rożek Paulina Starogard Gdański Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
36 Dróżkowski Tomasz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
37 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny na 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 59.00 PLN
38 Kołatka Monika Iława Bieg główny na 10 km IŁAWA BIEGA opłacono on-line
39 Fryszka Błażej Tczew Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
40 Szymoniak Jacek Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
41 GRZYWACZ MAGDALENA Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
42 Kędzia Edyta Gdańsk Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
43 Maciejewski Martin Tczew Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
44 Gruchalski Rafał Elbląg Bieg główny na 10 km portEl.pl opłacono on-line
45 Lenz Magdalena Starogard Gdański Bieg główny na 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
46 Pietrzak Małgorzata Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
47 Szyplewski Marcin Starogard Gdański Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
48 Narloch Michał Narloch Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Dovista active team opłacono on-line
49 Patra Katarzyna Elbląg Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
50 Malinowski Damian Gdańsk Bieg główny na 10 km MEWA TEAM opłacono on-line
51 Tolla Krzysztof Koteże Bieg główny na 10 km Bo jak nie my to...kto? :) opłacono on-line
52 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny na 10 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
53 Serocki Adam Elblag Bieg główny na 10 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
54 Nowosielski Piotr Sztum Bieg główny na 10 km LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono on-line
55 Narloch Tomasz Starogard Gdanski Bieg główny na 10 km opłacono on-line
56 Stolarów Robert malbork Bieg główny na 10 km druzyna pierscienia opłacono on-line
57 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny na 10 km druzyna pierscienia opłacono on-line
58 Wądołowski Przemysław Malbork Bieg główny na 10 km I LO Malbork 59.00 PLN
59 Stosik Artur Pączewo Bieg główny na 10 km Straż Miejska opłacono on-line
60 Liegmann Mariusz Lubiszewo Bieg główny na 10 km opłacono on-line
61 Liegmann Bożena Lubiszewo Bieg główny na 10 km opłacono on-line
62 Jankowski Wojciech Kokoszkowy Bieg główny na 10 km opłacono on-line
63 Czajkowska Anna elblag Bieg główny na 10 km opłacono on-line
64 Maciejewski Paweł Tczew Bieg główny na 10 km FLEX RUNNERS 59.00 PLN
65 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg główny na 10 km opłacono on-line
66 Łabudzki Piotr Sandomierz Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
67 Olszewski Krzysztof Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
68 Matlewska Marzena Elblag Bieg główny na 10 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
69 Noga Grzegorz Skórcz Bieg główny na 10 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
70 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny na 10 km FLEX RUNNERS 59.00 PLN
71 Kleinschmidt Patryk Miłobądz Bieg główny na 10 km Biegający Silgan opłacono on-line
72 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg główny na 10 km Flex Runners 59.00 PLN
73 Topczyńska Patrycja Morzeszczyn Bieg główny na 10 km opłacono on-line
74 Boruszewska Katarzyna Markowo Bieg główny na 10 km BRAG rzeczy niemożliwych!!! opłacono on-line
75 Mroziński Adam Gdańsk Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
76 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg główny na 10 km Wencik Team 59.00 PLN
77 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg główny na 10 km opłacono on-line
78 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg główny na 10 km opłacono on-line
79 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Dovista active team opłacono on-line
80 Karnowski Paweł Ocypel Bieg główny na 10 km opłacono on-line
81 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg główny na 10 km opłacono on-line
82 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
83 Przerada Szymon Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
84 Ossowski Marcin Skarszewy Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
85 Reszke Mateusz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański opłacono on-line
86 Pobłocka-Głogowska Katarzyna Lębork Bieg główny na 10 km UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork 59.00 PLN
87 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
88 Kalinowski Juliusz Lubichowo Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
89 Mazurowski Bartosz Bobowo Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
90 Szwedowski Błażej Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
91 Czaplewska Anna Tczew Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
92 Połom Maciej Bobowo Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
93 Dąbkowska Anna Tczew Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
94 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
95 Czerwiak Robert Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN
96 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg główny na 10 km Rozbiegany Pasłęk 59.00 PLN
97 Szarmach Krzysztof Starogard Gd Bieg główny na 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
98 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Bieg główny na 10 km SKL Filippides/ GKSTG opłacono on-line
99 Gracz Katarzyna Starogard Gdański Bieg główny na 10 km 59.00 PLN
100 Albrecht Piotr Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team 59.00 PLN


Wyświetleń: 6423

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ