28. Bieg Kociewski z Polpharmą
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cieśliński Bartosz Stare Prusy Bieg główny na 10 km 49.00 PLN
2 Jedwabnik Michał Starogard Gd Bieg główny na 10 km opłacono on-line
3 Erdman Karol Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
4 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg główny na 10 km 49.00 PLN
5 Janas-Breska Justyna Chojnice Bieg główny na 10 km FunRun 49.00 PLN
6 Glaza Przemysław Osieczna Bieg główny na 10 km opłacono on-line
7 Glaza Henryk Osieczna Bieg główny na 10 km opłacono on-line
8 Piankowski Piotr Bobowo Bieg główny na 10 km 49.00 PLN
9 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
10 Cybula Monika STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny na 10 km opłacono on-line
11 orzoł katarzyna elbląg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
12 Szklarska Alicja Elbląg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
13 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
14 Miszke Kazimierz Czersk Bieg główny na 10 km Florian Chojnice opłacono on-line
15 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny na 10 km Biegający Tczew 49.00 PLN
16 Stasiak Marzena Pasłęk Bieg główny na 10 km 49.00 PLN
17 Romańska Aleksandra Starogard Gdański Bieg główny na 10 km 49.00 PLN
18 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg główny na 10 km opłacono on-line
19 Mrozek Marcin Tczew Bieg główny na 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
20 Pepliński Marek Elbląg Bieg główny na 10 km Biegacze Wolności opłacono on-line
21 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Bieg główny na 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
22 Chabowski Tomasz Tczew Bieg główny na 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
23 Maszka Beata Osieczna Bieg główny na 10 km Wkurw_ team opłacono on-line
24 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Bieg główny na 10 km Klub Kibica START ELBLĄG opłacono on-line
25 Jurewicz Sylwia Elbląg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
26 Jurewicz Adam Elbląg Bieg główny na 10 km Plawgo Team opłacono on-line
27 Wódkowski Krzysztof Szpęgawsk Bieg główny na 10 km Wkurw_ team opłacono on-line
28 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
29 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg główny na 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
30 Fierek Bożena Czersk Bieg główny na 10 km ABCzersk opłacono on-line
31 Skrzypczak Rafał Zblewo Bieg główny na 10 km AQ BIEG / Morsy Zblewo opłacono on-line
32 Babński Sebastian Tczew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
33 Pucek Artur Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Głęboczek opłacono on-line
34 skibiński dawid starogard gdański Bieg główny na 10 km Skl Filippides 49.00 PLN
35 Zieliński Maciej Tczew Bieg główny na 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
36 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny na 10 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
37 Kotłowska Marlena Kwidzyn Bieg główny na 10 km Kwidzyn Biega 49.00 PLN
38 Marciniak Izabela Banino Bieg główny na 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
39 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Bieg główny na 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
40 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg główny na 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
41 Loose Bartosz Zblewo Bieg główny na 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
42 Zawacki Daniel Tczew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
43 Kubicki Antoni Gdańsk Bieg główny na 10 km (młodzież ze szkół partnerskich, współpracujących przy 28. Biegu Kociewskim z Polpharmą, z powiatu starogar Grupa biegowa 65 opłacono on-line
44 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny na 10 km opłacono on-line
45 Kubicka Aleksandra Gdańsk Bieg główny na 10 km Grupa biegowa 65 opłacono on-line
46 Stachowicz Karolina Skórcz Bieg główny na 10 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
47 Kraśniewski Piotr Kraśniewski Nowa Wieś Rzeczna Bieg główny na 10 km opłacono on-line
48 WODZIKOWSKI WOJCIECH Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
49 Prabucki Robert Owidz Bieg główny na 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
50 Brzozowski Jacek Elbląg Bieg główny na 10 km Oddam Obiad Elbląg opłacono on-line
51 Wodzikowski Marcin Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
52 Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie Bieg główny na 10 km Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino opłacono on-line
53 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Bieg główny na 10 km Taka RYBA opłacono on-line
54 Torbicz Piotr Gdansk Bieg główny na 10 km 666 opłacono on-line
55 Skwiot Stanisław Gdańsk Bieg główny na 10 km Taka RYBA opłacono on-line
56 Krużycki Bartosz Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
57 Krużycka Żaneta Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
58 Ambroziak Sylwia Kowale Bieg główny na 10 km Taka RYBA opłacono on-line
59 Ambroziak Adam Kowale Bieg główny na 10 km Taka RYBA opłacono on-line
60 Rogowski Wojciech Pelplin Bieg główny na 10 km opłacono on-line
61 Główczewski Grzegorz Tczew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
62 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg główny na 10 km SKL FILIPPIDES opłacono on-line
63 Sowa Sylwester Elbląg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
64 Dywel Bogdan Łąg Bieg główny na 10 km BBL Czersk opłacono on-line
65 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Bieg główny na 10 km opłacono on-line
66 Grefka Stefan Łąg Bieg główny na 10 km BBL Czersk opłacono on-line
67 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg główny na 10 km JBB opłacono on-line
68 Sowa Renata Elbląg Bieg główny na 10 km IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
69 Starosta Adam Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
70 Głowacka Anna Elbląg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
71 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
72 Andrearczyk Michal Starogard Gdanski Bieg główny na 10 km opłacono on-line
73 Hendrich Rafał Sierakowice Bieg główny na 10 km Ribena opłacono on-line
74 Jozefiak Ania Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) AQ BIEG opłacono on-line
75 Loose Anna Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
76 Zakrzewski Dawid Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) CUKSY.PL opłacono on-line
77 Czapiewska Martyna Brzuśce Bieg główny na 10 km opłacono on-line
78 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) DAMA opłacono on-line
79 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) opłacono on-line
80 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) CrossElite opłacono on-line
81 Spręga Aurelia starogard gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) SKL Filippides opłacono on-line
82 Kropidłowski Jacek Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) opłacono on-line
83 Szmyt Dawid Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) opłacono on-line
84 Prabucki Piotr Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) BBL Starogard, SKL Filippides opłacono on-line
85 Bendig Michał Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
86 Eliasz Michał Starogard Gdanski Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) opłacono on-line
87 Paul Michał Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) opłacono on-line
88 Musolf Jarosław Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) opłacono on-line
89 Bielińska Barbara Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides opłacono on-line
90 Paul Krzysztof Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
91 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides opłacono on-line
92 Byczyńska Barbara Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) SKL Filippides opłacono on-line
93 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) Oracz z Kociewia opłacono on-line
94 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) BBL Starogard Gd. opłacono on-line
95 Sperling Arkadiusz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) Skl Filippides opłacono on-line
96 Żardecka Sabina Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) opłacono on-line
97 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
98 Budzanowski Paweł Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) opłacono on-line
99 Wittkamp Karolina Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) opłacono on-line
100 Koska-Czapiewska Emilia Starogard Gdański Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides opłacono on-line


Wyświetleń: 1345

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ