28. Bieg Kociewski z Polpharmą
Bieg główny na 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Weltrowski Leszek Starogard Gdański Bieg główny na 10 km BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides opłacono on-line
2 Pruska Katarzyna Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
3 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg główny na 10 km opłacono on-line
4 Dywelski Mirosław Tczew Bieg główny na 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
5 Oller Grzegorz Koteże Bieg główny na 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
6 Brzuszczyński Tomasz Elbląg Bieg główny na 10 km Biegające Zające opłacono on-line
7 Fojut Marcin Bytonia Bieg główny na 10 km Morsy Zblewo Run Team
8 Dubiella Monika Lubichowo Bieg główny na 10 km SKL Filippides / BBL Starogard Gd. opłacono
9 Kluczewska Emilia Bytów Bieg główny na 10 km Runtastyczni Team Bytów opłacono on-line
10 Włódarczak Jakub Bydgoszcz Bieg główny na 10 km opłacono on-line
11 Włodarczak Barbara Bydgoszcz Bieg główny na 10 km TriSpace opłacono on-line
12 Marchewka Mateusz Wielki Klincz Bieg główny na 10 km opłacono on-line
13 Polikowski Patryk Sopot Bieg główny na 10 km opłacono on-line
14 Zeman Marek Łężyce-Głodówko Bieg główny na 10 km opłacono on-line
15 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny na 10 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
16 Koitalla Jarosław Otomin Bieg główny na 10 km opłacono on-line
17 Leginowska-Koitalla Iwona Otomin Bieg główny na 10 km opłacono on-line
18 Nowacki Tomasz Malbork Bieg główny na 10 km opłacono on-line
19 wicek aneta Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
20 Kotecki Jarosław Skarszewy Bieg główny na 10 km opłacono on-line
21 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg główny na 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
22 Różycki Paweł Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
23 DALKE JOWITA Gdańsk Bieg główny na 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
24 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Bieg główny na 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
25 Galińska Sylwia Rotmanka Bieg główny na 10 km opłacono
26 Galiński Tomasz Rotmanka Bieg główny na 10 km opłacono
27 Nierzwicki Piotr Janowo Bieg główny na 10 km Samrun Stg
28 Zblewski Tadeusz Bytów Bieg główny na 10 km LKB im. Braci Petk Lębork
29 Flisikowski Łukasz Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team
30 Gruchała Daniel Starogard Gdański Bieg główny na 10 km GK STG/BBL Starogard Gdański opłacono on-line
31 Gołębiowski Krzysztof Elbląg Bieg główny na 10 km opłacono on-line
32 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny na 10 km opłacono on-line
33 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny na 10 km opłacono on-line
34 Bigus-Wojtanowska Anna Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
35 Tomaszewski Michał Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
36 Haniecki Dominik Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
37 Nowakowski Jerzy Skórcz Bieg główny na 10 km Team MX Skórcz opłacono on-line
38 Lorenc Roman Pelplin Bieg główny na 10 km Dovista Activ Team opłacono on-line
39 Matysiak Weronika Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
40 Wołk Daria Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
41 Patelczyk Sławomir Demlin Bieg główny na 10 km opłacono on-line
42 Dering Marcin Demlin Bieg główny na 10 km opłacono on-line
43 Grzegorzewski Marcin Otłowiec Bieg główny na 10 km opłacono on-line
44 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
45 szczypior marcin Zblewo Bieg główny na 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
46 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg główny na 10 km
47 Sikora Andrzej Nowa Wieś Malborska Bieg główny na 10 km 22.BLT opłacono on-line
48 kapteina robert gronowo górne Bieg główny na 10 km opłacono on-line
49 Justa Beata Gniew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
50 Dębicki Artur Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
51 Konefał Włodzimierz Warszawa Bieg główny na 10 km opłacono on-line
52 Gierszewski Marek Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
53 Kołtonowska Agnieszka Gniew Bieg główny na 10 km tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
54 Dajnowski Mateusz Angowice Bieg główny na 10 km MKS Chojniczanka Chojnice 1930 S.A opłacono on-line
55 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg główny na 10 km opłacono on-line
56 SZWEDA MAREK ZBLEWO Bieg główny na 10 km MORSY ZBLEWO
57 Ceglecki Maciej Rościszewo Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team opłacono
58 Didovodiuk Olesia IVANO-FRANKIVSK Bieg główny na 10 km SC BIG-TIME RIVNE
59 Didovodiuk Dmytro IVANO-FRANKIVSK Bieg główny na 10 km SC BIG-TIME RIVNE
60 Jańczak Karolina Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
61 Ślizewski Kamil Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
62 lech jacek lubichowo Bieg główny na 10 km opłacono on-line
63 Mleczak Michał Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
64 Zadka Krzysztof Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
65 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg główny na 10 km opłacono on-line
66 Falgowski Michał Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono
67 Kujawska Małgorzata Gniew Bieg główny na 10 km tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
68 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg główny na 10 km Elbląskie Bażanty opłacono on-line
69 Rozkwitalska Izabela Pruszcz Gdański Bieg główny na 10 km Flex Runners opłacono
70 Rogalska Małgorzata Kolincz Bieg główny na 10 km SKL Filippides / BBL Starogard Gd. opłacono on-line
71 Szarafin Kamil Szarafin Wysoka Bieg główny na 10 km opłacono on-line
72 Bogulski Piotr Zblewo Bieg główny na 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
73 Chabowska Paulina Chabowska Gdynia Bieg główny na 10 km opłacono on-line
74 Tuszyński Jarosław Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
75 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
76 SZWEDOWSKI DAWID Nowa Wieś Rzeczna Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team opłacono
77 Kunz Marta Toruń Bieg główny na 10 km opłacono on-line
78 Kunz Mieczysław Toruń Bieg główny na 10 km UMK Toruń opłacono on-line
79 Daniel Kacper Karpiny Bieg główny na 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
80 Dęga Lidia Tralewo Bieg główny na 10 km opłacono on-line
81 Golasz Halina Gdańsk Bieg główny na 10 km opłacono on-line
82 Miesiarczyk Janusz Rożental Bieg główny na 10 km opłacono on-line
83 Okseniuk oksana Luck Bieg główny na 10 km Krysztofiak Team
84 Okseniuk Sergii Luck Bieg główny na 10 km Krysztofiak Team
85 Bukowski Patryk Starogard Gdański Bieg główny na 10 km Wieczny Ogień
86 Ciesielska Ewelina Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
87 Błaszak Łukasz Solec Kujawski Bieg główny na 10 km "BUBA" Solec Kujawski opłacono on-line
88 Zieliński Łukasz Gdynia Bieg główny na 10 km Pan z Aparatem opłacono on-line
89 Rudzki Adam Sztum Bieg główny na 10 km opłacono on-line
90 Nierzwicka Agnieszka Skarszewy Bieg główny na 10 km TRI Starogard Gdański opłacono
91 Stołycia Katarzyna Gdańsk Bieg główny na 10 km Polpharma Run Team opłacono
92 Lewandowski Krystian Starogard Gdański Bieg główny na 10 km opłacono on-line
93 Plutowski Patryk Starogard Gd Bieg główny na 10 km SKL Filippides / BBL Starogard Gd. opłacono on-line
94 CIAPKA JANINA GOSZYN Bieg główny na 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
95 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg główny na 10 km Safe Sport Team opłacono on-line
96 Kraiński Michał Śliwice Bieg główny na 10 km opłacono on-line
97 Michałowski Radosław ELBLĄG Bieg główny na 10 km Waniewski Coaching / Open Balance opłacono on-line
98 Kielar Łukasz Sławno Bieg główny na 10 km opłacono on-line
99 Pęśko Michał Gdańsk Bieg główny na 10 km
100 Wądołowski Daniel Malbork Bieg główny na 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 22999

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ