Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo Run Team | |
2 | Nierzwicki Piotr | Janowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Samrun Stg | |
3 | Zblewski Tadeusz | Bytów | Polska | Bieg główny na 10 km | LKB im. Braci Petk Lębork | |
4 | Flisikowski Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | |
5 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
6 | SZWEDA MAREK | ZBLEWO | Polska | Bieg główny na 10 km | MORSY ZBLEWO | |
7 | Didovodiuk Olesia | IVANO-FRANKIVSK | Ukraina | Bieg główny na 10 km | SC BIG-TIME RIVNE | |
8 | Didovodiuk Dmytro | IVANO-FRANKIVSK | Ukraina | Bieg główny na 10 km | SC BIG-TIME RIVNE | |
9 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg główny na 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
10 | Okseniuk oksana | Luck | Ukraina | Bieg główny na 10 km | Krysztofiak Team | |
11 | Okseniuk Sergii | Luck | Ukraina | Bieg główny na 10 km | Krysztofiak Team | |
12 | Bukowski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Wieczny Ogień | |
13 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
14 | Dąbkowska Aleksandra | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | |
15 | Puckowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | |
16 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
17 | Hartuna zenon | Piece | Polska | Bieg główny na 10 km | Florian Chojnice | |
18 | Rożek Paulina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
19 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
20 | Szyplewski Marcin | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
21 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | Lębork | Polska | Bieg główny na 10 km | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |
22 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | |
23 | Gracz Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
24 | Meller Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | |
25 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny na 10 km | Kwidzyn Biega | |
26 | Gruchała Natalia | Bytów | Polska | Bieg główny na 10 km | Runtastyczni Team Bytów | |
27 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
28 | Klak Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | KP PSP Starogard Gdański | |
29 | Błażewicz-Baranowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
30 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegiem ku marzeniom | |
31 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | Bieg główny na 10 km | RulińskiRunningTeam | |
32 | Falkowska Alicja | Przywidz | Polska | Bieg główny na 10 km | Żarta Wataha | |
33 | Rakowski Darian Rakowski | Toruń | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
34 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |
35 | Kreft Dawid | RUMIA | Polska | Bieg główny na 10 km | KOMANDO FLAKI | |
36 | Cylkowski Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | |
37 | Landowska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
38 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
39 | Piankowski Piotr | Bobowo | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
40 | Stasiak Marzena | Pasłęk | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
41 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny na 10 km | Kwidzyn Biega |
Wyświetleń: 30098