Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Grzonka Bartosz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
102 | Wysocki Damian | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
103 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | 22 blt | opłacono on-line |
104 | Mateja Józef | Janowo | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono |
105 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny na 10 km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | opłacono on-line |
106 | Smolinski Adam | Klonówka | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
107 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
108 | Dąbkowska Aleksandra | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | |
109 | Chabowska Magdalena | Zduny | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono | |
110 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegam dla Zdrowia | opłacono on-line |
111 | Puckowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | |
112 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
113 | Liss Michał | Lubiszewo | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
114 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
115 | Beling Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Broker | opłacono |
116 | Sowiński Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Broker | opłacono |
117 | Hiller Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Broker | opłacono |
118 | Piekarski Przemysław | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners/ Biegający Tczew | opłacono |
119 | Szyca Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
120 | Zakrzewski Andrzej | Subkowy | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
121 | Sulawiak Anna | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono |
122 | Żmijewska Brygida | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono |
123 | Szczepańska Paula | Rokitki | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
124 | Kędziorska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
125 | Hartuna zenon | Piece | Polska | Bieg główny na 10 km | Florian Chojnice | |
126 | Kossecki Michał | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
127 | Kunt Ireneusz | Lębork | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
128 | Rożek Paulina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
129 | Dróżkowski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
130 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
131 | Kołatka Monika | Iława | Polska | Bieg główny na 10 km | IŁAWA BIEGA | opłacono on-line |
132 | Fryszka Błażej | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
133 | Szymoniak Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
134 | GRZYWACZ MAGDALENA | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
135 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
136 | Maciejewski Martin | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
137 | Gruchalski Rafał | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | portEl.pl | opłacono on-line |
138 | Lenz Magdalena | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
139 | Pietrzak Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
140 | Szyplewski Marcin | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
141 | Narloch Michał Narloch | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Dovista active team | opłacono on-line |
142 | Patra Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
143 | Malinowski Damian | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | MEWA TEAM | opłacono on-line |
144 | Tolla Krzysztof | Koteże | Polska | Bieg główny na 10 km | Bo jak nie my to...kto? :) | opłacono on-line |
145 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg główny na 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
146 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny na 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
147 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | Bieg główny na 10 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
148 | Narloch Tomasz | Starogard Gdanski | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
149 | Stolarów Robert | malbork | Bieg główny na 10 km | druzyna pierscienia | opłacono on-line | |
150 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | druzyna pierscienia | opłacono on-line |
151 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | I LO Malbork | opłacono on-line |
152 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg główny na 10 km | Straż Miejska | opłacono on-line |
153 | Liegmann Mariusz | Lubiszewo | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
154 | Liegmann Bożena | Lubiszewo | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
155 | Jankowski Wojciech | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
156 | Czajkowska Anna | elblag | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
157 | Maciejewski Paweł | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono |
158 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
159 | Łabudzki Piotr | Sandomierz | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
160 | Olszewski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
161 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Bieg główny na 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
162 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | Bieg główny na 10 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
163 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono |
164 | Kleinschmidt Patryk | Miłobądz | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Silgan | opłacono on-line |
165 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
166 | Topczyńska Patrycja | Morzeszczyn | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
167 | Boruszewska Katarzyna | Markowo | Polska | Bieg główny na 10 km | BRAG rzeczy niemożliwych!!! | opłacono on-line |
168 | Mroziński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
169 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny na 10 km | Wencik Team | opłacono on-line |
170 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
171 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
172 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Dovista active team | opłacono on-line |
173 | Karnowski Paweł | Ocypel | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
174 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
175 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
176 | Przerada Szymon | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
177 | Ossowski Marcin | Skarszewy | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
178 | Reszke Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański | opłacono on-line |
179 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | Lębork | Polska | Bieg główny na 10 km | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |
180 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
181 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
182 | Mazurowski Bartosz | Bobowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
183 | Szwedowski Błażej | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
184 | Czaplewska Anna | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
185 | Połom Maciej | Bobowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
186 | Dąbkowska Anna | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
187 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
188 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
189 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | |
190 | Szarmach Krzysztof | Starogard Gd | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
191 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
192 | Gracz Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
193 | Albrecht Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
194 | Meller Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | |
195 | Glaza Marcin | Sumin | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
196 | Wąsek Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
197 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
198 | Szopiński Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
199 | Brud Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
200 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
Wyświetleń: 30091