Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Wicher Łucja | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
202 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
203 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
204 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
205 | KOPOWSKA KAROLINA | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny na 10 km | KP PSP TCZEW | opłacono on-line |
206 | Prejs Wojciech | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
207 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
208 | Zygmuntowicz Piotr | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line |
209 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
210 | LUBECKI JANUSZ | Będomin | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
211 | Dordzik Małgorzata | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
212 | Rekowski Dariusz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
213 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Samrun Stg | opłacono on-line |
214 | Kowalski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | CompleXsports | opłacono on-line |
215 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny na 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
216 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny na 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
217 | Bojan Anna | Gdynia | Bieg główny na 10 km | Anddach | opłacono on-line | |
218 | BOJAN Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
219 | Gapska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line |
220 | Gapski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line |
221 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
222 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
223 | Pozorska Joanna | LIŃSK | Polska | Bieg główny na 10 km | BIEGAJĄCE ŚLIWICE | opłacono on-line |
224 | Pozorski Adam | Lińsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
225 | MUSZAK ŁUKASZ | BYTÓW | Polska | Bieg główny na 10 km | LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa | opłacono on-line |
226 | WŁADYMIRUK DARIUSZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg główny na 10 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
227 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny na 10 km | Kwidzyn Biega | |
228 | Burczyk Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line |
229 | Gruchała Natalia | Bytów | Polska | Bieg główny na 10 km | Runtastyczni Team Bytów | |
230 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono on-line |
231 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
232 | Dolińska Karolina | Żukowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
233 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
234 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg główny na 10 km | Team JK84 | opłacono on-line |
235 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg główny na 10 km | Team JK84 | opłacono on-line |
236 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
237 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
238 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
239 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
240 | Klak Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | KP PSP Starogard Gdański | |
241 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
242 | Sroka Marietta | Borzechowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
243 | Sroka Jerzy | Borzechowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Tri Starogard | opłacono on-line |
244 | MAZUR TOMASZ | GDAŃSK | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono | |
245 | Zbucki Radosław Zbucki | Rumia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono | |
246 | Jabłoński Przemysław | Elblag | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
247 | Wika Mateusz | Dąbrówka | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
248 | Klugmann Magdalena | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
249 | Wiśniewski Kamil | Krąg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
250 | Kulas Jan | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
251 | Gulcz Katarzyna | Banino | Polska | Bieg główny na 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
252 | Lempkowska Joanna | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
253 | Lempkowski Przemysław | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
254 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
255 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg główny na 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
256 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
257 | Błażewicz-Baranowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
258 | Rogocki Jarosław | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
259 | Narolewska Dagmara | Toruń | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
260 | Domke Patrycja | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
261 | Zachulski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
262 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
263 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | Kociewski klub biegacza | opłacono on-line |
264 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
265 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
266 | Redzimski Adam | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
267 | Dembek Sławomir | Bytonia | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
268 | Gołąbek Mariusz | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
269 | Prądzyński Mariusz | Lipienice | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
270 | Motylewski Radosław | MALBORK | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
271 | Wojtysiak Aleksandra | Prabuty | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
272 | Pokwicki Wojtek | Iława | Polska | Bieg główny na 10 km | Iława Biega | opłacono on-line |
273 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
274 | Lenz Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
275 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
276 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
277 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegiem ku marzeniom | |
278 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | Bieg główny na 10 km | SPRINT S.A. | opłacono on-line |
279 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | Bieg główny na 10 km | RulińskiRunningTeam | |
280 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg główny na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
281 | Łangowski Mateusz | Chojnice | Polska | Bieg główny na 10 km | ABCzersk | opłacono on-line |
282 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
283 | Małachowska Ewa | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
284 | Pyszczyński Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie bażanty | opłacono on-line |
285 | Sanecki Norbert | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
286 | Kondek Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
287 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono |
288 | Brodowski Adam | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | NB Team | opłacono on-line |
289 | dziewiątkowski Rafał | Starogard gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
290 | Szymczak-pastwa Magdalena | Osieczna | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
291 | Falkowska Alicja | Przywidz | Polska | Bieg główny na 10 km | Żarta Wataha | |
292 | Rakowski Darian Rakowski | Toruń | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
293 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |
294 | Kreft Dawid | RUMIA | Polska | Bieg główny na 10 km | KOMANDO FLAKI | |
295 | Herzberg Przemysław | Toruń | Polska | Bieg główny na 10 km | NB Team | opłacono on-line |
296 | Rząd Krzysztof | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg główny na 10 km | SYNOPSYS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
297 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | Bieg główny na 10 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
298 | Szulc Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | LPP Team | opłacono on-line |
299 | KRAMPICHOWSKI Paweł | STUDZIENICE | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
300 | Cylkowski Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański |
Wyświetleń: 30095