Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Drozd Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
302 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
303 | Landowska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
304 | Włoch Krzysztof | Bialachowo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
305 | Tybuś Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
306 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
307 | Wiloch Radoslaw Wiloch | Gdansk | Polska | Bieg główny na 10 km | Thunder Runner -Team | opłacono on-line |
308 | Cieśliński Bartosz | Stare Prusy | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
309 | Jedwabnik Michał | Starogard Gd | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
310 | Erdman Karol | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
311 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
312 | Janas-Breska Justyna | Chojnice | Polska | Bieg główny na 10 km | FunRun | opłacono on-line |
313 | Glaza Przemysław | Osieczna | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
314 | Glaza Henryk | Osieczna | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
315 | Piankowski Piotr | Bobowo | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
316 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
317 | Cybula Monika | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
318 | orzoł katarzyna | elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
319 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
320 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
321 | Miszke Kazimierz | Czersk | Polska | Bieg główny na 10 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
322 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
323 | Stasiak Marzena | Pasłęk | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
324 | Malinowski Tomasz | Jegłownik | Polska | Bieg główny na 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
325 | Mrozek Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
326 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegacze Wolności | opłacono on-line |
327 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
328 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
329 | Maszka Beata | Osieczna | Polska | Bieg główny na 10 km | Wkurw_ team | opłacono on-line |
330 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
331 | Jurewicz Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
332 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
333 | Wódkowski Krzysztof | Szpęgawsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Wkurw_ team | opłacono on-line |
334 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
335 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
336 | Fierek Bożena | Czersk | Polska | Bieg główny na 10 km | ABCzersk | opłacono on-line |
337 | Skrzypczak Rafał | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | AQ BIEG / Morsy Zblewo | opłacono on-line |
338 | Babński Sebastian | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
339 | Pucek Artur | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Głęboczek | opłacono on-line |
340 | Skibiński Dawid | starogard gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono |
341 | Zieliński Maciej | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
342 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
343 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Polska | Bieg główny na 10 km | Kwidzyn Biega | |
344 | Marciniak Izabela | Banino | Polska | Bieg główny na 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
345 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny na 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
346 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny na 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
347 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
348 | Zawacki Daniel | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
349 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
350 | Kubicka Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line |
351 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
352 | Kraśniewski Piotr Kraśniewski | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
353 | WODZIKOWSKI WOJCIECH | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
354 | Prabucki Robert | Owidz | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
355 | Brzozowski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
356 | Wodzikowski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
357 | Wojtacki Sławomir | Jankowo Gdańskie | Polska | Bieg główny na 10 km | Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino | opłacono on-line |
358 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
359 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | Bieg główny na 10 km | 666 | opłacono on-line |
360 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
361 | Krużycki Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
362 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
363 | Ambroziak Sylwia | Kowale | Polska | Bieg główny na 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
364 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | Bieg główny na 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
365 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
366 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
367 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
368 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
369 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | Bieg główny na 10 km | BBL Czersk | opłacono on-line |
370 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
371 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | Bieg główny na 10 km | BBL Czersk | opłacono on-line |
372 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | JBB | opłacono on-line |
373 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
374 | Starosta Adam | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
375 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
376 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
377 | Andrearczyk Michal | Starogard Gdanski | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
378 | Hendrich Rafał | Sierakowice | Polska | Bieg główny na 10 km | Ribena | opłacono on-line |
379 | Loose Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
380 | Czapiewska Martyna | Brzuśce | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 30094