Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
"BUBA" Solec Kujawski | |||||||||
1 | Błaszak Łukasz | Solec Kujawski | Bieg główny na 10 km | "BUBA" Solec Kujawski | opłacono on-line | ||||
22 blt | |||||||||
2 | Groszkowski Marcin | Malbork | Bieg główny na 10 km | 22 blt | opłacono on-line | ||||
22.BLT | |||||||||
3 | Sikora Andrzej | Nowa Wieś Malborska | Bieg główny na 10 km | 22.BLT | opłacono on-line | ||||
666 | |||||||||
4 | Torbicz Piotr | Gdansk | Bieg główny na 10 km | 666 | opłacono on-line | ||||
ABCzersk | |||||||||
5 | Łangowski Mateusz | Chojnice | Bieg główny na 10 km | ABCzersk | opłacono on-line | ||||
6 | Fierek Bożena | Czersk | Bieg główny na 10 km | ABCzersk | opłacono on-line | ||||
AQ BIEG / Morsy Zblewo | |||||||||
7 | Skrzypczak Rafał | Zblewo | Bieg główny na 10 km | AQ BIEG / Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino | |||||||||
8 | Wojtacki Sławomir | Jankowo Gdańskie | Bieg główny na 10 km | Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
9 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg główny na 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Anddach | |||||||||
10 | Bojan Anna | Gdynia | Bieg główny na 10 km | Anddach | opłacono on-line | ||||
BBL Czersk | |||||||||
11 | Dywel Bogdan | Łąg | Bieg główny na 10 km | BBL Czersk | opłacono on-line | ||||
12 | Grefka Stefan | Łąg | Bieg główny na 10 km | BBL Czersk | opłacono on-line | ||||
BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides | |||||||||
13 | Weltrowski Leszek | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides | opłacono on-line | ||||
BIEGAJĄCE ŚLIWICE | |||||||||
14 | Pozorska Joanna | LIŃSK | Bieg główny na 10 km | BIEGAJĄCE ŚLIWICE | opłacono on-line | ||||
BRAG rzeczy niemożliwych!!! | |||||||||
15 | Boruszewska Katarzyna | Markowo | Bieg główny na 10 km | BRAG rzeczy niemożliwych!!! | opłacono on-line | ||||
Biegacze Wolności | |||||||||
16 | Pepliński Marek | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Biegacze Wolności | opłacono on-line | ||||
Biegające Zające | |||||||||
17 | Brzuszczyński Tomasz | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Biegające Zające | opłacono on-line | ||||
Biegające Śliwice | |||||||||
18 | Pozorski Adam | Lińsk | Bieg główny na 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line | ||||
Biegający Silgan | |||||||||
19 | Kleinschmidt Patryk | Miłobądz | Bieg główny na 10 km | Biegający Silgan | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
20 | Dywelski Mirosław | Tczew | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
21 | Zakrzewski Andrzej | Subkowy | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
22 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
23 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
24 | Mrozek Marcin | Tczew | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
25 | Chabowski Tomasz | Tczew | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
26 | Zieliński Maciej | Tczew | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
27 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegam dla Zdrowia | |||||||||
28 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Bieg główny na 10 km | Biegam dla Zdrowia | opłacono on-line | ||||
Biegiem ku marzeniom | |||||||||
29 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Bieg główny na 10 km | Biegiem ku marzeniom | |||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
30 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Bieg główny na 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
Bo jak nie my to...kto? :) | |||||||||
31 | Tolla Krzysztof | Koteże | Bieg główny na 10 km | Bo jak nie my to...kto? :) | opłacono on-line | ||||
Broker | |||||||||
32 | Beling Agnieszka | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Broker | opłacono | ||||
33 | Sowiński Paweł | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Broker | opłacono | ||||
34 | Hiller Wojciech | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Broker | opłacono | ||||
CompleXsports | |||||||||
35 | Kowalski Łukasz | Gdynia | Bieg główny na 10 km | CompleXsports | opłacono on-line | ||||
DRUŻYNA PIERŚCIENIA | |||||||||
36 | Prochna Krzysztof | Frombork | Bieg główny na 10 km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | opłacono on-line | ||||
Dovista Activ Team | |||||||||
37 | Lorenc Roman | Pelplin | Bieg główny na 10 km | Dovista Activ Team | opłacono on-line | ||||
Dovista active team | |||||||||
38 | Narloch Michał Narloch | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Dovista active team | opłacono on-line | ||||
39 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Dovista active team | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
40 | Znarowska Bożena | Elblag | Bieg główny na 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
41 | Serocki Adam | Elblag | Bieg główny na 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
42 | Matlewska Marzena | Elblag | Bieg główny na 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
43 | Malinowski Tomasz | Jegłownik | Bieg główny na 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
44 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg główny na 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
Elbląskie Bażanty | |||||||||
45 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
46 | Weredycka Monika | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
47 | Kmita Sylwia | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
48 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
49 | Gnyp Daniel | Różyny | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
50 | Szklarska Alicja | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
51 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
52 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
53 | Jurewicz Sylwia | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
54 | Jurewicz Adam | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
55 | Brzozowski Jacek | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
56 | Sowa Sylwester | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
57 | Sowa Renata | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
58 | Głowacka Anna | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
Elbląskie Bażanty | |||||||||
59 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line | ||||
Elbląskie bażanty | |||||||||
60 | Pyszczyński Radosław | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Elbląskie bażanty | opłacono on-line | ||||
FLEX RUNNERS | |||||||||
61 | Sulawiak Anna | Tczew | Bieg główny na 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono | ||||
62 | Żmijewska Brygida | Tczew | Bieg główny na 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono | ||||
63 | Maciejewski Paweł | Tczew | Bieg główny na 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono | ||||
64 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Bieg główny na 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono | ||||
Flex Runners | |||||||||
65 | Rozkwitalska Izabela | Pruszcz Gdański | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
66 | Liss Michał | Lubiszewo | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
67 | Szyca Katarzyna | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
68 | Szczepańska Paula | Rokitki | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
69 | Kędziorska Monika | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
70 | Fryszka Błażej | Tczew | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
71 | Maciejewski Martin | Tczew | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
72 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
73 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
74 | Wicher Łucja | Tczew | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
75 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
76 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
77 | Prejs Wojciech | Tczew | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
78 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono | ||||
Flex Runners/ Biegający Tczew | |||||||||
79 | Piekarski Przemysław | Tczew | Bieg główny na 10 km | Flex Runners/ Biegający Tczew | opłacono | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
80 | Hartuna zenon | Piece | Bieg główny na 10 km | Florian Chojnice | |||||
81 | Miszke Kazimierz | Czersk | Bieg główny na 10 km | Florian Chojnice | opłacono on-line | ||||
FunRun | |||||||||
82 | Janas-Breska Justyna | Chojnice | Bieg główny na 10 km | FunRun | opłacono on-line | ||||
GK STG/BBL Starogard Gdański | |||||||||
83 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | GK STG/BBL Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
Grupa biegowa 65 | |||||||||
84 | Gapska Anna | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line | ||||
85 | Gapski Mateusz | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line | ||||
86 | Kubicka Aleksandra | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | Grupa biegowa 65 | opłacono on-line | ||||
Głęboczek | |||||||||
87 | Pucek Artur | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Głęboczek | opłacono on-line | ||||
I LO Malbork | |||||||||
88 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Bieg główny na 10 km | I LO Malbork | opłacono on-line | ||||
IŁAWA BIEGA | |||||||||
89 | Kołatka Monika | Iława | Bieg główny na 10 km | IŁAWA BIEGA | opłacono on-line | ||||
Iława Biega | |||||||||
90 | Pokwicki Wojtek | Iława | Bieg główny na 10 km | Iława Biega | opłacono on-line | ||||
JBB | |||||||||
91 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Bieg główny na 10 km | JBB | opłacono on-line | ||||
KOMANDO FLAKI | |||||||||
92 | Kreft Dawid | RUMIA | Bieg główny na 10 km | KOMANDO FLAKI | |||||
KP PSP Starogard Gdański | |||||||||
93 | Klak Łukasz | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | KP PSP Starogard Gdański | |||||
KP PSP TCZEW | |||||||||
94 | KOPOWSKA KAROLINA | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg główny na 10 km | KP PSP TCZEW | opłacono on-line | ||||
KS SOKÓŁ ZBLEWO | |||||||||
95 | Fierka Adam | Zblewo | Bieg główny na 10 km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
96 | Bogulski Piotr | Zblewo | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
97 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
98 | Włoch Krzysztof | Bialachowo | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
99 | szczypior marcin | Zblewo | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
100 | Klejna Dawid | Zblewo | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
101 | Klejna Wiesława | Zblewo | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
102 | Dembek Sławomir | Bytonia | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
103 | Loose Bartosz | Zblewo | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański | |||||||||
104 | Reszke Mateusz | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
Kociewski klub biegacza | |||||||||
105 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | Bieg główny na 10 km | Kociewski klub biegacza | opłacono on-line | ||||
Krysztofiak Team | |||||||||
106 | Okseniuk oksana | Luck | Bieg główny na 10 km | Krysztofiak Team | |||||
107 | Okseniuk Sergii | Luck | Bieg główny na 10 km | Krysztofiak Team | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
108 | Dolińska Karolina | Żukowo | Bieg główny na 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
109 | Gulcz Katarzyna | Banino | Bieg główny na 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
110 | Marciniak Izabela | Banino | Bieg główny na 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
111 | Kwiatkowski Tomasz | Kwidzyn | Bieg główny na 10 km | Kwidzyn Biega | |||||
112 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Bieg główny na 10 km | Kwidzyn Biega | |||||
LKB im. Braci Petk Lębork | |||||||||
113 | Zblewski Tadeusz | Bytów | Bieg główny na 10 km | LKB im. Braci Petk Lębork | |||||
LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa | |||||||||
114 | MUSZAK ŁUKASZ | BYTÓW | Bieg główny na 10 km | LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa | opłacono on-line | ||||
LKS ,,Zantyr'' Sztum | |||||||||
115 | Nowosielski Piotr | Sztum | Bieg główny na 10 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
116 | Łukomski Andrzej | Sztum | Bieg główny na 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LKS Zorza Gdynia | |||||||||
117 | Burczyk Robert | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
118 | Bach Maciej | Pruszcz Gdański | Bieg główny na 10 km | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
LPP Team | |||||||||
119 | Szulc Katarzyna | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | LPP Team | opłacono on-line | ||||
MEWA TEAM | |||||||||
120 | Malinowski Damian | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | MEWA TEAM | opłacono on-line | ||||
MKS Chojniczanka Chojnice 1930 S.A | |||||||||
121 | Dajnowski Mateusz | Angowice | Bieg główny na 10 km | MKS Chojniczanka Chojnice 1930 S.A | opłacono on-line | ||||
MORSY ZBLEWO | |||||||||
122 | SZWEDA MAREK | ZBLEWO | Bieg główny na 10 km | MORSY ZBLEWO | |||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
123 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Bieg główny na 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | ||||
124 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg główny na 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | ||||
Morsy Gdyńskie | |||||||||
125 | Zygmuntowicz Piotr | Gdynia | Bieg główny na 10 km | Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
126 | Lempkowska Joanna | Zblewo | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
127 | Lempkowski Przemysław | Zblewo | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
128 | dziewiątkowski Rafał | Starogard gdański | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
129 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
130 | Sroka Marietta | Borzechowo | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
131 | Fojut Marcin | Bytonia | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo Run Team | |||||
NB Team | |||||||||
132 | Brodowski Adam | Gdynia | Bieg główny na 10 km | NB Team | opłacono on-line | ||||
133 | Herzberg Przemysław | Toruń | Bieg główny na 10 km | NB Team | opłacono on-line | ||||
Pan z Aparatem | |||||||||
134 | Zieliński Łukasz | Gdynia | Bieg główny na 10 km | Pan z Aparatem | opłacono on-line | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
135 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Bieg główny na 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
136 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Bieg główny na 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Polpharma Run Team | |||||||||
137 | Flisikowski Łukasz | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | |||||
138 | Ceglecki Maciej | Rościszewo | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
139 | SZWEDOWSKI DAWID | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
140 | Stołycia Katarzyna | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
141 | Smolinski Adam | Klonówka | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
142 | Dąbkowska Aleksandra | Tczew | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | |||||
143 | Dróżkowski Tomasz | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
144 | Patra Katarzyna | Elbląg | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
145 | Łabudzki Piotr | Sandomierz | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
146 | Olszewski Krzysztof | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
147 | Mroziński Adam | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
148 | Przerada Szymon | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
149 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
150 | Kalinowski Juliusz | Lubichowo | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
151 | Mazurowski Bartosz | Bobowo | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
152 | Szwedowski Błażej | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
153 | Czaplewska Anna | Tczew | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
154 | Połom Maciej | Bobowo | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
155 | Dąbkowska Anna | Tczew | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
156 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
157 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
158 | Albrecht Piotr | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
159 | Meller Mariusz | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | |||||
160 | Glaza Marcin | Sumin | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
161 | Wąsek Tomasz | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
162 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
163 | Szopiński Wiktor | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
164 | Brud Małgorzata | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono | ||||
Pruszcz Biega | |||||||||
165 | WŁADYMIRUK DARIUSZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Bieg główny na 10 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
Ribena | |||||||||
166 | Hendrich Rafał | Sierakowice | Bieg główny na 10 km | Ribena | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Pasłęk | |||||||||
167 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Bieg główny na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | |||||
168 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Bieg główny na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line | ||||
RulińskiRunningTeam | |||||||||
169 | Noga Grzegorz | Skórcz | Bieg główny na 10 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line | ||||
170 | Legaszewski Roman | Skórcz | Bieg główny na 10 km | RulińskiRunningTeam | |||||
171 | Legaszewski Roman | Skórcz | Bieg główny na 10 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line | ||||
Runtastyczni Team Bytów | |||||||||
172 | Kluczewska Emilia | Bytów | Bieg główny na 10 km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line | ||||
173 | Gruchała Natalia | Bytów | Bieg główny na 10 km | Runtastyczni Team Bytów | |||||
SC BIG-TIME RIVNE | |||||||||
174 | Didovodiuk Olesia | IVANO-FRANKIVSK | Bieg główny na 10 km | SC BIG-TIME RIVNE | |||||
175 | Didovodiuk Dmytro | IVANO-FRANKIVSK | Bieg główny na 10 km | SC BIG-TIME RIVNE | |||||
SKL Filippides/BBL Starogard Gd | |||||||||
176 | Jackowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line | ||||
SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | |||||||||
177 | Dubiella Monika | Lubichowo | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono | ||||
178 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
179 | Plutowski Patryk | Starogard Gd | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
180 | Mateja Józef | Janowo | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono | ||||
181 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
182 | Jankowski Wojciech | Kokoszkowy | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
183 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
184 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
185 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
186 | Skibiński Dawid | starogard gdański | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono | ||||
187 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
188 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
SPRINT S.A. | |||||||||
189 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Bieg główny na 10 km | SPRINT S.A. | opłacono on-line | ||||
SYNOPSYS RUNNING TEAM | |||||||||
190 | Rząd Krzysztof | Bożepole Wielkie | Bieg główny na 10 km | SYNOPSYS RUNNING TEAM | opłacono on-line | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
191 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | Safe Sport Team | opłacono on-line | ||||
Samrun Stg | |||||||||
192 | Nierzwicki Piotr | Janowo | Bieg główny na 10 km | Samrun Stg | |||||
193 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Samrun Stg | opłacono on-line | ||||
Straż Miejska | |||||||||
194 | Stosik Artur | Pączewo | Bieg główny na 10 km | Straż Miejska | opłacono on-line | ||||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
195 | Daniel Kacper | Karpiny | Bieg główny na 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||
TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
196 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg główny na 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono | ||||
TRI Starogard Gdański | |||||||||
197 | Oller Grzegorz | Koteże | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
198 | Lenz Magdalena | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
199 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
TRI Starogard Gdański | |||||||||
200 | Nierzwicka Agnieszka | Skarszewy | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono | ||||
201 | Puckowska Katarzyna | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | |||||
202 | Szarmach Krzysztof | Starogard Gd | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
203 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono | ||||
204 | Cylkowski Grzegorz | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | |||||
205 | Prabucki Robert | Owidz | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
206 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
207 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
208 | Ambroziak Sylwia | Kowale | Bieg główny na 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
209 | Ambroziak Adam | Kowale | Bieg główny na 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
Team JK84 | |||||||||
210 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Bieg główny na 10 km | Team JK84 | opłacono on-line | ||||
211 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Bieg główny na 10 km | Team JK84 | opłacono on-line | ||||
Team MX Skórcz | |||||||||
212 | Nowakowski Jerzy | Skórcz | Bieg główny na 10 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line | ||||
Thunder Runner -Team | |||||||||
213 | Wiloch Radoslaw Wiloch | Gdansk | Bieg główny na 10 km | Thunder Runner -Team | opłacono on-line | ||||
TriSpace | |||||||||
214 | Włodarczak Barbara | Bydgoszcz | Bieg główny na 10 km | TriSpace | opłacono on-line | ||||
Tri Starogard | |||||||||
215 | Sroka Jerzy | Borzechowo | Bieg główny na 10 km | Tri Starogard | opłacono on-line | ||||
UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |||||||||
216 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | Lębork | Bieg główny na 10 km | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |||||
UMK Toruń | |||||||||
217 | Kunz Mieczysław | Toruń | Bieg główny na 10 km | UMK Toruń | opłacono on-line | ||||
WATAHA - łączy nas bieganie | |||||||||
218 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Bieg główny na 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
Waniewski Coaching / Open Balance | |||||||||
219 | Michałowski Radosław | ELBLĄG | Bieg główny na 10 km | Waniewski Coaching / Open Balance | opłacono on-line | ||||
Wencik Team | |||||||||
220 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Bieg główny na 10 km | Wencik Team | opłacono on-line | ||||
Wieczny Ogień | |||||||||
221 | Bukowski Patryk | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | Wieczny Ogień | |||||
Wkurw_ team | |||||||||
222 | Maszka Beata | Osieczna | Bieg główny na 10 km | Wkurw_ team | opłacono on-line | ||||
223 | Wódkowski Krzysztof | Szpęgawsk | Bieg główny na 10 km | Wkurw_ team | opłacono on-line | ||||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
224 | DALKE JOWITA | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | ||||
225 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
226 | Pruska Katarzyna | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
227 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
228 | Włódarczak Jakub | Bydgoszcz | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
229 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
230 | Polikowski Patryk | Sopot | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
231 | Zeman Marek | Łężyce-Głodówko | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
232 | Koitalla Jarosław | Otomin | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
233 | Leginowska-Koitalla Iwona | Otomin | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
234 | Nowacki Tomasz | Malbork | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
235 | wicek aneta | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
236 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
237 | Różycki Paweł | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
238 | Galińska Sylwia | Rotmanka | Bieg główny na 10 km | opłacono | |||||
239 | Galiński Tomasz | Rotmanka | Bieg główny na 10 km | opłacono | |||||
240 | Gołębiowski Krzysztof | Elbląg | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
241 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
242 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
243 | Bigus-Wojtanowska Anna | Gdynia | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
244 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
245 | Haniecki Dominik | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
246 | Matysiak Weronika | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
247 | Wołk Daria | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
248 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
249 | Dering Marcin | Demlin | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
250 | Grzegorzewski Marcin | Otłowiec | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
251 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
252 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Bieg główny na 10 km | ||||||
253 | kapteina robert | gronowo górne | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
254 | Justa Beata | Gniew | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
255 | Dębicki Artur | Gdynia | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
256 | Konefał Włodzimierz | Warszawa | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
257 | Gierszewski Marek | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
258 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
259 | Jańczak Karolina | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
260 | Ślizewski Kamil | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
261 | lech jacek | lubichowo | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
262 | Mleczak Michał | Gdynia | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
263 | Zadka Krzysztof | Gdynia | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
264 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
265 | Falgowski Michał | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono | |||||
266 | Szarafin Kamil Szarafin | Wysoka | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
267 | Chabowska Paulina Chabowska | Gdynia | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
268 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
269 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
270 | Kunz Marta | Toruń | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
271 | Dęga Lidia | Tralewo | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
272 | Golasz Halina | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
273 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
274 | Ciesielska Ewelina | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
275 | Rudzki Adam | Sztum | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
276 | Lewandowski Krystian | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
277 | Kraiński Michał | Śliwice | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
278 | Kielar Łukasz | Sławno | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
279 | Pęśko Michał | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | ||||||
280 | Wądołowski Daniel | Malbork | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
281 | Grzonka Bartosz | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
282 | Wysocki Damian | Elbląg | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
283 | Chabowska Magdalena | Zduny | Bieg główny na 10 km | opłacono | |||||
284 | Świtała Roman | Kwidzyn | Bieg główny na 10 km | ||||||
285 | Kossecki Michał | Tczew | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
286 | Kunt Ireneusz | Lębork | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
287 | Rożek Paulina | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | ||||||
288 | Szymoniak Jacek | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
289 | GRZYWACZ MAGDALENA | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
290 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
291 | Pietrzak Małgorzata | Gdynia | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
292 | Szyplewski Marcin | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | ||||||
293 | Narloch Tomasz | Starogard Gdanski | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
294 | Liegmann Mariusz | Lubiszewo | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
295 | Liegmann Bożena | Lubiszewo | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
296 | Czajkowska Anna | elblag | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
297 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
298 | Topczyńska Patrycja | Morzeszczyn | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
299 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
300 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
301 | Karnowski Paweł | Ocypel | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
302 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
303 | Ossowski Marcin | Skarszewy | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
304 | Gracz Katarzyna | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | ||||||
305 | Grynis Paweł | Elbląg | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
306 | LUBECKI JANUSZ | Będomin | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
307 | Dordzik Małgorzata | Elbląg | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
308 | Rekowski Dariusz | Starogard Gd. | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
309 | BOJAN Andrzej | Gdynia | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
310 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Bieg główny na 10 km | ||||||
311 | Posmyk Łukasz | Tczew | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
312 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
313 | MAZUR TOMASZ | GDAŃSK | Bieg główny na 10 km | opłacono | |||||
314 | Zbucki Radosław Zbucki | Rumia | Bieg główny na 10 km | opłacono | |||||
315 | Jabłoński Przemysław | Elblag | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
316 | Wika Mateusz | Dąbrówka | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
317 | Klugmann Magdalena | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
318 | Wiśniewski Kamil | Krąg | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
319 | Kulas Jan | Tczew | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
320 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
321 | Błażewicz-Baranowska Agnieszka | Elbląg | Bieg główny na 10 km | ||||||
322 | Rogocki Jarosław | Tczew | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
323 | Narolewska Dagmara | Toruń | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
324 | Domke Patrycja | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
325 | Zachulski Łukasz | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
326 | Janka Maciej | Pelplin | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
327 | Redzimski Adam | Gdynia | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
328 | Gołąbek Mariusz | Tczew | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
329 | Prądzyński Mariusz | Lipienice | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
330 | Motylewski Radosław | MALBORK | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
331 | Wojtysiak Aleksandra | Prabuty | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
332 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
333 | Lenz Krzysztof | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
334 | Baczewski Robert | Tczew | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
335 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
336 | Szamocki Dominik | Śliwice | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
337 | Małachowska Ewa | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
338 | Sanecki Norbert | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
339 | Kondek Jakub | Bydgoszcz | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
340 | Szymczak-pastwa Magdalena | Osieczna | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
341 | Rakowski Darian Rakowski | Toruń | Bieg główny na 10 km | ||||||
342 | KRAMPICHOWSKI Paweł | STUDZIENICE | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
343 | Drozd Wojciech | Elbląg | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
344 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
345 | Landowska Izabela | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | ||||||
346 | Tybuś Wojciech | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
347 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | Bieg główny na 10 km | ||||||
348 | Cieśliński Bartosz | Stare Prusy | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
349 | Jedwabnik Michał | Starogard Gd | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
350 | Erdman Karol | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
351 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
352 | Glaza Przemysław | Osieczna | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
353 | Glaza Henryk | Osieczna | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
354 | Piankowski Piotr | Bobowo | Bieg główny na 10 km | ||||||
355 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
356 | Cybula Monika | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
357 | orzoł katarzyna | elbląg | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
358 | Stasiak Marzena | Pasłęk | Bieg główny na 10 km | ||||||
359 | Babński Sebastian | Tczew | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
360 | Zawacki Daniel | Tczew | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
361 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
362 | Kraśniewski Piotr Kraśniewski | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
363 | WODZIKOWSKI WOJCIECH | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
364 | Wodzikowski Marcin | Gdańsk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
365 | Krużycki Bartosz | Gdynia | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
366 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
367 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
368 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
369 | Starosta Adam | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
370 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
371 | Andrearczyk Michal | Starogard Gdanski | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
372 | Loose Anna | Starogard Gdański | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
373 | Czapiewska Martyna | Brzuśce | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |||||
druzyna pierscienia | |||||||||
374 | Stolarów Robert | malbork | Bieg główny na 10 km | druzyna pierscienia | opłacono on-line | ||||
375 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Bieg główny na 10 km | druzyna pierscienia | opłacono on-line | ||||
niezrzeszony | |||||||||
376 | Jaskot Jerzy | Malbork | Bieg główny na 10 km | niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
portEl.pl | |||||||||
377 | Gruchalski Rafał | Elbląg | Bieg główny na 10 km | portEl.pl | opłacono on-line | ||||
tRUNsformacja Gniewu | |||||||||
378 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Bieg główny na 10 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
379 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Bieg główny na 10 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
380 | Falkowska Alicja | Przywidz | Bieg główny na 10 km | Żarta Wataha |
Wyświetleń: 30092