Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weltrowski Leszek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides | opłacono on-line |
2 | Pruska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
3 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
4 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
5 | Oller Grzegorz | Koteże | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
6 | Brzuszczyński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegające Zające | opłacono on-line |
7 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono |
8 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg główny na 10 km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
9 | Włódarczak Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
10 | Włodarczak Barbara | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny na 10 km | TriSpace | opłacono on-line |
11 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
12 | Polikowski Patryk | Sopot | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
13 | Zeman Marek | Łężyce-Głodówko | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
14 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono |
15 | Koitalla Jarosław | Otomin | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
16 | Leginowska-Koitalla Iwona | Otomin | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
17 | Nowacki Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
18 | wicek aneta | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
19 | Kotecki Jarosław | Skarszewy | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
20 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg główny na 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
21 | Różycki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
22 | DALKE JOWITA | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
23 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
24 | Galińska Sylwia | Rotmanka | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono | |
25 | Galiński Tomasz | Rotmanka | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono | |
26 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | GK STG/BBL Starogard Gdański | opłacono on-line |
27 | Gołębiowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
28 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
29 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
30 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) | Malinowa Mamba | opłacono on-line |
31 | Bigus-Wojtanowska Anna | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
32 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
33 | Haniecki Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
34 | Nowakowski Jerzy | Skórcz | Polska | Bieg główny na 10 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
35 | Lorenc Roman | Pelplin | Polska | Bieg główny na 10 km | Dovista Activ Team | opłacono on-line |
36 | Matysiak Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
37 | Wołk Daria | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
38 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
39 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
40 | Grzegorzewski Marcin | Otłowiec | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
41 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
42 | szczypior marcin | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
43 | Sikora Andrzej | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny na 10 km | 22.BLT | opłacono on-line |
44 | kapteina robert | gronowo górne | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
45 | Justa Beata | Gniew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
46 | Dębicki Artur | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
47 | Konefał Włodzimierz | Warszawa | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
48 | Gierszewski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
49 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | Bieg główny na 10 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
50 | Dajnowski Mateusz | Angowice | Polska | Bieg główny na 10 km | MKS Chojniczanka Chojnice 1930 S.A | opłacono on-line |
51 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
52 | Ceglecki Maciej | Rościszewo | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
53 | Szczechura Igor | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny na 10 km (młodzież ze szkół partnerskich, współpracujących przy 28. Biegu Kociewskim z Polpharmą, z powiatu starogar | Psp nr 2 Starogard gdanski | opłacono on-line |
54 | Jańczak Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
55 | Ślizewski Kamil | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
56 | lech jacek | lubichowo | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
57 | Mleczak Michał | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
58 | Zadka Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
59 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
60 | Falgowski Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono | |
61 | Kujawska Małgorzata | Gniew | Polska | Bieg główny na 10 km | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
62 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
63 | Piesik Krystian | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (młodzież ze szkół partnerskich, współpracujących przy 28. Biegu Kociewskim z Polpharmą, z powiatu starogar | opłacono on-line | |
64 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
65 | Rozkwitalska Izabela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
66 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
67 | Szarafin Kamil Szarafin | Wysoka | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
68 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
69 | Chabowska Paulina Chabowska | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
70 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
71 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
72 | SZWEDOWSKI DAWID | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
73 | Kunz Marta | Toruń | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
74 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | Bieg główny na 10 km | UMK Toruń | opłacono on-line |
75 | piatek adam | elblag | Polska | Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) | opłacono on-line | |
76 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
77 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
78 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
79 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
80 | Ciesielska Ewelina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
81 | Błaszak Łukasz | Solec Kujawski | Polska | Bieg główny na 10 km | "BUBA" Solec Kujawski | opłacono on-line |
82 | Zieliński Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | Pan z Aparatem | opłacono on-line |
83 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
84 | Nierzwicka Agnieszka | Skarszewy | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono |
85 | Stołycia Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
86 | Lewandowski Krystian | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
87 | Plutowski Patryk | Starogard Gd | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
88 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | Bieg główny na 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
89 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Safe Sport Team | opłacono on-line |
90 | Kraiński Michał | Śliwice | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
91 | Michałowski Radosław | ELBLĄG | Polska | Bieg główny na 10 km | Waniewski Coaching / Open Balance | opłacono on-line |
92 | Kielar Łukasz | Sławno | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
93 | Wądołowski Daniel | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
94 | Grzonka Bartosz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
95 | Wysocki Damian | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
96 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | 22 blt | opłacono on-line |
97 | Mateja Józef | Janowo | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono |
98 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny na 10 km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | opłacono on-line |
99 | Smolinski Adam | Klonówka | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
100 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
Wyświetleń: 30087