Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Lewandowski Krystian | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
202 | Liegmann Bożena | Lubiszewo | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
203 | Liegmann Mariusz | Lubiszewo | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
204 | Liss Michał | Lubiszewo | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
205 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
206 | Loose Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
207 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
208 | Lorenc Roman | Pelplin | Polska | Bieg główny na 10 km | Dovista Activ Team | opłacono on-line |
209 | LUBECKI JANUSZ | Będomin | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
210 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegiem ku marzeniom | |
211 | Maciejewski Martin | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
212 | Maciejewski Paweł | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono |
213 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg główny na 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
214 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
215 | Malinowski Damian | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | MEWA TEAM | opłacono on-line |
216 | Malinowski Tomasz | Jegłownik | Polska | Bieg główny na 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
217 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
218 | Marciniak Izabela | Banino | Polska | Bieg główny na 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
219 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg główny na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
220 | Maszka Beata | Osieczna | Polska | Bieg główny na 10 km | Wkurw_ team | opłacono on-line |
221 | Mateja Józef | Janowo | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono |
222 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | Bieg główny na 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
223 | Matysiak Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
224 | MAZUR TOMASZ | GDAŃSK | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono | |
225 | Mazurowski Bartosz | Bobowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
226 | Małachowska Ewa | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
227 | Meller Mariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | |
228 | Michałowski Radosław | ELBLĄG | Polska | Bieg główny na 10 km | Waniewski Coaching / Open Balance | opłacono on-line |
229 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
230 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
231 | Miszke Kazimierz | Czersk | Polska | Bieg główny na 10 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
232 | Mleczak Michał | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
233 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
234 | Motylewski Radosław | MALBORK | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
235 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono |
236 | Mrozek Marcin | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
237 | Mroziński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
238 | Musolf Jarosław | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) | SKL Filippides/BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
239 | MUSZAK ŁUKASZ | BYTÓW | Polska | Bieg główny na 10 km | LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa | opłacono on-line |
240 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
241 | Narloch Michał Narloch | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Dovista active team | opłacono on-line |
242 | Narloch Tomasz | Starogard Gdanski | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
243 | Narolewska Dagmara | Toruń | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
244 | Nierzwicka Agnieszka | Skarszewy | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono |
245 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Samrun Stg | opłacono on-line |
246 | Nierzwicki Piotr | Janowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Samrun Stg | |
247 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | Bieg główny na 10 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
248 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
249 | Nowacki Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
250 | Nowakowski Jerzy | Skórcz | Polska | Bieg główny na 10 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
251 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | Bieg główny na 10 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
252 | Okseniuk oksana | Luck | Ukraina | Bieg główny na 10 km | Krysztofiak Team | |
253 | Okseniuk Sergii | Luck | Ukraina | Bieg główny na 10 km | Krysztofiak Team | |
254 | Oller Grzegorz | Koteże | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
255 | Olszewski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
256 | orzoł katarzyna | elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
257 | Ossowski Marcin | Skarszewy | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
258 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
259 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
260 | Patra Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
261 | Paul Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
262 | Paul Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) | opłacono on-line | |
263 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegacze Wolności | opłacono on-line |
264 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
265 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
266 | Piankowski Piotr | Bobowo | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
267 | piatek adam | elblag | Polska | Bieg główny na 10 km (emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia) | opłacono on-line | |
268 | Piekarski Przemysław | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners/ Biegający Tczew | opłacono |
269 | Piesik Krystian | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (młodzież ze szkół partnerskich, współpracujących przy 28. Biegu Kociewskim z Polpharmą, z powiatu starogar | opłacono on-line | |
270 | Pietrzak Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
271 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
272 | Plutowski Patryk | Starogard Gd | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
273 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | Lębork | Polska | Bieg główny na 10 km | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |
274 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
275 | Pokwicki Wojtek | Iława | Polska | Bieg główny na 10 km | Iława Biega | opłacono on-line |
276 | Polikowski Patryk | Sopot | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
277 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
278 | Pozorska Joanna | LIŃSK | Polska | Bieg główny na 10 km | BIEGAJĄCE ŚLIWICE | opłacono on-line |
279 | Pozorski Adam | Lińsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
280 | Połom Maciej | Bobowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
281 | Prabucki Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
282 | Prabucki Robert | Owidz | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
283 | Prądzyński Mariusz | Lipienice | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
284 | Prejs Wojciech | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
285 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny na 10 km | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | opłacono on-line |
286 | Pruska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
287 | Przerada Szymon | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
288 | Pucek Artur | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Głęboczek | opłacono on-line |
289 | Puckowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | |
290 | Pyszczyński Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie bażanty | opłacono on-line |
291 | Rakowski Darian Rakowski | Toruń | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
292 | Ratajczak Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
293 | Redzimski Adam | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
294 | Rekowski Dariusz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
295 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
296 | Reszke Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański | opłacono on-line |
297 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
298 | Rogocki Jarosław | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
299 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
300 | Rożek Paulina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km |
Wyświetleń: 30322