Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Rozkwitalska Izabela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
302 | Różycki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
303 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
304 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
305 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
306 | Rząd Krzysztof | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg główny na 10 km | SYNOPSYS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
307 | Sanecki Norbert | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
308 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | |
309 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
310 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny na 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
311 | Sikora Andrzej | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny na 10 km | 22.BLT | opłacono on-line |
312 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
313 | Skibiński Dawid | starogard gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono |
314 | Skrzypczak Rafał | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | AQ BIEG / Morsy Zblewo | opłacono on-line |
315 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
316 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
317 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
318 | Ślizewski Kamil | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
319 | Smolinski Adam | Klonówka | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
320 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
321 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
322 | Sowiński Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Broker | opłacono |
323 | Sperling Arkadiusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
324 | Spręga Aurelia | starogard gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
325 | Sroka Jerzy | Borzechowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Tri Starogard | opłacono on-line |
326 | Sroka Marietta | Borzechowo | Polska | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
327 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
328 | Stachowicz Karolina | Skórcz | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
329 | Stanisławski Patryk | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Dovista active team | opłacono on-line |
330 | Starosta Adam | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
331 | Stasiak Marzena | Pasłęk | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
332 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | druzyna pierscienia | opłacono on-line |
333 | Stolarów Robert | malbork | Bieg główny na 10 km | druzyna pierscienia | opłacono on-line | |
334 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg główny na 10 km | Straż Miejska | opłacono on-line |
335 | Stołycia Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
336 | Sulawiak Anna | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | FLEX RUNNERS | opłacono |
337 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
338 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
339 | Szarafin Kamil Szarafin | Wysoka | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
340 | Szarmach Krzysztof | Starogard Gd | Polska | Bieg główny na 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
341 | Szczechura Igor | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny na 10 km (młodzież ze szkół partnerskich, współpracujących przy 28. Biegu Kociewskim z Polpharmą, z powiatu starogar | Psp nr 2 Starogard gdanski | opłacono on-line |
342 | Szczepańska Paula | Rokitki | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
343 | szczypior marcin | Zblewo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
344 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg główny na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
345 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
346 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
347 | Szmyt Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) | opłacono on-line | |
348 | Szopiński Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
349 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
350 | Szulc Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | LPP Team | opłacono on-line |
351 | SZWEDA MAREK | ZBLEWO | Polska | Bieg główny na 10 km | MORSY ZBLEWO | |
352 | Szwedowski Błażej | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
353 | SZWEDOWSKI DAWID | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
354 | Szyca Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
355 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
356 | Szymczak-pastwa Magdalena | Osieczna | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
357 | Szymoniak Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
358 | Szyplewski Marcin | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | ||
359 | Tolla Krzysztof | Koteże | Polska | Bieg główny na 10 km | Bo jak nie my to...kto? :) | opłacono on-line |
360 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
361 | Topczyńska Patrycja | Morzeszczyn | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
362 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | Bieg główny na 10 km | 666 | opłacono on-line |
363 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) | Beniaminek 03 Starogard Gdański | opłacono on-line |
364 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
365 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
366 | Tybuś Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
367 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
368 | Wądołowski Daniel | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
369 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | I LO Malbork | opłacono on-line |
370 | Wąsek Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
371 | Weltrowski Leszek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides | opłacono on-line |
372 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Polska | Bieg główny na 10 km | Wencik Team | opłacono on-line |
373 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | Elbląskie Bażanty | opłacono on-line |
374 | wicek aneta | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
375 | Wicher Łucja | Tczew | Polska | Bieg główny na 10 km | Flex Runners | opłacono |
376 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
377 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
378 | Wika Mateusz | Dąbrówka | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
379 | Wiloch Radoslaw Wiloch | Gdansk | Polska | Bieg główny na 10 km | Thunder Runner -Team | opłacono on-line |
380 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
381 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
382 | Wiśniewski Kamil | Krąg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
383 | Wittkamp Karolina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) | opłacono on-line | |
384 | Wódkowski Krzysztof | Szpęgawsk | Polska | Bieg główny na 10 km | Wkurw_ team | opłacono on-line |
385 | Wodzikowski Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
386 | WODZIKOWSKI WOJCIECH | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
387 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | Polpharma Run Team | opłacono |
388 | Wojtacki Sławomir | Jankowo Gdańskie | Polska | Bieg główny na 10 km | Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino | opłacono on-line |
389 | Wojtysiak Aleksandra | Prabuty | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
390 | Wołk Daria | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
391 | Wysocki Damian | Elbląg | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
392 | WŁADYMIRUK DARIUSZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg główny na 10 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
393 | Włoch Krzysztof | Bialachowo | Polska | Bieg główny na 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
394 | Włodarczak Barbara | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny na 10 km | TriSpace | opłacono on-line |
395 | Włódarczak Jakub | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
396 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km | SKL Filippides / BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
397 | Zachulski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
398 | Zadka Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg główny na 10 km | opłacono on-line | |
399 | Zakrzewski Andrzej | Subkowy | Polska | Bieg główny na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
400 | Zakrzewski Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny na 10 km (pierwszych 28 mieszkańców Starogardu) | CUKSY.PL | opłacono on-line |
Wyświetleń: 30090