37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szadkowska Anna Inowrocław START (pierwsze 200 osób) BBL Inowrocław opłacono on-line
2 Demski Paweł Owidz START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
3 Jurak Krzysztof Jurak Chojnice START (pierwsze 200 osób) Agra Ostrowite
4 Mokłowicz Piotr Wejherowo START (pierwsze 200 osób) Znikające punkty opłacono on-line
5 Kunz Mieczysław Toruń START (pierwsze 200 osób) UMK Toruń
6 Napiórkowski Lech Gdańsk START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
7 Oller Jakub Tczew START (pierwsze 200 osób) Dovista Active Team opłacono on-line
8 Malinowski Tomasz Jegłownik START (pierwsze 200 osób) drużyna pierścienia opłacono on-line
9 Olszewski Roman Elbląg START (pierwsze 200 osób) Elbażant opłacono on-line
10 Jurewicz Adam Elbląg START (pierwsze 200 osób) Drużyna Pierścienia opłacono on-line
11 Kordecki Robert Wielki Klincz START (pierwsze 200 osób) Maratończyk Wielki Klincz
12 Rożek Maciej frank START (pierwsze 200 osób)
13 Wysocki Jan Wysocki Osieczna START (pierwsze 200 osób) Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono on-line
14 Nowakowski Marcin Tczew START (pierwsze 200 osób) Flex Runners opłacono on-line
15 Dembek Sławomir Bytonia START (pierwsze 200 osób) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
16 Żardecka Sabina Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
17 Klejna Wiesława Zblewo START (pierwsze 200 osób) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
18 Klejna Dawid Zblewo START (pierwsze 200 osób) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
19 Bogulski Piotr Zblewo START (pierwsze 200 osób) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
20 markiewicz anna liniewko START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
21 Kołtonowska Agnieszka Gniew START (pierwsze 200 osób) tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
22 Niewiadomski Patryk Czarlin START (pierwsze 200 osób) Biegający Tczew / Sowiński Team opłacono on-line
23 Plutowski Marcin Tczewskie Łąki START (pierwsze 200 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
24 Piekarska Anna Tczew START (pierwsze 200 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
25 Józefiak Ania Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
26 Wittkamp Karolina Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) AQ Wiring Systems STG opłacono on-line
27 Litwiński Mateusz Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
28 Domke Patrycja Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
29 Andrearczyk Michal Starogard Gdanski START (pierwsze 200 osób) DOVISTA Active Team opłacono on-line
30 Lubinski Wojciech Zblewo START (pierwsze 200 osób) Morsy Zblewo opłacono on-line
31 Zbrzeźny Mariusz Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
32 Krajewska Kamila Starogard Gd. START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
33 Rogocki Jarosław Tczew START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
34 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
35 Reszczyński Rafał Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
36 Kordunowski Tomasz Jeleń START (pierwsze 200 osób) Team Tapflo opłacono on-line
37 Steinka Mateusz Tczew START (pierwsze 200 osób) Team Tapflo opłacono on-line
38 Żurawski Mariusz Tczew START (pierwsze 200 osób) Team Tapflo opłacono on-line
39 Filipowcz Łukasz Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) STAR MORS STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
40 Stosik Wioleta Boraszewo START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
41 Zalewska Karolina Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
42 Lewandowski Krystian Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
43 Litwin Barbara Słupsk START (pierwsze 200 osób) STOPA Słupsk opłacono on-line
44 Wilusz Krzysztof Słupsk START (pierwsze 200 osób) STOPA Słupsk opłacono on-line
45 Łukomski Tadeusz Skrzeszewo Żukowskie START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
46 Zawacki Daniel Tczew START (pierwsze 200 osób) PatMat opłacono on-line
47 DWORSKI Sławomir TCZEW START (pierwsze 200 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
48 Wołk Daria Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
49 Musolf Jarosław Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
50 Bieliński Mariusz Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
51 Szymula Miroslaw Starogard Gd START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
52 Klugmann Magdalena Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
53 Parulski Grzegorz Gdańsk START (pierwsze 200 osób) GPaction.pl opłacono on-line
54 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY START (pierwsze 200 osób) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
55 Kuhn Rafał Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
56 Zdziennicki Bartek Sztum START (pierwsze 200 osób) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
57 Prądziński Marcin Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
58 Pielak Dorota Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
59 Ogonowski Rafał Tczew START (pierwsze 200 osób) VARD opłacono on-line
60 Bładzikowski Rafał Tczew START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
61 Eliasz Michał Starogard Gdanski START (pierwsze 200 osób) Dovista Active Team opłacono on-line
62 Reuschel Monika Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
63 Gierwatowski Mariusz Śliwice START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
64 Narloch Michał Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) Dovista Active Team opłacono on-line
65 Karnowski Marcin Śliwice START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
66 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) PUMA Starogard opłacono on-line
67 Tokarski Krzysztof Gdańsk START (pierwsze 200 osób) S...K...S opłacono on-line
68 Czerwiak Robert Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
69 Mikołajewski Mateusz Zblewo START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
70 Balicka Lidia Pruszcz Gdański START (pierwsze 200 osób) Tigi opłacono on-line
71 Frankiewicz Karolina Gdańsk START (pierwsze 200 osób) Iron Team opłacono on-line
72 Konarzewska Natalia Czerniewo START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
73 Wadowska Anna Pruszcz Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
74 Kruszyńska Barbara Tczew START (pierwsze 200 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
75 Skalska Anna Bytonia START (pierwsze 200 osób) KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
76 Szwoch Aneta Zelgoszcz START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
77 Anus Krzysztof Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
78 Frankiewicz Andrzej Tczew START (pierwsze 200 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
79 Frankiewicz Żaneta Tczew START (pierwsze 200 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
80 Karczyński Janusz Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
81 Zyborowicz Bartlomiej Dubeninki START (pierwsze 200 osób) Kujawscy Runners opłacono on-line
82 Wojtaś Jakub Pinczyn START (pierwsze 200 osób) SKL Filippides opłacono on-line
83 Nowak Andrzej Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
84 Nowak Emilia Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
85 Bojan Anna Gdynia START (pierwsze 200 osób) Anddach opłacono on-line
86 Pyżewski Grzegorz Czersk START (pierwsze 200 osób) Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
87 Pyżewska Beata Czersk START (pierwsze 200 osób) Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
88 Sabiniarz Iwona Czersk START (pierwsze 200 osób) Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
89 BOJAN Andrzej Gdynia START (pierwsze 200 osób) Anddach opłacono on-line
90 Grzegorzewski Marcin Otłowiec START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
91 Lenkiewicz Andrzej Bądki START (pierwsze 200 osób) opłacono on-line
92 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański START (pierwsze 200 osób) Oracz z Kociewia opłacono on-line
93 Ossowicka Hanna Lubiki START (pierwsze 200 osób) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
94 Fierek Leszek Czersk START (pierwsze 200 osób) Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
95 Fierek Bożena Czersk START (pierwsze 200 osób) Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
96 Nieżurawski Robert Czersk START (pierwsze 200 osób) ABCzersk opłacono on-line
97 Nieżurawska Ewa Czersk START (pierwsze 200 osób) ABCzersk opłacono on-line
98 Krawczak Anna Czersk START (pierwsze 200 osób) Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
99 Jabłońska Magdalena Czersk START (pierwsze 200 osób) ABCzersk opłacono on-line
100 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START (pierwsze 200 osób) SKL Filippides/BBL Starogard Gd. opłacono on-line


Wyświetleń: 27361

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ