37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland
START (drugie 200 osób)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kamińska Joanna Aniołowo START (drugie 200 osób) opłacono on-line
2 Wiczyński Krzysztof Aniołowo START (drugie 200 osób) opłacono on-line
3 Wakuła-Kunz Wanda Toruń START (drugie 200 osób)
4 Kunz Marta Toruń START (drugie 200 osób) ULO UMK Toruń
5 Bogusz Tomasz Gdynia START (drugie 200 osób) Biegająca Gdynia/OKAS Gdynia opłacono on-line
6 Przybyła Dawid Kwidzyn START (drugie 200 osób) Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
7 Budziarek Adam Gdańsk START (drugie 200 osób) #BBKTS opłacono on-line
8 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański START (drugie 200 osób) DAMA
9 Różycki Paweł Gdańsk START (drugie 200 osób) opłacono on-line
10 Ufnowski Sebastian Czersk START (drugie 200 osób) opłacono on-line
11 Rybczyński Marcin Krąg START (drugie 200 osób) opłacono on-line
12 Felska Angelika Bobowo START (drugie 200 osób)
13 Cieśliński Jędrzej Stare Prusy START (drugie 200 osób)
14 Polikowski Patryk Sopot START (drugie 200 osób) opłacono on-line
15 Lewinski Konrad Człuchów START (drugie 200 osób) UKS Wiking Rychnowy
16 Jedwabski Michał Starogard Gdański START (drugie 200 osób) opłacono on-line
17 Weidebach Natalia Starogard Gdański START (drugie 200 osób) Przerembel Team opłacono on-line
18 Wiernicka Paulina KWIDZYN START (drugie 200 osób) Gmina Gardeja Biega
19 Sosnowski Wiesław Gniszewo START (drugie 200 osób) Active Malbork opłacono on-line
20 Ziółkowska Julia Banino START (drugie 200 osób) opłacono on-line
21 Partyka Robert Malbork START (drugie 200 osób) Muzeum Zamkowe Malbork opłacono on-line
22 Dywelski Mirosław Tczew START (drugie 200 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
23 Zakrzewski Andrzej Subkowy START (drugie 200 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
24 Jaskot Jerzy Malbork START (drugie 200 osób) niezrzeszony opłacono on-line
25 Lisogórski Krzysztof Sztum START (drugie 200 osób) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
26 Piskorski Jerzy Pelplin START (drugie 200 osób) opłacono on-line
27 Czapiewski Paweł Czersk START (drugie 200 osób) Aktywni Borowiacy Czersk
28 Czaja Jerzy Zajezierze START (drugie 200 osób) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
29 Reimus Maciej Skórcz START (drugie 200 osób) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
30 Jasnoch Robert Starogard Gdański START (drugie 200 osób)
31 Babiński Damian Starogard Gdański START (drugie 200 osób) opłacono on-line
32 Suwalski Michał Starogard Gdański START (drugie 200 osób) opłacono on-line
33 Wiśniewska Anna Grudziądz START (drugie 200 osób) Akademia Biegania opłacono on-line
34 Wiśniewski Piotr Grudziądz START (drugie 200 osób) Akademia Biegania opłacono on-line
35 Olszowski Zdzisław Tczew START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
36 Sawirski Tomasz Nowy Staw START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
37 Trudziński Łukasz Padniewko START (drugie 200 osób) opłacono on-line
38 Betcher Piotr Dąbrówka START (drugie 200 osób) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
39 Szmagliński Piotr Starogard Gdański START (drugie 200 osób) opłacono on-line
40 Rychłowski Andrzej Pelplin START (drugie 200 osób) opłacono on-line
41 Rychłowska Bernadeta Pelplin START (drugie 200 osób) opłacono on-line
42 Szarafin Kamil Szarafin Wysoka START (drugie 200 osób) opłacono on-line
43 Mateja Józef Janowo START (drugie 200 osób) Skl Filippides opłacono on-line
44 Roskwitalski Paweł Starogard Gdański START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
45 Kotlewski Zbigniew Starogard Gdański START (drugie 200 osób) opłacono on-line
46 Szczeblewski Leszek Tczew START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
47 Pozorska Joanna LIŃSK START (drugie 200 osób) BIEGAJĄCE ŚLIWICE opłacono on-line
48 Pozorski Adam Lińsk START (drugie 200 osób) Biegające Śliwice opłacono on-line
49 Filarecki Maciej Gdańsk START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono on-line
50 Chabowska Magdalena Zduny START (drugie 200 osób) opłacono on-line
51 Lewandowski Michał Miłobądz START (drugie 200 osób) flex Runners opłacono
52 Dzienisz Szymon Rajkowy START (drugie 200 osób) Flex-Runners opłacono
53 Kończak Magdalena Szczecinek START (drugie 200 osób) PRO DYSTANS KASPEROWICZ opłacono on-line
54 Posmyk Łukasz Tczew START (drugie 200 osób) opłacono on-line
55 Szok Sylwester Pinczyn START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
56 Zegarski Roman Gdańsk START (drugie 200 osób) opłacono on-line
57 Radkowski Szymon Malbork START (drugie 200 osób) opłacono on-line
58 Kowalski Radosław Starogard Gd. START (drugie 200 osób) BiegamBoLubię opłacono on-line
59 Wojtyna Sławomir Starogard Gdański START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
60 Kucharek Marcin Słupsk START (drugie 200 osób) STOPA Słupsk opłacono on-line
61 Rajski Jacek Gdańsk START (drugie 200 osób) Security Service opłacono on-line
62 Wielgus Paweł Okonek START (drugie 200 osób) Pro DYSTANS Kasperowicz opłacono on-line
63 Kaszubowski Zenon Malbork START (drugie 200 osób) Active Malbork opłacono on-line
64 Kasperowicz Zdzisław Słupsk START (drugie 200 osób) Pro DYSTANS Kasperowicz opłacono on-line
65 Jędrzejczak Robert Malbork START (drugie 200 osób) opłacono on-line
66 KOWALSKI JAROSŁAW STAROGARD GDAŃSKI START (drugie 200 osób) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
67 Cyganowski Mariusz Tczew START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
68 Kobylski Michał Starogard Gdański START (drugie 200 osób) opłacono on-line
69 Sywanycz Ireneusz Gdańsk START (drugie 200 osób) opłacono on-line
70 Kędzierski Krystian Kędzierski Śliwice START (drugie 200 osób) opłacono on-line
71 Jędrzejczak Mirosława Malbork START (drugie 200 osób) opłacono on-line
72 Ćwiklińska Iwona Rokitki START (drugie 200 osób) opłacono on-line
73 Ćwikliński Stanisław Rokitki START (drugie 200 osób) opłacono on-line
74 Kosmaczewski Bartosz Tczew START (drugie 200 osób) opłacono on-line
75 Kosmaczewska Anna Tczew START (drugie 200 osób) opłacono on-line
76 NIERZWICKI SEBASTIAN STAROGARD GDAŃSKI START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
77 Maciejewski Paweł Tczew START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
78 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew START (drugie 200 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
79 Maj Izabela Tczew START (drugie 200 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
80 Kornienko Viktoria Tczew START (drugie 200 osób) PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/Tczew
81 Bondar Dmytro Tczew START (drugie 200 osób) CrossElite opłacono on-line
82 Skuczyński Aleksy Starogard Gd. START (drugie 200 osób) AQ Bieg opłacono on-line
83 Sikorska Aleksandra Lubiszewo START (drugie 200 osób) CrossElite
84 Rybicki Bartosz Warszawa START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
85 GOLICKI ADAM TCZEW START (drugie 200 osób) Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
86 Dziedzic Marcin malbork START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
87 Dziedzic Aneta Malbork START (drugie 200 osób) opłacono on-line
88 BUZANOWSKA DOROTA ROKITKI START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
89 IGLEWSKA KAROLINA TCZEW START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
90 NIERZWICKA JULITA STAROGARD GDAŃSKI START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
91 Iglewska Emilia Tczew START (drugie 200 osób) Flex Runners
92 godlewski łukasz malbork START (drugie 200 osób) Godlewski Runners opłacono on-line
93 Milik Zygmunt Gdańsk START (drugie 200 osób) SKS Morena opłacono on-line
94 Kompanowski Piotr Gdańsk START (drugie 200 osób)
95 Ulatowska Weronika Malbork START (drugie 200 osób) opłacono on-line
96 Kotarba Krzysztof Gdańsk START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
97 Noga Grzegorz Skórcz START (drugie 200 osób) RulińskiRunningTeam opłacono on-line
98 Nierzwicki Piotr Janowo START (drugie 200 osób) Samrun Stg opłacono on-line
99 Liss Michał Lubiszewo START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono
100 Wiśniewska Agata Tczew START (drugie 200 osób) Flex Runners opłacono


Wyświetleń: 27360

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ