Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Mazur Maciej | Żnin | Polska | Dziesiątka Gustawa (mieszkańcy gminy Gąsawa) | Gąsawa Run Team | opłacono |
102 | koczorowski Kacper | gąsawa | Polska | Nordic Walking (mieszkańcy gminy Gąsawa) | ||
103 | koczorowska Patrycja | gąsawa | Polska | Nordic Walking (mieszkańcy gminy Gąsawa) | ||
104 | koczorowska monika | gąsawa | Polska | Nordic Walking (mieszkańcy gminy Gąsawa) | ||
105 | Kowalski PIOTR | Mogilno | Polska | Dziesiątka Gustawa | opłacono | |
106 | Handke Jacek | Poznań | Polska | Nordic Walking | UMKS Na Pięterku Poznań | opłacono |
107 | Mielczarek Stanisław | Kalisz | Polska | Dziesiątka Gustawa | niezrzeszony | |
108 | Kurek Przemek | Szczepanowo | Polska | Dziesiątka Gustawa | Szczepanowo | opłacono |
109 | Popkowski Michał | Żnin | Polska | Dziesiątka Gustawa | Pałuki Running Team | opłacono |
110 | Mysiak Arkadiusz | Chorzów | Polska | Dziesiątka Gustawa | Warta Runners | opłacono |
111 | Nowak Aleksandra | Solec Kujawski | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
112 | Małacha Dawid | Żnin | Polska | Dziesiątka Gustawa | KU AZS UTP Bydgoszcz | opłacono |
113 | Domieracka Magdalena | Mokre | Polska | Nordic Walking | ||
114 | Janicka Anna | Dąbrowa | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
115 | Nie Robert | Żnin | Polska | Dziesiątka Gustawa | Pałuki Running Team | |
116 | Kalawska Radosława | Poznań | Polska | Dziesiątka Gustawa | opłacono | |
117 | Paś Michał | Gniezno | Polska | Dziesiątka Gustawa | opłacono | |
118 | PAŚ KATARZYNA | Gniezno | Polska | Dziesiątka Gustawa | opłacono | |
119 | Niewolski Marcin | Żnin | Polska | Dziesiątka Gustawa | KPP ŻNIN | opłacono |
120 | Siekierka Zbigniew | Barcin | Polska | Dziesiątka Gustawa | #ślimakibarcin | opłacono |
121 | Potrzebowska Agata | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking | DEAF i #B3K | |
122 | Potrzebowski Marek | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking | DEAF i #B3K | |
123 | Nowak Urszula | Białe Błota | Polska | Nordic Walking | Tri-Amator Ewelina Nowak | opłacono |
124 | Nowak Waldemar | Białe Błota | Polska | Dziesiątka Gustawa | Tri-Amator Ewelina Nowak | opłacono |
125 | kaczmarek zofia | szczutki | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
126 | kaczmarek jarek | szczutki | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
127 | Wilczewski Robert | Toruń | Polska | Dziesiątka Gustawa | 1WSzP | opłacono |
128 | Wróblewski Radosław | Gniezno | Polska | Dziesiątka Gustawa | Velux | |
129 | Marcinek Wiktoria | Kings Lynn | Wielka Brytania | Bieg dzieci i młodzieży do lat 15 | Renagade Runners | opłacono |
130 | Marcinek Irena | Kings Lynn | Wielka Brytania | Dziesiątka Gustawa | Renagade Runners | opłacono |
131 | Knioła Lucyna | Nakło nad Notecią | Polska | Dziesiątka Gustawa | opłacono | |
132 | Senger Michał | Gąsawa | Polska | Dziesiątka Gustawa (mieszkańcy gminy Gąsawa) | Sokół Gąsawa | |
133 | Olejnik Radosław | Bydgoszcz | Polska | Dziesiątka Gustawa | ||
134 | Andrzejczak Natalia | Kcynia | Polska | Dziesiątka Gustawa | BBL Szubin | opłacono |
135 | Sawiński Łukasz | Kcynia | Polska | Dziesiątka Gustawa | BBL Szubin | opłacono |
136 | Sikora Antoni | Pniewy | Polska | Dziesiątka Gustawa (mieszkańcy gminy Gąsawa) | Sokół Gąsawa | opłacono |
137 | Buczkowski Jerzy | Żnin | Polska | Nordic Walking | Sokół Gąsawa | opłacono |
138 | Tomczak Zbigniew | Gniezno | Polska | Dziesiątka Gustawa | ALTOM GNIEZNO | opłacono |
139 | Cyrok Marek | Dąbrowa | Polska | Dziesiątka Gustawa | opłacono | |
140 | Sitarz Damian | Mogilno | Polska | Dziesiątka Gustawa | ||
141 | Dereziński Tomasz | Gąsawa | Polska | Dziesiątka Gustawa (mieszkańcy gminy Gąsawa) | opłacono | |
142 | Nowak Grzegorz | Piechcin | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
143 | hadowska anna | jacewo | Polska | Nordic Walking | I.K.S.K. INOWROCŁAW | opłacono |
144 | Mrówczyński Tomasz | Sarbinowo | Polska | Dziesiątka Gustawa | opłacono | |
145 | Popielarz Karolina | Łabiszyn | Polska | Nordic Walking | Łabiszyn Runners | opłacono |
146 | Brzykcy Adam | Żnin | Polska | Dziesiątka Gustawa | opłacono | |
147 | Kuśnierek Bartosz | Żnin | Polska | Dziesiątka Gustawa | Pałuki Running Team | opłacono |
148 | Gregor Błażej | Piechcin | Polska | Dziesiątka Gustawa | SPWLąd Poznań | opłacono |
149 | SALITA LECH | GNIEZNO | Polska | Dziesiątka Gustawa | ALTOM GNIEZNO | opłacono |
150 | Musielak Piotr | Poznań | Polska | Dziesiątka Gustawa | opłacono | |
151 | Fuminkowski Arkadiusz | Aleksandrów Kujawski | Polska | Dziesiątka Gustawa | Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski | |
152 | Muszyński Robert Muszyński | Barcin | Polska | Dziesiątka Gustawa | TRIBA Bosir Barcin | |
153 | Frydrych Bożena | Warszawa | Polska | Dziesiątka Gustawa | ----------------------- | |
154 | Marek Henryk | Warszawa | Polska | Dziesiątka Gustawa | ------------- | |
155 | Barczak Alina | Złotów | Polska | Dziesiątka Gustawa | opłacono | |
156 | Barczak Rafał | Złotów | Polska | Dziesiątka Gustawa | opłacono | |
157 | Kawczyński Paweł | Biskupin | Polska | Dziesiątka Gustawa (mieszkańcy gminy Gąsawa) | opłacono | |
158 | Cichoń Marek | Inowrocław | Polska | Dziesiątka Gustawa | VINPLAN | |
159 | Maciejewska Kamila Maciejewska | Barcin | Polska | Dziesiątka Gustawa | Ślimaki Barcin | opłacono |
160 | Brzozowski Jarosław | Brzoza | Polska | Dziesiątka Gustawa | BRZOZA TRI TEAM | opłacono |
161 | Wysocki Piotr | Żnin | Polska | Dziesiątka Gustawa | opłacono | |
162 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | Dziesiątka Gustawa | ||
163 | Paszkiet Remigiusz | Barcin | Polska | Dziesiątka Gustawa | #slimakibarcin | |
164 | Winiecki Sławek | Gąsawa | Polska | Dziesiątka Gustawa (mieszkańcy gminy Gąsawa) | opłacono |
Wyświetleń: 16665