Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja - 3km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 209 CICHOWICZ KAMIL M 1 M 13-14 1 GĄSAWA SP GĄSAWA 3km 0:18:03 9.97 [km/h] 08:01 [min/km]
2 210 MAZUR JOACHIM M 2 M 13-14 2 ŻNIN 3km 0:18:42 9.63 [km/h] 08:14 [min/km]
3 207 KALKA JAKUB M 3 M 10-12 1 SZUBIN UCZNIOWSKI KLUB BIEGACZA 3km 0:18:48 9.57 [km/h] 08:16 [min/km]
4 206 CYROK MATEUSZ M 4 M 13-14 3 MOKRE DĄBROWO 3km 0:19:56 9.03 [km/h] 08:39 [min/km]
5 202 ŁUKASZEWSKA NIKOLA K 1 K 10-12 1 GNIEZNO SP2 GNIEZNO 3km 0:20:15 8.89 [km/h] 08:45 [min/km]
6 211 SOBCZAK MACIEJ M 5 M 10-12 2 SZUBIN 3km 0:22:03 8.16 [km/h] 08:21 [min/km]
7 208 WINKOWSKA ANNA K 2 K 10-12 2 SZUBIN UCZNIOWSKI KLUB BIEGACZA 3km 0:22:07 8.14 [km/h] 08:22 [min/km]
8 201 KEMPA JULIA K 3 K 13-14 1 BYDGOSZCZ FAMILY TEAM KEMPA 3km 0:22:10 8.12 [km/h] 08:23 [min/km]
9 212 SZCZĘSNA EWA K 4 K 13-14 2 OĆWIEKA SP GĄSAWA 3km 0:22:18 8.07 [km/h] 08:26 [min/km]
10 203 MARCINEK WIKTORIA K 5 K 10-12 3 KINGS LYNN RENAGADE RUNNERS 3km 0:24:28 7.36 [km/h] 08:09 [min/km]
11 204 JABŁOŃSKA PAULINA K 6 K 10-12 4 GĄSAWA 3km 0:25:40 7.01 [km/h] 08:33 [min/km]
12 205 KONIECZNA MAJA K 7 K 10-12 5 GĄSAWA 3km 0:25:40 7.01 [km/h] 08:33 [min/km]

Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja - 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 179 STAWICKI KACPER M 1 M 0-29 MIERUCIN NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5km NW 0:30:42 9.77 [km/h] 08:08 [min/km]
2 149 MIELECKA AGNIESZKA K 1 K 50+ GĄSAWA SOKÓŁ GĄSAWA 5km NW 0:32:08 9.34 [km/h] 08:26 [min/km]
3 174 NOWAKOWSKI DOMINIK M 2 M 0-29 PARLINEK NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5km NW 0:32:50 9.14 [km/h] 08:34 [min/km]
4 172 NOWAK GRZEGORZ M 3 M 40+ PIECHCIN 5km NW 0:34:38 8.66 [km/h] 08:56 [min/km]
5 194 SZYMAŃSKI ZBIGNIEW M 4 M 40+ 1 RYNARZEWO 5km NW 0:34:52 8.60 [km/h] 08:58 [min/km]
6 155 BUCZKOWSKI JERZY M 5 M 40+ 2 ŻNIN SOKÓŁ GĄSAWA 5km NW 0:35:50 8.37 [km/h] 08:10 [min/km]
7 198 ROSIŃSKA MAGDALENA K 2 K 30-39 TRZEMESZNO TRZEMESZNO 5km NW 0:36:09 8.30 [km/h] 08:14 [min/km]
8 187 CZOPEK JAROSLAW M 6 M 30-39 1 EŁK MARATONKA 5km NW 0:36:37 8.19 [km/h] 08:19 [min/km]
9 162 JANICKA ANNA K 3 K 30-39 DĄBROWA 5km NW 0:36:44 8.17 [km/h] 08:21 [min/km]
10 185 KOCZOROWSKA PATRYCJA K 4 K 0-29 1 GĄSAWA 5km NW 0:37:49 7.93 [km/h] 08:34 [min/km]
11 192 CIESIELSKI KRZYSZTOF M 7 M 40+ 3 GNIEZNO FAST WALKER 5km NW 0:38:01 7.89 [km/h] 08:36 [min/km]
12 178 RÓG ADAM M 8 M 40+ 4 BALIN 5km NW 0:38:06 7.87 [km/h] 08:37 [min/km]
13 156 DOMBEK FABIAN M 9 M 0-29 1 PARLINEK NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5km NW 0:38:19 7.83 [km/h] 08:40 [min/km]
14 190 BRACISZEWSKI KRZYSZTOF M 10 M 30-39 2 GĄSAWA KS SOKÓŁ GĄSAWA 5km NW 0:38:23 7.82 [km/h] 08:41 [min/km]
15 171 NOWAK ALEKSANDRA K 5 K 30-39 1 SOLEC KUJAWSKI 5km NW 0:38:48 7.73 [km/h] 08:46 [min/km]
16 170 MAŁKIEWICZ JACEK M 11 M 40+ 5 SOLEC KUJAWSKI TBKM WILK 5km NW 0:38:48 7.73 [km/h] 08:46 [min/km]
17 163 KACZMAREK JAREK M 12 M 40+ 6 SZCZUTKI 5km NW 0:38:49 7.73 [km/h] 08:46 [min/km]
18 181 STEMPNIAK ANNA K 6 K 40-49 1 INOWROCŁAW 5km NW 0:38:53 7.72 [km/h] 08:47 [min/km]
19 157 DOMBEK LAURA K 7 K 0-29 2 PARLIN NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5km NW 0:39:30 7.59 [km/h] 08:54 [min/km]
20 164 KACZMAREK ZOFIA K 8 K 50+ 1 SZCZUTKI 5km NW 0:39:50 7.53 [km/h] 08:58 [min/km]
21 165 KATULSKA DOROTA K 9 K 40-49 2 JANOWIEC WLKP. 5km NW 0:40:28 7.41 [km/h] 08:06 [min/km]
22 193 KRYSZTOFIAK CZESŁAW M 13 M 40+ 7 GĄSAWA 5km NW 0:40:28 7.41 [km/h] 08:06 [min/km]
23 177 POPIELARZ KAROLINA K 10 K 30-39 2 ŁABISZYN ŁABISZYN RUNNERS 5km NW 0:40:39 7.38 [km/h] 08:08 [min/km]
24 195 SZYMAŃSKA HALINA K 11 K 50+ 2 RYNARZEWO SOKÓŁ GĄSAWA 5km NW 0:40:43 7.37 [km/h] 08:09 [min/km]
25 159 HADOWSKA ANNA K 12 K 50+ 3 JACEWO I.K.S.K. INOWROCŁAW 5km NW 0:41:04 7.31 [km/h] 08:13 [min/km]
26 184 KOCZOROWSKA MONIKA K 13 K 30-39 3 GĄSAWA 0 5km NW 0:41:17 7.27 [km/h] 08:15 [min/km]
27 168 LEWANDOWICZ JUSTYNA K 14 K 30-39 4 JEZIORKI 5km NW 0:41:39 7.20 [km/h] 08:20 [min/km]
28 152 BĄK KAMILA K 15 K 40-49 3 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 5km NW 0:41:41 7.20 [km/h] 08:20 [min/km]
29 196 ADAMSKA EWA K 16 K 50+ 4 WIKTOROWO 5km NW 0:42:10 7.11 [km/h] 08:26 [min/km]
30 186 KOCZOROWSKI KACPER M 14 M 0-29 2 GĄSAWA 5km NW 0:42:15 7.10 [km/h] 08:27 [min/km]
31 173 NOWAK URSZULA K 17 K 50+ 5 BIAŁE BŁOTA TRI-AMATOR EWELINA NOWAK 5km NW 0:42:42 7.03 [km/h] 08:32 [min/km]
32 161 HANDKE PAULINA K 18 K 0-29 3 POZNAŃ KOTY POZNAŃ 5km NW 0:43:18 6.93 [km/h] 08:40 [min/km]
33 191 SAMULSKA ARLETA K 19 K 30-39 5 KRZEKOTOWO 36 5km NW 0:43:54 6.83 [km/h] 08:47 [min/km]
34 169 ŁAPACZ HANNA K 20 K 50+ 6 OSIEK NAD NOTECIĄ 5km NW 0:44:30 6.74 [km/h] 08:54 [min/km]
35 160 HANDKE JACEK M 15 M 40+ 8 POZNAŃ UMKS NA PIĘTERKU POZNAŃ 5km NW 0:44:34 6.73 [km/h] 08:55 [min/km]
36 150 PAWLAK-SIKORA ANNA K 21 K 40-49 4 WIKTOROWO 4B 5km NW 0:44:37 6.72 [km/h] 08:55 [min/km]
37 166 KLEMENS KAROLINA K 22 K 0-29 4 SUCHARZEWO NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5km NW 0:45:05 6.65 [km/h] 08:01 [min/km]
38 167 KROJNIAK MARIA K 23 K 0-29 5 DĄBROWA NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5km NW 0:45:05 6.65 [km/h] 08:01 [min/km]
39 153 BŁACHOWIAK ANETA K 24 K 40-49 5 JANOWIEC WLKP. 5km NW 0:45:24 6.61 [km/h] 08:05 [min/km]
40 158 DRAJEM OLGA K 25 K 0-29 6 PARLINEK NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5km NW 0:46:02 6.52 [km/h] 08:12 [min/km]
41 151 ADAMAREK KLAUDIA K 26 K 0-29 7 PARLINEK NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5km NW 0:46:02 6.52 [km/h] 08:12 [min/km]
42 148 MISZCZAK-WÓJCIK ANNA K 27 K 30-39 6 SIELEC 18/7 5km NW 0:46:16 6.48 [km/h] 08:15 [min/km]
43 200 BUKOWSKA MONIKA K 28 K 40-49 6 WIKTOROWO 3A 5km NW 0:46:21 6.47 [km/h] 08:16 [min/km]
44 154 BOGDAŃSKA DANUTA K 29 K 50+ 7 OSIEK NAD NOTECIĄ KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 5km NW 0:48:09 6.23 [km/h] 08:38 [min/km]
45 146 NAPIERAŁA RENATA K 30 K 30-39 7 SIELEC 22/3 5km NW 0:49:25 6.07 [km/h] 08:53 [min/km]
46 199 JUNIEWICZ ANNA K 31 K 40-49 7 BARCIN 5km NW 0:50:02 6.00 [km/h] 08:00 [min/km]
47 188 SZMIEL JOANNA K 32 K 30-39 8 GĄSAWA 5km NW 0:50:52 5.90 [km/h] 08:10 [min/km]
48 183 JAKUBOWSKA STEFANIA K 33 K 50+ 8 GĄSAWA 5km NW 0:55:08 5.44 [km/h] 08:02 [min/km]
49 147 CHOJNACKA GRAŻYNA K 34 K 50+ 9 GĄSAWA SP GĄSAWA 5km NW 0:55:09 5.44 [km/h] 08:02 [min/km]
50 197 DROP MIECZYSŁAW M 16 M 40+ 9 PAKOŚĆ SOKÓŁ GĄSAWA 5km NW 0:55:14 5.43 [km/h] 08:03 [min/km]
51 182 DOPIERAŁA ELŻBIETA K 35 K 50+ 10 ŻNIN 5km NW 0:55:14 5.43 [km/h] 08:03 [min/km]
52 189 SZMIEL JADWIGA K 36 K 50+ 11 GĄSAWA 5km NW 0:55:40 5.39 [km/h] 08:08 [min/km]

Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 29 KLEDZIK ZBIGNIEW M 1 M 20-29 CHOMIĄŻA SZLACHECKA IDEALNIE NIEDOSKONALI 10km 0:33:30 17.91 [km/h] 08:21 [min/km]
2 73 ŚWIĄTKOWSKI PAWEŁ M 2 M 30-39 JASTRZĘBOWO 10km 0:36:37 16.39 [km/h] 08:40 [min/km]
3 59 PILARSKI ADAM M 3 M 30-39 GNIEZNO 10km 0:37:31 15.99 [km/h] 08:45 [min/km]
4 101 POZNAŃSKI MARTIN M 4 M 20-29 1 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ 10km 0:37:56 15.82 [km/h] 08:48 [min/km]
5 37 KUREK PRZEMEK M 5 M 0-19 1 SZCZEPANOWO SZCZEPANOWO 10km 0:38:28 15.60 [km/h] 08:51 [min/km]
6 4 BĄK DARIUSZ M 6 M 40-49 1 OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 10km 0:38:47 15.47 [km/h] 08:53 [min/km]
7 94 PASZYŃSKI PIOTR M 7 M 30-39 1 ŁÓDŹ UKS ORIENTUS ŁÓDŹ 10km 0:38:53 15.43 [km/h] 08:53 [min/km]
8 22 GROCHOWIAK PIOTR M 8 M 30-39 2 BARCIN 10km 0:39:51 15.06 [km/h] 08:59 [min/km]
9 21 GREGOR BŁAŻEJ M 9 M 30-39 3 PIECHCIN SPWLĄD POZNAŃ 10km 0:39:57 15.02 [km/h] 08:00 [min/km]
10 72 SZYMAŃSKI RYSZARD M 10 M 40-49 2 DĄBRÓWKA SZYBKIE RYSIE TEAM 10km 0:40:03 14.98 [km/h] 08:00 [min/km]
11 5 BIAŁEK DAWID M 11 M 30-39 4 NAKŁO NAD NOTECIĄ 1 BRYGADA LOGISTYCZNA/LUKS START NAKŁO 10km 0:40:16 14.90 [km/h] 08:02 [min/km]
12 39 KUŚNIEREK BARTOSZ M 12 M 30-39 5 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:41:09 14.58 [km/h] 08:07 [min/km]
13 54 NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW M 13 M 40-49 3 GORZYCE PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:41:20 14.52 [km/h] 08:08 [min/km]
14 38 KUREK STANISŁAW M 14 M 0-19 2 SZCZEPANOWO SZCZEPANOWO 10km 0:41:51 14.34 [km/h] 08:11 [min/km]
15 83 SENGER MICHAŁ M 15 M 30-39 6 GĄSAWA SOKÓŁ GĄSAWA 10km 0:42:08 14.24 [km/h] 08:13 [min/km]
16 52 MYSIAK ARKADIUSZ M 16 M 30-39 7 CHORZÓW WARTA RUNNERS 10km 0:42:25 14.15 [km/h] 08:15 [min/km]
17 49 MILEWSKI PRZEMYSŁAW M 17 M 40-49 4 WŁOCŁAWEK WIKA POLSKA 10km 0:42:36 14.08 [km/h] 08:16 [min/km]
18 3 BARCZAK RAFAŁ M 18 M 40-49 5 ZŁOTÓW 10km 0:42:41 14.06 [km/h] 08:16 [min/km]
19 90 TUCHOLSKI MIKOŁAJ M 19 M 20-29 2 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:43:06 13.92 [km/h] 08:19 [min/km]
20 17 FURTAK TOMASZ M 20 M 40-49 6 MOGILNO TEAM MOGILNO 10km 0:43:12 13.89 [km/h] 08:19 [min/km]
21 44 MAŁACHA DAWID M 21 M 20-29 3 ŻNIN KU AZS UTP BYDGOSZCZ 10km 0:43:19 13.85 [km/h] 08:20 [min/km]
22 35 KOZŁOWSKI ROBERT M 22 M 40-49 7 WŁOCŁAWEK WIKA POLSKA 10km 0:43:38 13.75 [km/h] 08:22 [min/km]
23 84 KRZYWDZIŃSKI DOMINIK M 23 M 0-19 3 SZUBIN UKB SZUBIN 10km 0:43:43 13.72 [km/h] 08:22 [min/km]
24 87 HAŃSKA IZABELA K 1 K 20-29 INOWROCŁAW 10km 0:43:45 13.71 [km/h] 08:23 [min/km]
25 23 HELSZTAJN ROBERT M 24 M 50-59 1 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:43:46 13.71 [km/h] 08:23 [min/km]
26 61 POPŁONKOWSKI PAWEŁ M 25 M 50-59 2 WŁOCŁAWEK WIKA POLSKA 10km 0:43:50 13.69 [km/h] 08:23 [min/km]
27 7 BŁASZAK ŁUKASZ M 26 M 30-39 8 SOLEC KUJAWSKI "BUBA" SOLEC KUJAWSKI 10km 0:44:14 13.56 [km/h] 08:25 [min/km]
28 82 ŻUK WŁODZIMIERZ M 27 M 50-59 3 GOŁĄBKI 10km 0:44:38 13.44 [km/h] 08:28 [min/km]
29 34 KOZAK KRZYSZTOF M 28 M 50-59 4 STRZELNO BIEGAMYRAZEM 10km 0:44:43 13.42 [km/h] 08:28 [min/km]
30 13 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 29 M 50-59 5 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 10km 0:44:55 13.36 [km/h] 08:30 [min/km]
31 40 LEŚNIEWSKI WIESŁAW M 30 M 20-29 4 JANOWIEC WIELKOPOLSKI 10km 0:45:04 13.31 [km/h] 08:30 [min/km]
32 11 BRZYKCY ADAM M 31 M 30-39 9 ŻNIN 10km 0:45:22 13.23 [km/h] 08:32 [min/km]
33 31 KONIECZNY MARCEL M 32 M 20-29 5 NOŻYCZYN 10km 0:45:31 13.18 [km/h] 08:33 [min/km]
34 25 JUREK PIOTR M 33 M 50-59 6 SZUBIN BBL SZUBIN 10km 0:45:38 13.15 [km/h] 08:34 [min/km]
35 27 KANARKOWSKI TOMASZ M 34 M 50-59 7 ŻNIN 10km 0:46:16 12.97 [km/h] 08:38 [min/km]
36 99 ZARECKI PIOTR M 35 M 30-39 10 ŻNIN PAŁUCKI RUNNING TEAM 10km 0:46:42 12.85 [km/h] 08:40 [min/km]
37 70 SUPERCZYNSKI ANDRZEJ M 36 M 20-29 6 ŻNIN 10km 0:47:15 12.70 [km/h] 08:44 [min/km]
38 32 KOTWICA HANNA K 2 K 20-29 GODAWY PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:47:22 12.67 [km/h] 08:44 [min/km]
39 47 MAZUR MACIEJ M 37 M 40-49 8 ŻNIN GĄSAWA RUN TEAM 10km 0:47:42 12.58 [km/h] 08:46 [min/km]
40 64 SAWIŃSKI ŁUKASZ M 38 M 20-29 7 KCYNIA BBL SZUBIN 10km 0:47:51 12.54 [km/h] 08:47 [min/km]
41 42 MACIEJEWSKA KAMILA K 3 K 30-39 BARCIN ŚLIMAKI BARCIN 10km 0:47:57 12.51 [km/h] 08:48 [min/km]
42 86 OBIAŁA KRZYSZTOF M 39 M 30-39 11 GĄSAWA BRAK 10km 0:48:18 12.42 [km/h] 08:50 [min/km]
43 95 SOBCZAK ROBERT M 40 M 40-49 9 SZUBIN TKKT SZUBIN 10km 0:48:48 12.30 [km/h] 08:53 [min/km]
44 14 CYROK MAREK M 41 M 40-49 10 DĄBROWA 10km 0:48:56 12.26 [km/h] 08:54 [min/km]
45 79 WYBORNA RENATA K 4 K 40-49 1 ŻNIN 10km 0:49:02 12.24 [km/h] 08:54 [min/km]
46 80 WYSOCKI PIOTR M 42 M 30-39 12 ŻNIN 10km 0:49:13 12.19 [km/h] 08:55 [min/km]
47 98 KACZMAREK ARTUR M 43 M 40-49 11 GĄSAWA PAŁUCKI RUNNING TEAM 10km 0:49:30 12.12 [km/h] 08:57 [min/km]
48 46 MAŚLIŃSKI MIROSŁAW M 44 M 50-59 8 SZUBIN 10km 0:49:44 12.06 [km/h] 08:58 [min/km]
49 88 KWIATKOWSKI PIOTR M 45 M 30-39 13 BOŻEJEWICE SP GĄSAWA 10km 0:49:55 12.02 [km/h] 08:00 [min/km]
50 74 TOMCZAK ZBIGNIEW M 46 M 60+ 1 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO 10km 0:49:59 12.00 [km/h] 08:00 [min/km]
51 62 RÓG RADOSŁAW M 47 M 0-19 4 BALIN 10km 0:50:04 11.98 [km/h] 08:00 [min/km]
52 2 BARCZAK ALINA K 5 K 40-49 2 ZŁOTÓW 10km 0:50:04 11.98 [km/h] 08:00 [min/km]
53 55 NIEWOLSKI MARCIN M 48 M 30-39 14 ŻNIN KPP ŻNIN 10km 0:50:28 11.89 [km/h] 08:03 [min/km]
54 91 BRAK DANYCH M 49 M 40-49 12 0 0 10km 0:50:29 11.89 [km/h] 08:03 [min/km]
55 15 DEREZIŃSKI TOMASZ M 50 M 30-39 15 GĄSAWA 10km 0:50:32 11.87 [km/h] 08:03 [min/km]
56 33 KOWALSKI PIOTR M 51 M 20-29 8 MOGILNO 10km 0:50:34 11.87 [km/h] 08:03 [min/km]
57 45 MARCINEK IRENA K 6 K 40-49 3 KINGS LYNN RENAGADE RUNNERS 10km 0:50:35 11.86 [km/h] 08:04 [min/km]
58 43 MACIEJEWSKI ARKADIUSZ M 52 M 30-39 16 SZELEJEWO 22A 10km 0:50:43 11.83 [km/h] 08:04 [min/km]
59 50 MRÓWCZYŃSKI TOMASZ M 53 M 30-39 17 SARBINOWO 10km 0:50:58 11.77 [km/h] 08:06 [min/km]
60 77 WINIECKI SŁAWEK M 54 M 30-39 18 GĄSAWA 10km 0:51:09 11.73 [km/h] 08:07 [min/km]
61 68 STEMPNIAK KRZYSZTOF M 55 M 40-49 13 INOWROCŁAW 10km 0:51:28 11.66 [km/h] 08:09 [min/km]
62 12 BUDZIŃSKI BARTŁOMIEJ M 56 M 30-39 19 WŁOCŁAWEK WIKA POLSKA 10km 0:52:19 11.47 [km/h] 08:14 [min/km]
63 58 PAŚ MICHAŁ M 57 M 40-49 14 GNIEZNO 10km 0:52:40 11.39 [km/h] 08:16 [min/km]
64 24 JANICKA MICHALINA K 7 K 0-19 1 GĄSAWA 10km 0:52:50 11.36 [km/h] 08:17 [min/km]
65 41 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW M 58 M 60+ 2 INOWROCŁAW DECATHLON TEAM INOWROCŁAW 10km 0:53:03 11.31 [km/h] 08:18 [min/km]
66 6 BIAŁOSKÓRSKA OLGA K 8 K 50+ 1 GOSTYŃ 10km 0:53:42 11.17 [km/h] 08:22 [min/km]
67 19 GODZIUK ROMAN M 59 M 50-59 9 TORUŃ 10km 0:53:49 11.15 [km/h] 08:23 [min/km]
68 66 SIKORA ANTONI M 60 M 60+ 3 PNIEWY SOKÓŁ GĄSAWA 10km 0:54:23 11.03 [km/h] 08:26 [min/km]
69 20 GRABOWSKI MARCIN M 61 M 30-39 20 POZNAŃ KOTY POZNAŃ 10km 0:54:28 11.02 [km/h] 08:27 [min/km]
70 60 POPKOWSKI MICHAŁ M 62 M 20-29 9 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:54:54 10.93 [km/h] 08:29 [min/km]
71 56 NOWAK WALDEMAR M 63 M 50-59 10 BIAŁE BŁOTA TRI-AMATOR EWELINA NOWAK 10km 0:55:02 10.90 [km/h] 08:30 [min/km]
72 48 MELLER KRZYSZTOF M 64 M 30-39 21 MOGILNO 10km 0:55:58 10.72 [km/h] 08:36 [min/km]
73 53 NIEDBALSKA ANNA K 9 K 40-49 4 GORZYCE PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:55:59 10.72 [km/h] 08:36 [min/km]
74 100 MRÓWCZYŃSKI SZYMON M 65 M 30-39 22 ŻNIN 10km 0:55:59 10.72 [km/h] 08:36 [min/km]
75 85 KRZYWDZIŃSKI JÓZEF M 66 M 40-49 15 SZUBIN TKKF INSTALATOR SZUBIN 10km 0:56:40 10.59 [km/h] 08:40 [min/km]
76 63 SALITA LECH M 67 M 50-59 11 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO 10km 0:56:45 10.57 [km/h] 08:41 [min/km]
77 71 SZUKAŁA PIOTR M 68 M 40-49 16 POZNAŃ DRUŻYNA SZPIKU 10km 0:56:47 10.57 [km/h] 08:41 [min/km]
78 28 KAWCZYŃSKI PAWEŁ M 69 M 20-29 10 BISKUPIN 10km 0:57:05 10.51 [km/h] 08:43 [min/km]
79 8 BOROWIEC WIOLETA K 10 K 30-39 1 KOWALEWO BBL SZUBIN 10km 0:57:08 10.50 [km/h] 08:43 [min/km]
80 78 WODZIŃSKA DARIA K 11 K 20-29 1 SZUBIN 10km 0:57:10 10.50 [km/h] 08:43 [min/km]
81 81 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW M 70 M 50-59 12 JANIKOWO DECATHLON TEAM INOWROCŁAW 10km 0:57:24 10.45 [km/h] 08:44 [min/km]
82 18 GODYŃSKI DAMIAN M 71 M 40-49 17 SZUBIN 10km 0:58:17 10.29 [km/h] 08:50 [min/km]
83 92 ADAMSKI SŁAWOMIR M 72 M 50-59 13 WIKTOROWO 10km 0:59:39 10.06 [km/h] 08:58 [min/km]
84 9 BOROWSKI KRZYSZTOF M 73 M 30-39 23 WAPNO 10km 1:00:03 9.99 [km/h] 08:00 [min/km]
85 97 TARASZKA OLGA K 12 K 20-29 2 GNIEWKOWO OLGA 112 10km 1:00:39 9.89 [km/h] 08:04 [min/km]
86 96 TARASZKA IRENEUSZ M 74 M 50-59 14 GNIEWKOWO IREK 998 10km 1:01:13 9.80 [km/h] 08:07 [min/km]
87 93 KUBIAK MAŁGORZATA K 13 K 50+ 2 INOWROCŁAW 10km 1:01:13 9.80 [km/h] 08:07 [min/km]
88 16 FRĄCKOWIAK MAREK M 75 M 40-49 18 GAŁĘZEWO 10km 1:06:11 9.07 [km/h] 08:37 [min/km]
89 75 UCIŃSKI EDWARD M 76 M 60+ 4 SZUBIN TKKF INSTALATOR PELIKAN SZUBIN 10km 1:06:30 9.02 [km/h] 08:39 [min/km]
90 36 KRUZEL PAWEŁ M 77 M 50-59 15 KOŚCIELEC 10km 1:07:52 8.84 [km/h] 08:47 [min/km]
91 65 SIEKIERKA ZBIGNIEW M 78 M 60+ 5 BARCIN #ŚLIMAKIBARCIN 10km 1:09:14 8.67 [km/h] 08:55 [min/km]
92 89 ZOFIA TYLAK K 14 K 50+ 3 ŻNIN 0 10km 1:10:24 8.52 [km/h] 08:02 [min/km]
93 30 KNIOŁA LUCYNA K 15 K 50+ 4 NAKŁO NAD NOTECIĄ 10km 1:11:32 8.39 [km/h] 08:09 [min/km]
94 1 ANDRZEJCZAK NATALIA K 16 K 20-29 3 KCYNIA BBL SZUBIN 10km 1:13:16 8.19 [km/h] 08:20 [min/km]
95 57 PAŚ KATARZYNA K 17 K 40-49 5 GNIEZNO 10km 1:14:13 8.08 [km/h] 08:25 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ