V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kruszyńska Barbara Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
2 Zawistowski Mariusz Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób)
3 Szwedowski Łukasz Kulice START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
4 Daszkiewicz Artur Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
5 Pańka Marcin Elbląg START 10 km (pierwsze 30 osób)
6 Duch Mateusz Koźliny START 10 km (pierwsze 30 osób)
7 Jagodda Adam Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) CFMT opłacono on-line
8 Dagga Dawid Rywałd START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
9 Banach Tomasz Grudziądz START 10 km (pierwsze 30 osób) The Runners Świecie opłacono on-line
10 Ścisłowski Andrzej Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
11 Szczyglak Mariusz Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) CrossElite opłacono on-line
12 JANIK Roman KWIDZYN START 10 km (pierwsze 30 osób) KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
13 Michalak Marek Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
14 Grzonka Kamila Bytonia START 10 km (pierwsze 30 osób) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
15 Pałkowska Agnieszka Swarożyn START 10 km (pierwsze 30 osób) Sowiński Team opłacono on-line
16 Ciecholińska Kamila Borkowo START 10 km (pierwsze 30 osób)
17 Kreja Łukasz Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
18 Piekut Anna Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) CrossElite opłacono
19 Matyskiel Anita Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
20 Czaplewski Wojciech Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
21 Kurkowski Marek Starogard Gdański START 10 km (pierwsze 30 osób) Starogard gdański opłacono on-line
22 Biniszkiewicz Marcin Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
23 Ruchlewicz Natalia Sztum START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
24 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
25 Ambroziak Adam Kowale START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA opłacono on-line
26 Piórkowski Mariusz Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA opłacono on-line
27 Śmistek Paweł Starogard Gdański START 10 km (pierwsze 30 osób) Ślęzak Team opłacono on-line
28 Derlaga Kamil Szymankowo START 10 km (pierwsze 30 osób) NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
29 Skwiot Stanisław Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
30 Mej Paweł Baczków Gm. Bochnia - Małopolska START 10 km (pierwsze 30 osób) BOSY BIEGACZ - gm . Bochnia - MAŁO. Rekord Polski NA NAJDŁUŻSZY DYSTANS BOSO W 24 godz . - 113.110 km ( 01 - 02.06.2019 BYTÓW opłacono


Wyświetleń: 17148

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ