V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BOSY BIEGACZ - gm . Bochnia - MAŁO. Rekord Polski NA NAJDŁUŻSZY DYSTANS BOSO W 24 godz . - 113.110 km ( 01 - 02.06.2019 BYTÓW
1 Mej Paweł Baczków Gm. Bochnia - Małopolska START 10 km (pierwsze 30 osób) BOSY BIEGACZ - gm . Bochnia - MAŁO. Rekord Polski NA NAJDŁUŻSZY DYSTANS BOSO W 24 godz . - 113.110 km ( 01 - 02.06.2019 BYTÓW opłacono
Biegający Tczew
2 Ścisłowski Andrzej Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
3 Kruszyńska Barbara Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
4 Kreja Łukasz Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) Biegający Tczew opłacono on-line
CFMT
5 Jagodda Adam Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) CFMT opłacono on-line
CrossElite
6 Piekut Anna Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) CrossElite opłacono
CrossElite
7 Szczyglak Mariusz Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) CrossElite opłacono on-line
ETT - Elbląg Triathlon Team
8 Matyskiel Anita Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
KS Sokół Zblewo
9 Grzonka Kamila Bytonia START 10 km (pierwsze 30 osób) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
KWIDZYN BIEGA
10 JANIK Roman KWIDZYN START 10 km (pierwsze 30 osób) KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
11 Derlaga Kamil Szymankowo START 10 km (pierwsze 30 osób) NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
Sowiński Team
12 Pałkowska Agnieszka Swarożyn START 10 km (pierwsze 30 osób) Sowiński Team opłacono on-line
Starogard gdański
13 Kurkowski Marek Starogard Gdański START 10 km (pierwsze 30 osób) Starogard gdański opłacono on-line
Taka RYBA
14 Piórkowski Mariusz Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA opłacono on-line
15 Ambroziak Adam Kowale START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA opłacono on-line
Taka RYBA / TUMBOteam
16 Skwiot Stanisław Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
The Runners Świecie
17 Banach Tomasz Grudziądz START 10 km (pierwsze 30 osób) The Runners Świecie opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
18 Biniszkiewicz Marcin Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
19 Szwedowski Łukasz Kulice START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
20 Dagga Dawid Rywałd START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
21 Duch Mateusz Koźliny START 10 km (pierwsze 30 osób)
22 Ruchlewicz Natalia Sztum START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
23 Czaplewski Wojciech Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
24 Pańka Marcin Elbląg START 10 km (pierwsze 30 osób)
25 Daszkiewicz Artur Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
26 Ciecholińska Kamila Borkowo START 10 km (pierwsze 30 osób)
27 Michalak Marek Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
28 Zawistowski Mariusz Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób)
29 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
Ślęzak Team
30 Śmistek Paweł Starogard Gdański START 10 km (pierwsze 30 osób) Ślęzak Team opłacono on-line


Wyświetleń: 17150

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ