Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laskowski Radosław | Tczew | Polska | START 10 km | ||
2 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono | |
3 | Serocki Adam | Elblag | Polska | START 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono |
4 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
5 | Klin Anna | Skórcz | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
6 | Stanuch Damian | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
7 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
8 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | START 10 km | TKKF Rozstaje | opłacono on-line |
9 | Żuchowski Jan | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
10 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | Polska | START 10 km | RMDC | opłacono on-line |
11 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
12 | Zawacki Daniel | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
13 | Dorszewski Rafał | Malbork | Portugalia | START 10 km | Run 4 Fun | opłacono on-line |
14 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | START 10 km | opłacono | |
15 | Torłop Małgorzata | Gdańsk | Polska | START 10 km | Grupa Trójmiasto | opłacono |
16 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | ||
17 | Babński Sebastian | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
18 | Molenda Tomasz | Malbork | Polska | START 10 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
19 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | START 10 km | ||
20 | Gąsior Pawel | Susz | Polska | START 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono |
21 | Plutowski Marcin | Tczewskie Łąki | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | |
22 | Bondar Dmytro | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
23 | Kołecki Michał | Iława | Polska | START 10 km | MiSiEk Runner / ULG | opłacono on-line |
24 | Rogocki Jarosław | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
25 | Walas Damian | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
26 | ziemann tomasz | tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
27 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
28 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
29 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | START 10 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
30 | Witkowska Kamila | Malbork | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
31 | Warachewicz Anna | MALBORK | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
32 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
33 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | START 10 km | ||
34 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | START 10 km | JRG Malbork | |
35 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | START 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
36 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | START 10 km | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
37 | Michałowski Krzysztof | Grudziądza | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
38 | Kulińska Agnieszka | Grudziądz | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
39 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | START 10 km | Biegacze Wolności | opłacono on-line |
40 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | START 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono |
41 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | START 10 km | Drużyna Pierścienia | |
42 | ORNOWSKI ZBIGNIEW | GRUDZIĄDZ | Polska | START 10 km | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
43 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | START 10 km | Wtorkowy Trening | |
44 | Żuchowski Grzegorz | Grudziądz | Polska | START 10 km | Delfin Run Grudziądz | opłacono on-line |
45 | Konieczka Michał | Osie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
46 | Sowiński Błażej | Osie | Polska | START 10 km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
47 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | START 10 km | Biegiem ku marzeniom | opłacono on-line |
48 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
49 | Sowiński Łukasz | Osie | Polska | START 10 km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
50 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
51 | WOODS MICHAEL | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
52 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | START 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
53 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | START 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
54 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | START 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
55 | Pustówka Marcin | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
56 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
57 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | START 10 km | Team JK84 | opłacono on-line |
58 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | START 10 km | Team JK84 | opłacono on-line |
59 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | START 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
60 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | START 10 km | ||
61 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
62 | Redzimski Adam | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
63 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | START 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
64 | TARKOWSKI Jacek | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite Tczew | opłacono on-line |
65 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
66 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | START 10 km | opłacono | |
67 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
68 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
69 | GUZ Robert | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
70 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
71 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | START 10 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
72 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | START 10 km | ||
73 | Maciejewski Łukasz | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
74 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | START 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
75 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
76 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
77 | Koska-Czapiewska Emilia | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides | opłacono on-line |
78 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | START 10 km | MKS Chojniczanka 1930 S. A. | opłacono on-line |
79 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
80 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
81 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | START 10 km | DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono |
82 | Kamińska Daniela | Tczew | Polska | START 10 km | SportLevel Tczew | opłacono on-line |
83 | szczypior marcin | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
84 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | START 10 km | LANG TEAM ŻABIANKA | opłacono on-line |
85 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
86 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
87 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | START 10 km | LKS Bogmar / Presto | opłacono on-line |
88 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
89 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | START 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
90 | Muszarski Łukasz | Kokoszkowy | Polska | START 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
91 | Rosa Sebastian | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
92 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | START 10 km | Gdańskie Autobusy i Tramwaje | opłacono on-line |
93 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | START 10 km | RulińskiRunningTeam | |
94 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
95 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
96 | SZWEDA MAREK | ZBLEWO | Polska | START 10 km | MORSY ZBLEWO | opłacono on-line |
97 | Szweda Grażyna | ZBLEWO | Polska | START 10 km | MORSY ZBLEWO | opłacono on-line |
98 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | Oracze z Kociewia | opłacono on-line |
99 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | START 10 km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |
100 | Chamski Michał | Gdańsk | Polska | START 10 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21846