V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
START 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki START 10 km opłacono on-line
2 Zawadzki Kazimierz Błotnia START 10 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
3 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO START 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
4 Adamczyk Karol Brzuśce START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
5 Czapiewska Martyna Brzuśce START 10 km opłacono on-line
6 MICHALSKA Daria Bydgoszcz START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
7 Szatkowski Marcin Bydgoszcz START 10 km ProfiLingua Gdańsk opłacono on-line
8 Wycinka Christian Bydgoszcz START 10 km Chmielarz Team opłacono on-line
9 Skalska Anna Bytonia START 10 km KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
10 Cichos Konrad Chorzów START 10 km Ratel Tri Team opłacono on-line
11 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk START 10 km opłacono on-line
12 Bloch Przemysław Czersk START 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
13 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
14 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
15 Dering Marcin Demlin START 10 km opłacono on-line
16 Patelczyk Sławomir Demlin START 10 km opłacono on-line
17 Zaborowska Beata Drzycim START 10 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
18 Wesiora Mariusz Drzycim START 10 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
19 Prokop Mariusz Elblag START 10 km Prokopki opłacono on-line
20 Znarowska Bożena Elblag START 10 km Drużyna Pierścienia
21 Lompert Andrzej Elblag START 10 km opłacono on-line
22 Serocki Adam Elblag START 10 km Drużyna Pierścienia opłacono
23 Prokop Anna Elbląg START 10 km Prokopki opłacono on-line
24 Olejarczyk Piotr Elbląg START 10 km opłacono on-line
25 Pepliński Marek Elbląg START 10 km Biegacze Wolności opłacono on-line
26 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG START 10 km Buchalter Elbląg
27 Kuciński Łukasz Elbląg START 10 km opłacono on-line
28 Kamiński Paweł Elbląg START 10 km opłacono on-line
29 Szarko Maciej Elbląg START 10 km Drużyna Pierścienia
30 Szczykutowicz Tomasz Gdansk START 10 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
31 Pęśko Michał Gdańsk START 10 km
32 Zawaluk Marcin Gdańsk START 10 km (RT) Runholik Team
33 Gruszka Wiktor Gdańsk START 10 km opłacono on-line
34 Chamski Michał Gdańsk START 10 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
35 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
36 Krzak Jerzy Gdańsk START 10 km TKKF Rozstaje opłacono on-line
37 Witkowski Jarosław Gdańsk START 10 km RMDC opłacono on-line
38 Nawrocki Dariusz Gdańsk START 10 km opłacono on-line
39 Torłop Przemysław Gdańsk START 10 km opłacono
40 Torłop Małgorzata Gdańsk START 10 km Grupa Trójmiasto opłacono
41 Gajdus Wiktor Gdańsk START 10 km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
42 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk START 10 km Taka RYBA opłacono on-line
43 WABNIC JAN GDAŃSK START 10 km opłacono on-line
44 Zieńczuk Piotr Gdańsk START 10 km Gdańskie Autobusy i Tramwaje opłacono on-line
45 Gering Mariusz Gdańsku START 10 km DCT drużyna biegowa
46 LANG Marcin Gdynia START 10 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
47 Küchler Paweł Gdynia START 10 km opłacono on-line
48 Wielgos Joanna Gdynia START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
49 Fobke Feliks Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
50 Górniak Jarosław Gdynia START 10 km opłacono on-line
51 Szubartowicz Marek Gdynia START 10 km opłacono on-line
52 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START 10 km MIŚ Biega opłacono
53 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia START 10 km KUJAWSCY Runners
54 milkowski mariusz gdynia START 10 km opłacono
55 Pustówka Marcin Gdynia START 10 km opłacono on-line
56 Rumkowski Piotr Gdynia START 10 km opłacono on-line
57 Pawlicha Agnieszka Gdynia START 10 km CrossElite opłacono on-line
58 Walczak Krzysztof Gdynia START 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono
59 Borawski Marcin Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
60 Wittbrodt Marcin Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
61 Żuchowski Jan Gdynia START 10 km opłacono on-line
62 Sikorska Agnieszką Gdynia START 10 km #BBKTS opłacono on-line
63 MAJNA Kazimierz Gdynia START 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
64 Redzimski Adam Gdynia START 10 km opłacono on-line
65 Kosiuk Rafał Gdynia START 10 km opłacono on-line
66 Adamiec-Tylicka Agnieszka Gdynia START 10 km opłacono on-line
67 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START 10 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
68 Malinowska Karolina Gniew START 10 km tRUNsformacja Gniew opłacono on-line
69 Dubiel Piotr Gniszewo START 10 km opłacono on-line
70 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń START 10 km Farben Lehre opłacono on-line
71 CIAPKA JANINA GOSZYN START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
72 Możuch Karolina Gręblin START 10 km opłacono on-line
73 Jabłonka Krzysztof Gręblin START 10 km RMDC
74 Popielarczyk Robert Gronowo Górne START 10 km opłacono on-line
75 Ropinska Kamila Grudziâdz START 10 km Biegowe Wariacje opłacono on-line
76 Żuchowski Grzegorz Grudziądz START 10 km Delfin Run Grudziądz opłacono on-line
77 Pawlak Magdalena Grudziądz START 10 km Wtorkowy Trening
78 Jaszczerska Grażyna Grudziądz START 10 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
79 Jaszczerski Paweł Grudziądz START 10 km Invictus 3City opłacono on-line
80 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ START 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
81 Kulińska Agnieszka Grudziądz START 10 km opłacono on-line
82 Michałowski Krzysztof Grudziądza START 10 km opłacono on-line
83 Kołecki Michał Iława START 10 km MiSiEk Runner / ULG opłacono on-line
84 Kosiedowski Ryszard Janowo START 10 km opłacono on-line
85 Daniel Kacper Karpiny START 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
86 Małek Aleksandra Kąpino START 10 km Run babys opłacono on-line
87 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie START 10 km RCI Gdynia opłacono on-line
88 Muszarski Łukasz Kokoszkowy START 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
89 Dudek Mateusz Kołobrzeg START 10 km Kołobrzeg biega opłacono on-line
90 Pick Tomek Koszalin START 10 km SKSG KORONA SZCZECIN opłacono on-line
91 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START 10 km Biegiem ku marzeniom opłacono on-line
92 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
93 Dębski Tomasz Kwidzyn START 10 km
94 Wiernicka Paulina KWIDZYN START 10 km Gmina Gardeja Biega
95 Sofczyńka Magdalena Legbąd START 10 km opłacono on-line
96 Karwasz Paulina Lubiewo START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
97 Liegmann Bożena Lubiszewo START 10 km opłacono on-line
98 Liegmann Mariusz Lubiszewo START 10 km opłacono on-line
99 Piasecka Magdalena Lublin START 10 km Pszczółkowski Team opłacono on-line
100 Stasica Andrzej Łęgowo START 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 17171

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ