Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ORNOWSKI ZBIGNIEW | GRUDZIĄDZ | Polska | START 10 km | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
2 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | START 10 km | Wtorkowy Trening | |
3 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | START 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
4 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | START 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
5 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Polska | START 10 km | UKS Gimpas Pasłęk | opłacono |
6 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | START 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
7 | Muszarski Łukasz | Kokoszkowy | Polska | START 10 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
8 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | START 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
9 | kamiński krystian | niestępowo | Polska | START 10 km | TOYOTA CHWASZCZYNO | opłacono |
10 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | START 10 km | TKKF Rozstaje | opłacono on-line |
11 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
12 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
13 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
14 | Winiarski Grzegorz Winiarski | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
15 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | START 10 km | Team JK84 | opłacono on-line |
16 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | START 10 km | Team JK84 | opłacono on-line |
17 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | START 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
18 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | START 10 km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |
19 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | START 10 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
20 | Żylicz Paweł | Słupsk | Polska | START 10 km | STOPA Słupsk / USB Ustka | opłacono |
21 | Kamińska Daniela | Tczew | Polska | START 10 km | SportLevel Tczew | opłacono on-line |
22 | Pick Tomek | Koszalin | Polska | START 10 km | SKSG KORONA SZCZECIN | opłacono on-line |
23 | Deinowski Mariusz | Osie | Polska | START 10 km | Sęki | opłacono on-line |
24 | Fałkowski Zbigniew | Osie | Polska | START 10 km | Sęki | opłacono on-line |
25 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | START 10 km | Run babys | opłacono on-line |
26 | Dorszewski Rafał | Malbork | Portugalia | START 10 km | Run 4 Fun | opłacono on-line |
27 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | START 10 km | RulińskiRunningTeam | |
28 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | START 10 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
29 | Gąsior Pawel | Susz | Polska | START 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono |
30 | Witkowski Jarosław | Gdańsk | Polska | START 10 km | RMDC | opłacono on-line |
31 | Jabłonka Krzysztof | Gręblin | Polska | START 10 km | RMDC | |
32 | Maciejewski Maciej | Tczew | Polska | START 10 km | Reebok run crew | opłacono on-line |
33 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Polska | START 10 km | RCI Gdynia | opłacono on-line |
34 | Cichos Konrad | Chorzów | Polska | START 10 km | Ratel Tri Team | opłacono on-line |
35 | Piasecka Magdalena | Lublin | Polska | START 10 km | Pszczółkowski Team | opłacono on-line |
36 | Richert Piotr | Przodkowo | Polska | START 10 km | Przodkowski Tean | opłacono on-line |
37 | WŁADYMIRUK DARIUSZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | START 10 km | Pruszcz Biega | |
38 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | START 10 km | Prokopki | opłacono on-line |
39 | Prokop Mariusz | Elblag | Polska | START 10 km | Prokopki | opłacono on-line |
40 | Szatkowski Marcin | Bydgoszcz | Polska | START 10 km | ProfiLingua Gdańsk | opłacono on-line |
41 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | START 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
42 | Sowiński Patryk | Olsztyn | Polska | START 10 km | Packman Team/ SowińskiTEAM | opłacono |
43 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | START 10 km | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
44 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | Oracze z Kociewia | opłacono on-line |
45 | Jantowska Małgorzata | Reda | Polska | START 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
46 | Jantowski Zbigniew | REDA | Polska | START 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
47 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | START 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
48 | SZWEDA MAREK | ZBLEWO | Polska | START 10 km | MORSY ZBLEWO | opłacono on-line |
49 | Szweda Grażyna | ZBLEWO | Polska | START 10 km | MORSY ZBLEWO | opłacono on-line |
50 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | START 10 km | MIŚ Biega | opłacono |
51 | Kołecki Michał | Iława | Polska | START 10 km | MiSiEk Runner / ULG | opłacono on-line |
52 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | START 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
53 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | START 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
54 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | START 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
55 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | START 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
56 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | START 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
57 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | START 10 km | LKS Bogmar / Presto | opłacono on-line |
58 | Smółkowski Marcin | Rumia | Polska | START 10 km | Lexus Trójmiasto | opłacono |
59 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | START 10 km | LANG TEAM ŻABIANKA | opłacono on-line |
60 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | START 10 km | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
61 | Pawłowski Mariusz | Marzęcice | Polska | START 10 km | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
62 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | START 10 km | KUJAWSCY Runners | |
63 | Klin Anna | Skórcz | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
64 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
65 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
66 | szczypior marcin | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
67 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
68 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | START 10 km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono on-line |
69 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
70 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
71 | Dudek Mateusz | Kołobrzeg | Polska | START 10 km | Kołobrzeg biega | opłacono on-line |
72 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | START 10 km | JRG Malbork | |
73 | Stangenberg Magdalena | Tczew | Polska | START 10 km | Invictus3city | |
74 | Jaszczerski Paweł | Grudziądz | Polska | START 10 km | Invictus 3City | opłacono on-line |
75 | Torłop Małgorzata | Gdańsk | Polska | START 10 km | Grupa Trójmiasto | opłacono |
76 | Molenda Tomasz | Malbork | Polska | START 10 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
77 | Chamski Michał | Gdańsk | Polska | START 10 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
78 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | START 10 km | Gmina Gardeja Biega | |
79 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | START 10 km | Gdańskie Autobusy i Tramwaje | opłacono on-line |
80 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | START 10 km | First Malbork Team | |
81 | Fobke Feliks | Gdynia | Polska | START 10 km | FIGHTING BIKERS GDYNIA | opłacono on-line |
82 | Borawski Marcin | Gdynia | Polska | START 10 km | FIGHTING BIKERS GDYNIA | opłacono on-line |
83 | Wittbrodt Marcin | Gdynia | Polska | START 10 km | FIGHTING BIKERS GDYNIA | opłacono on-line |
84 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | START 10 km | Farben Lehre | opłacono on-line |
85 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | START 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono |
86 | Sowińska Marta | Osie | Polska | START 10 km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
87 | Sowiński Błażej | Osie | Polska | START 10 km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
88 | Sowiński Łukasz | Osie | Polska | START 10 km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
89 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | START 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
90 | Serocki Adam | Elblag | Polska | START 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono |
91 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | START 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono |
92 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | START 10 km | Drużyna Pierścienia | |
93 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | START 10 km | Drużyna Pierścienia | |
94 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | START 10 km | DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono |
95 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | START 10 km | Dovista Activ Team / Sowiński Team | opłacono |
96 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | START 10 km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
97 | Wesiora Mariusz | Drzycim | Polska | START 10 km | Diabelskie Pioruny | opłacono on-line |
98 | Żuchowski Grzegorz | Grudziądz | Polska | START 10 km | Delfin Run Grudziądz | opłacono on-line |
99 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | START 10 km | DCT drużyna biegowa | |
100 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Polska | START 10 km | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21851