V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
START 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Maciejewski Maciej Tczew START 10 km Reebok run crew opłacono on-line
102 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk START 10 km Taka RYBA opłacono on-line
103 Małek Aleksandra Kąpino START 10 km Run babys opłacono on-line
104 Pawlicha Agnieszka Gdynia START 10 km CrossElite opłacono on-line
105 Bloch Przemysław Czersk START 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
106 Trzciński Krzysztof Tczew START 10 km opłacono on-line
107 Sikorska Agnieszką Gdynia START 10 km #BBKTS opłacono on-line
108 Rumkowski Piotr Gdynia START 10 km opłacono on-line
109 Schulz Maciej Pruszcz Gdański START 10 km opłacono on-line
110 Rekowski Kazimierz Tczew START 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
111 Stasica Andrzej Łęgowo START 10 km opłacono on-line
112 Posmyk Łukasz Tczew START 10 km opłacono on-line
113 Pick Tomek Koszalin START 10 km SKSG KORONA SZCZECIN opłacono on-line
114 Stangenberg Magdalena Tczew START 10 km Invictus3city
115 Olkowski Jurek Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
116 Piasecka Magdalena Lublin START 10 km Pszczółkowski Team opłacono on-line
117 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START 10 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
118 Suchomski Marcin Nowy Staw START 10 km opłacono on-line
119 Sowiński Patryk Olsztyn START 10 km Packman Team/ SowińskiTEAM opłacono
120 Dywelski Mirosław Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
121 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie START 10 km opłacono on-line
122 Roszak Daniel Trąbki Wielkie START 10 km opłacono on-line
123 Richert Piotr Przodkowo START 10 km Przodkowski Tean opłacono on-line
124 Redlin Mateusz Malbork START 10 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
125 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń START 10 km Farben Lehre opłacono on-line
126 Chabowski Tomasz Tczew START 10 km opłacono on-line
127 Nowak Grzegorz Tczew START 10 km opłacono on-line
128 Nowak Katarzyna Tczew START 10 km opłacono on-line
129 Żylicz Paweł Słupsk START 10 km STOPA Słupsk / USB Ustka opłacono
130 Wesiora Mariusz Drzycim START 10 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
131 Zaborowska Beata Drzycim START 10 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
132 Lenkiewicz Andrzej Bądki START 10 km opłacono on-line
133 Kuciński Łukasz Elbląg START 10 km opłacono on-line
134 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
135 Nawrocki Dariusz Gdańsk START 10 km opłacono on-line
136 Śrutkowski Sylwester Sztum START 10 km opłacono on-line
137 Dekowska Monika Wętfie START 10 km opłacono on-line
138 Ropinska Kamila Grudziâdz START 10 km Biegowe Wariacje opłacono on-line
139 Jaszczerski Paweł Grudziądz START 10 km Invictus 3City opłacono on-line
140 Jaszczerska Grażyna Grudziądz START 10 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
141 Szatkowski Marcin Bydgoszcz START 10 km ProfiLingua Gdańsk opłacono on-line
142 Chamski Michał Gdańsk START 10 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
143 Szczykutowicz Tomasz Gdansk START 10 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
144 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański START 10 km Oracze z Kociewia opłacono on-line
145 Szweda Grażyna ZBLEWO START 10 km MORSY ZBLEWO opłacono on-line
146 SZWEDA MAREK ZBLEWO START 10 km MORSY ZBLEWO opłacono on-line
147 Bładzikowski Rafał Tczew START 10 km opłacono on-line
148 Gibas Lucyna Tczew START 10 km opłacono on-line
149 Legaszewski Roman Skórcz START 10 km RulińskiRunningTeam
150 Zieńczuk Piotr Gdańsk START 10 km Gdańskie Autobusy i Tramwaje opłacono on-line
151 Rosa Sebastian Tczew START 10 km opłacono on-line
152 Muszarski Łukasz Kokoszkowy START 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
153 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO START 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
154 Olejarczyk Piotr Elbląg START 10 km opłacono on-line
155 Retecki Krzysztof Ostromecko START 10 km LKS Bogmar / Presto opłacono on-line
156 Siwczak Mariusz Sobowidz START 10 km opłacono on-line
157 Trygalska Paulina Pinczyn START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
158 LANG Marcin Gdynia START 10 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
159 szczypior marcin Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
160 Kamińska Daniela Tczew START 10 km SportLevel Tczew opłacono on-line
161 Wolski Jarosław Tczew START 10 km DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW opłacono
162 Abryszyńska Karolina Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
163 Szoska Sławomir Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
164 Czapiewski Paweł Osówko START 10 km MKS Chojniczanka 1930 S. A. opłacono on-line
165 Koska-Czapiewska Emilia Starogard Gdański START 10 km BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides opłacono on-line
166 Rudek Małgorzata Rumia START 10 km opłacono on-line
167 Kuhn Rafał Starogard Gdański START 10 km opłacono on-line
168 Wiernicka Paulina KWIDZYN START 10 km Gmina Gardeja Biega
169 Maciejewski Łukasz Tczew START 10 km opłacono on-line
170 Czyszejuk Izabela Pasłęk START 10 km
171 Zawadzki Kazimierz Błotnia START 10 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
172 Szubartowicz Marek Gdynia START 10 km opłacono on-line
173 GUZ Robert Tczew START 10 km opłacono on-line
174 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI START 10 km CrossElite opłacono on-line
175 Küchler Paweł Gdynia START 10 km opłacono on-line
176 milkowski mariusz gdynia START 10 km opłacono
177 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk START 10 km opłacono on-line
178 TARKOWSKI Jacek Tczew START 10 km CrossElite Tczew opłacono on-line
179 Witt Grażyna Sopot START 10 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
180 Redzimski Adam Gdynia START 10 km opłacono on-line
181 Dzierliński Paweł Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
182 Frątczak Łukasz Pelplin START 10 km
183 CIAPKA JANINA GOSZYN START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
184 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
185 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
186 Kuźma Anna Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
187 Pustówka Marcin Gdynia START 10 km opłacono on-line
188 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
189 Malinowska Karolina Gniew START 10 km tRUNsformacja Gniew opłacono on-line
190 Wielgos Joanna Gdynia START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
191 WOODS MICHAEL Tczew START 10 km opłacono on-line
192 Hoffmann Daniel Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
193 Sowiński Łukasz Osie START 10 km Ekstremalny Tata opłacono on-line
194 Zinka Maciej Łubiana START 10 km opłacono on-line
195 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START 10 km Biegiem ku marzeniom opłacono on-line
196 Sowiński Błażej Osie START 10 km Ekstremalny Tata opłacono on-line
197 Konieczka Michał Osie START 10 km opłacono on-line
198 Żuchowski Grzegorz Grudziądz START 10 km Delfin Run Grudziądz opłacono on-line
199 Pawlak Magdalena Grudziądz START 10 km Wtorkowy Trening
200 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ START 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line


Wyświetleń: 17153

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ