V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
START 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stasica Andrzej Łęgowo START 10 km opłacono on-line
2 Abryszyńska Karolina Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
3 Adamczyk Karol Brzuśce START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
4 Adamiec-Tylicka Agnieszka Gdynia START 10 km opłacono on-line
5 Babński Sebastian Tczew START 10 km opłacono on-line
6 Baczewski Robert Tczew START 10 km opłacono on-line
7 Balcerowski Andrzej Tczew START 10 km Biegający Silgan opłacono on-line
8 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia START 10 km KUJAWSCY Runners
9 Bieńkowski Dawid Malbork START 10 km First Malbork Team
10 Bloch Przemysław Czersk START 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
11 Bondar Dmytro Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
12 Borawski Marcin Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
13 Bożek Mateusz Świdwin START 10 km opłacono
14 Butowska Katarzyna Starogard Gdański START 10 km opłacono on-line
15 Bładzikowski Rafał Tczew START 10 km opłacono on-line
16 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie START 10 km opłacono on-line
17 Chabowska Magdalena Zduny START 10 km opłacono on-line
18 Chabowski Tomasz Tczew START 10 km opłacono on-line
19 Chamski Michał Gdańsk START 10 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
20 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
21 CIAPKA JANINA GOSZYN START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
22 Cichos Konrad Chorzów START 10 km Ratel Tri Team opłacono on-line
23 Ciechanowski Karol Toruń START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
24 Czaja Bogdan Osieczna START 10 km opłacono on-line
25 Czaja Dominik Osieczna START 10 km Czajnik Team opłacono on-line
26 Czapiewska Martyna Brzuśce START 10 km opłacono on-line
27 Czapiewski Paweł Osówko START 10 km MKS Chojniczanka 1930 S. A. opłacono on-line
28 Czech Przemysław Tczew START 10 km CrossElite Tczew opłacono on-line
29 Czyszejuk Izabela Pasłęk START 10 km
30 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk START 10 km Taka RYBA opłacono on-line
31 Daniel Kacper Karpiny START 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
32 Dębski Tomasz Kwidzyn START 10 km
33 Deinowski Mariusz Osie START 10 km Sęki opłacono on-line
34 Dekowska Monika Wętfie START 10 km opłacono on-line
35 Delewski Piotr Rożental START 10 km opłacono on-line
36 Dering Marcin Demlin START 10 km opłacono on-line
37 Dorszewski Rafał Malbork START 10 km Run 4 Fun opłacono on-line
38 Drząszcz Marek Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
39 Dubiel Piotr Gniszewo START 10 km opłacono on-line
40 Dudek Mateusz Kołobrzeg START 10 km Kołobrzeg biega opłacono on-line
41 Dudziak Mateusz Tczew START 10 km Dovista Activ Team / Sowiński Team opłacono
42 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie START 10 km RCI Gdynia opłacono on-line
43 Dywelski Mirosław Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
44 Dzierliński Paweł Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
45 Fałkowski Zbigniew Osie START 10 km Sęki opłacono on-line
46 Fobke Feliks Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
47 Frątczak Łukasz Pelplin START 10 km
48 Gajdus Wiktor Gdańsk START 10 km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
49 Gąsior Pawel Susz START 10 km Rozbiegany Susz opłacono
50 Gering Mariusz Gdańsku START 10 km DCT drużyna biegowa
51 Gibas Lucyna Tczew START 10 km opłacono on-line
52 Górniak Jarosław Gdynia START 10 km opłacono on-line
53 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk START 10 km opłacono on-line
54 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START 10 km BBL Starogard Gd. opłacono on-line
55 Groszkowski Marcin Malbork START 10 km 22 blt opłacono on-line
56 Grucza Grzegorz Nowy Staw START 10 km Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
57 Gruszka Wiktor Gdańsk START 10 km opłacono on-line
58 GUZ Robert Tczew START 10 km opłacono on-line
59 Hoffmann Daniel Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
60 Horbach Bohdan Tczew START 10 km BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
61 Jabłonka Krzysztof Gręblin START 10 km RMDC
62 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
63 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
64 Janka Maciej Pelplin START 10 km opłacono on-line
65 Jankowicz Artur Malbork START 10 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
66 Jankowski Adam Przodkowo START 10 km
67 Jantowska Małgorzata Reda START 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
68 Jantowski Zbigniew REDA START 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
69 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański START 10 km Oracze z Kociewia opłacono on-line
70 Jaszczerska Grażyna Grudziądz START 10 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
71 Jaszczerski Paweł Grudziądz START 10 km Invictus 3City opłacono on-line
72 Kamińska Daniela Tczew START 10 km SportLevel Tczew opłacono on-line
73 kamiński krystian niestępowo START 10 km TOYOTA CHWASZCZYNO opłacono
74 Kamiński Paweł Elbląg START 10 km opłacono on-line
75 Karczewska Aleksandra Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
76 Karnowski Paweł Ocypel START 10 km opłacono on-line
77 Karwasz Paulina Lubiewo START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
78 Klejna Dawid Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
79 Klejna Wiesława Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
80 Klin Anna Skórcz START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
81 Komasara Piotr Malbork START 10 km JRG Malbork
82 Konieczka Michał Osie START 10 km opłacono on-line
83 Kordecki Robert Wielki Klincz START 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
84 Kosiedowski Ryszard Janowo START 10 km opłacono on-line
85 Kosiuk Rafał Gdynia START 10 km opłacono on-line
86 Koska-Czapiewska Emilia Starogard Gdański START 10 km BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides opłacono on-line
87 Kołecki Michał Iława START 10 km MiSiEk Runner / ULG opłacono on-line
88 Krygowski Tomasz Tuchola START 10 km opłacono on-line
89 Krzak Jerzy Gdańsk START 10 km TKKF Rozstaje opłacono on-line
90 Küchler Paweł Gdynia START 10 km opłacono on-line
91 Kuciak Angelika Pluskowęsy START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
92 Kuciński Łukasz Elbląg START 10 km opłacono on-line
93 Kuhn Rafał Starogard Gdański START 10 km opłacono on-line
94 Kulińska Agnieszka Grudziądz START 10 km opłacono on-line
95 Kuncewicz Szymon Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
96 Kuźma Anna Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
97 LANG Marcin Gdynia START 10 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
98 Laskowski Radosław Tczew START 10 km
99 Legaszewski Roman Skórcz START 10 km RulińskiRunningTeam
100 Lenkiewicz Andrzej Bądki START 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 17149

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ