V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
START 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#BBKTS
1 Sikorska Agnieszką Gdynia START 10 km #BBKTS opłacono on-line
(RT) Runholik Team
2 Zawaluk Marcin Gdańsk START 10 km (RT) Runholik Team
22 blt
3 Groszkowski Marcin Malbork START 10 km 22 blt opłacono on-line
AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
4 Jaszczerska Grażyna Grudziądz START 10 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
Aktywni Kociewiacy
5 Tocha Zbigniew Skórcz START 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
Aktywni Kociewiacy
6 Majkowski Tomasz Skórcz START 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
BBL Starogard Gd.
7 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START 10 km BBL Starogard Gd. opłacono on-line
BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides
8 Koska-Czapiewska Emilia Starogard Gdański START 10 km BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides opłacono on-line
BEZTLENOWI MALBORK
9 Redlin Mateusz Malbork START 10 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono
10 Jankowicz Artur Malbork START 10 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
11 Horbach Bohdan Tczew START 10 km BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
Biegacze Wolności
12 Pepliński Marek Elbląg START 10 km Biegacze Wolności opłacono on-line
Biegajacy Tczew
13 Maj Izabela Tczew START 10 km Biegajacy Tczew opłacono on-line
Biegające Śliwice
14 Bloch Przemysław Czersk START 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
Biegający Silgan
15 Balcerowski Andrzej Tczew START 10 km Biegający Silgan opłacono on-line
Biegający Tczew
16 Karczewska Aleksandra Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
17 Strzeszyński Wojciech Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
18 Sarach Karolina Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
19 Ostrowski Piotr Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
20 Mrozek Marcin Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
21 Adamczyk Karol Brzuśce START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
22 Dywelski Mirosław Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
23 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
24 Plutowski Marcin Tczewskie Łąki START 10 km Biegający Tczew
Biegający Tczew
25 Strzeszyńska Martyna Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
Biegam dla Zdrowia
26 Grucza Grzegorz Nowy Staw START 10 km Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
Biegiem ku marzeniom
27 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START 10 km Biegiem ku marzeniom opłacono on-line
Biegowe Wariacje
28 Ropinska Kamila Grudziâdz START 10 km Biegowe Wariacje opłacono on-line
Buchalter Elbląg
29 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG START 10 km Buchalter Elbląg
CHMIELARZ TEAM
30 Ulowska Katarzyna Watorowo START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
CHMIELARZ TEAM
31 MICHALSKA Daria Bydgoszcz START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
32 Ciechanowski Karol Toruń START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
33 Kuciak Angelika Pluskowęsy START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
34 Karwasz Paulina Lubiewo START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
35 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
Chmielarz Team
36 Wycinka Christian Bydgoszcz START 10 km Chmielarz Team opłacono on-line
CrossElite
37 Włodarski Dariusz Włodarski Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
38 Kuncewicz Szymon Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
39 Zieliński Darek Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
40 Szulc Arkadiusz Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
41 Szulc Monika Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
42 Pawlicha Agnieszka Gdynia START 10 km CrossElite opłacono on-line
43 Abryszyńska Karolina Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
44 Szoska Sławomir Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
45 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI START 10 km CrossElite opłacono on-line
46 ziemann tomasz tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
47 Walas Damian Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
48 Bondar Dmytro Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
CrossElite
49 Drząszcz Marek Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
CrossElite Tczew
50 Czech Przemysław Tczew START 10 km CrossElite Tczew opłacono on-line
51 TARKOWSKI Jacek Tczew START 10 km CrossElite Tczew opłacono on-line
Czajnik Team
52 Czaja Dominik Osieczna START 10 km Czajnik Team opłacono on-line
DCT Drużyna Biegowa
53 Gajdus Wiktor Gdańsk START 10 km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
DCT drużyna biegowa
54 Gering Mariusz Gdańsku START 10 km DCT drużyna biegowa
DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW
55 Wolski Jarosław Tczew START 10 km DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW opłacono
Delfin Run Grudziądz
56 Żuchowski Grzegorz Grudziądz START 10 km Delfin Run Grudziądz opłacono on-line
Diabelskie Pioruny
57 Wesiora Mariusz Drzycim START 10 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
58 Zaborowska Beata Drzycim START 10 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
Dovista Activ Team / Sowiński Team
59 Dudziak Mateusz Tczew START 10 km Dovista Activ Team / Sowiński Team opłacono
Drużyna Pierścienia
60 Szarko Maciej Elbląg START 10 km Drużyna Pierścienia
61 Znarowska Bożena Elblag START 10 km Drużyna Pierścienia
62 Stolarów Agnieszka Malbork START 10 km Drużyna Pierścienia opłacono
63 Serocki Adam Elblag START 10 km Drużyna Pierścienia opłacono
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
64 Rekowski Kazimierz Tczew START 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
Ekstremalny Tata
65 Sowińska Marta Osie START 10 km Ekstremalny Tata opłacono on-line
66 Sowiński Łukasz Osie START 10 km Ekstremalny Tata opłacono on-line
67 Sowiński Błażej Osie START 10 km Ekstremalny Tata opłacono on-line
ElektroniczneZapisy.pl Team
68 Walczak Krzysztof Gdynia START 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono
FIGHTING BIKERS GDYNIA
69 Wittbrodt Marcin Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
70 Borawski Marcin Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
71 Fobke Feliks Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
Farben Lehre
72 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń START 10 km Farben Lehre opłacono on-line
First Malbork Team
73 Bieńkowski Dawid Malbork START 10 km First Malbork Team
Gdańskie Autobusy i Tramwaje
74 Zieńczuk Piotr Gdańsk START 10 km Gdańskie Autobusy i Tramwaje opłacono on-line
Gmina Gardeja Biega
75 Wiernicka Paulina KWIDZYN START 10 km Gmina Gardeja Biega
Grupa Biegowa 65
76 Chamski Michał Gdańsk START 10 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
Grupa Malbork
77 Molenda Tomasz Malbork START 10 km Grupa Malbork opłacono on-line
Grupa Trójmiasto
78 Torłop Małgorzata Gdańsk START 10 km Grupa Trójmiasto opłacono
Invictus 3City
79 Jaszczerski Paweł Grudziądz START 10 km Invictus 3City opłacono on-line
Invictus3city
80 Stangenberg Magdalena Tczew START 10 km Invictus3city
JRG Malbork
81 Komasara Piotr Malbork START 10 km JRG Malbork
KS SOKÓŁ ZBLEWO
82 Skalska Anna Bytonia START 10 km KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
KS Sokół Zblewo
83 Klejna Dawid Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
84 Klejna Wiesława Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
85 Trygalska Paulina Pinczyn START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
86 szczypior marcin Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
87 Hoffmann Daniel Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
88 Loose Bartosz Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
89 Klin Anna Skórcz START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
KUJAWSCY Runners
90 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia START 10 km KUJAWSCY Runners
Kołobrzeg biega
91 Dudek Mateusz Kołobrzeg START 10 km Kołobrzeg biega opłacono on-line
Kurzętnik Biega
92 Pawłowski Mariusz Marzęcice START 10 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
93 Pawłowska Dorota Marzęcice START 10 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
LANG TEAM ŻABIANKA
94 LANG Marcin Gdynia START 10 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
LKS Bogmar / Presto
95 Retecki Krzysztof Ostromecko START 10 km LKS Bogmar / Presto opłacono on-line
LKS Zantyr Sztum
96 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
97 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
Lexus Trójmiasto
98 Smółkowski Marcin Rumia START 10 km Lexus Trójmiasto opłacono
MIŚ Biega
99 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START 10 km MIŚ Biega opłacono
MKS Chojniczanka 1930 S. A.
100 Czapiewski Paweł Osówko START 10 km MKS Chojniczanka 1930 S. A. opłacono on-line
MORSY ZBLEWO
101 Szweda Grażyna ZBLEWO START 10 km MORSY ZBLEWO opłacono on-line
102 SZWEDA MAREK ZBLEWO START 10 km MORSY ZBLEWO opłacono on-line
MaratonyPolskie.PL TEAM
103 Witt Grażyna Sopot START 10 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
Maratończyk Wielki Klincz
104 Kordecki Robert Wielki Klincz START 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
105 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
MiSiEk Runner / ULG
106 Kołecki Michał Iława START 10 km MiSiEk Runner / ULG opłacono on-line
Morsy Zblewo
107 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO START 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
Motywatornia Team
108 Jantowski Zbigniew REDA START 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
109 Jantowska Małgorzata Reda START 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
OSP POGRODZIE
110 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START 10 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
Oracze z Kociewia
111 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański START 10 km Oracze z Kociewia opłacono on-line
Packman Team/ SowińskiTEAM
112 Sowiński Patryk Olsztyn START 10 km Packman Team/ SowińskiTEAM opłacono
Parkrun Gdynia
113 MAJNA Kazimierz Gdynia START 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
ProfiLingua Gdańsk
114 Szatkowski Marcin Bydgoszcz START 10 km ProfiLingua Gdańsk opłacono on-line
Prokopki
115 Prokop Mariusz Elblag START 10 km Prokopki opłacono on-line
116 Prokop Anna Elbląg START 10 km Prokopki opłacono on-line
Pruszcz Biega
117 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI START 10 km Pruszcz Biega
Przodkowski Tean
118 Richert Piotr Przodkowo START 10 km Przodkowski Tean opłacono on-line
Pszczółkowski Team
119 Piasecka Magdalena Lublin START 10 km Pszczółkowski Team opłacono on-line
RCI Gdynia
120 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie START 10 km RCI Gdynia opłacono on-line
RMDC
121 Jabłonka Krzysztof Gręblin START 10 km RMDC
RMDC
122 Witkowski Jarosław Gdańsk START 10 km RMDC opłacono on-line
Ratel Tri Team
123 Cichos Konrad Chorzów START 10 km Ratel Tri Team opłacono on-line
Reebok run crew
124 Maciejewski Maciej Tczew START 10 km Reebok run crew opłacono on-line
Rozbiegany Susz
125 Gąsior Pawel Susz START 10 km Rozbiegany Susz opłacono
RulińskiRunningTeam
126 Noga Grzegorz Skórcz START 10 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
127 Legaszewski Roman Skórcz START 10 km RulińskiRunningTeam
Run 4 Fun
128 Dorszewski Rafał Malbork START 10 km Run 4 Fun opłacono on-line
Run babys
129 Małek Aleksandra Kąpino START 10 km Run babys opłacono on-line
SKSG KORONA SZCZECIN
130 Pick Tomek Koszalin START 10 km SKSG KORONA SZCZECIN opłacono on-line
STOPA Słupsk / USB Ustka
131 Żylicz Paweł Słupsk START 10 km STOPA Słupsk / USB Ustka opłacono
SportLevel Tczew
132 Kamińska Daniela Tczew START 10 km SportLevel Tczew opłacono on-line
Straszyn biega Pruszcz biega
133 Zawadzki Kazimierz Błotnia START 10 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
134 Szczykutowicz Tomasz Gdansk START 10 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
Sęki
135 Fałkowski Zbigniew Osie START 10 km Sęki opłacono on-line
136 Deinowski Mariusz Osie START 10 km Sęki opłacono on-line
TKKF Rozstaje
137 Krzak Jerzy Gdańsk START 10 km TKKF Rozstaje opłacono on-line
TOYOTA CHWASZCZYNO
138 kamiński krystian niestępowo START 10 km TOYOTA CHWASZCZYNO opłacono
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
139 Daniel Kacper Karpiny START 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
TRI Starogard Gdański
140 Muszarski Łukasz Kokoszkowy START 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
Taka RYBA
141 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk START 10 km Taka RYBA opłacono on-line
Team JK84
142 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
143 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
The Runners Świecie
144 Winiarski Grzegorz Winiarski Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
145 Olkowski Jurek Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
146 Dzierliński Paweł Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
147 Kuźma Anna Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
UKS Gimpas Pasłęk
148 Zienkiewicz Piotr Młynary START 10 km UKS Gimpas Pasłęk opłacono
WATAHA - łączy nas bieganie
149 CIAPKA JANINA GOSZYN START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
150 Wielgos Joanna Gdynia START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
Wtorkowy Trening
151 Pawlak Magdalena Grudziądz START 10 km Wtorkowy Trening
152 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ START 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
153 Kosiedowski Ryszard Janowo START 10 km opłacono on-line
154 Butowska Katarzyna Starogard Gdański START 10 km opłacono on-line
155 Jankowski Adam Przodkowo START 10 km
156 Kamiński Paweł Elbląg START 10 km opłacono on-line
157 Wojciechowski Jarosław Tczew START 10 km opłacono
158 Liegmann Mariusz Lubiszewo START 10 km opłacono on-line
159 Liegmann Bożena Lubiszewo START 10 km opłacono on-line
160 Wroński Mariusz Subkowy START 10 km opłacono
161 Syldatk KATARZYNA TCZEW START 10 km
162 Czapiewska Martyna Brzuśce START 10 km opłacono on-line
163 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański START 10 km opłacono on-line
164 WABNIC JAN GDAŃSK START 10 km opłacono on-line
165 Czaja Bogdan Osieczna START 10 km opłacono on-line
166 Sulewska Monika Rusocin START 10 km opłacono on-line
167 Krygowski Tomasz Tuchola START 10 km opłacono on-line
168 Sofczyńka Magdalena Legbąd START 10 km opłacono on-line
169 Patelczyk Sławomir Demlin START 10 km opłacono on-line
170 Dering Marcin Demlin START 10 km opłacono on-line
171 Adamiec-Tylicka Agnieszka Gdynia START 10 km opłacono on-line
172 Chabowska Magdalena Zduny START 10 km opłacono on-line
173 Delewski Piotr Rożental START 10 km opłacono on-line
174 Kosiuk Rafał Gdynia START 10 km opłacono on-line
175 Bożek Mateusz Świdwin START 10 km opłacono
176 Możuch Karolina Gręblin START 10 km opłacono on-line
177 Dubiel Piotr Gniszewo START 10 km opłacono on-line
178 TUSK ADAM Tczew START 10 km opłacono on-line
179 Gruszka Wiktor Gdańsk START 10 km opłacono on-line
180 Nowakowska Edyta Morąg START 10 km opłacono on-line
181 Lompert Andrzej Elblag START 10 km opłacono on-line
182 Górniak Jarosław Gdynia START 10 km opłacono on-line
183 Popielarczyk Robert Gronowo Górne START 10 km opłacono on-line
184 Karnowski Paweł Ocypel START 10 km opłacono on-line
185 Łuczak Justyna Tczew START 10 km opłacono on-line
186 Trzciński Krzysztof Tczew START 10 km opłacono on-line
187 Rumkowski Piotr Gdynia START 10 km opłacono on-line
188 Schulz Maciej Pruszcz Gdański START 10 km opłacono on-line
189 Stasica Andrzej Łęgowo START 10 km opłacono on-line
190 Posmyk Łukasz Tczew START 10 km opłacono on-line
191 Suchomski Marcin Nowy Staw START 10 km opłacono on-line
192 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie START 10 km opłacono on-line
193 Roszak Daniel Trąbki Wielkie START 10 km opłacono on-line
194 Chabowski Tomasz Tczew START 10 km opłacono on-line
195 Nowak Grzegorz Tczew START 10 km opłacono on-line
196 Nowak Katarzyna Tczew START 10 km opłacono on-line
197 Lenkiewicz Andrzej Bądki START 10 km opłacono on-line
198 Kuciński Łukasz Elbląg START 10 km opłacono on-line
199 Nawrocki Dariusz Gdańsk START 10 km opłacono on-line
200 Śrutkowski Sylwester Sztum START 10 km opłacono on-line
201 Dekowska Monika Wętfie START 10 km opłacono on-line
202 Bładzikowski Rafał Tczew START 10 km opłacono on-line
203 Gibas Lucyna Tczew START 10 km opłacono on-line
204 Rosa Sebastian Tczew START 10 km opłacono on-line
205 Olejarczyk Piotr Elbląg START 10 km opłacono on-line
206 Siwczak Mariusz Sobowidz START 10 km opłacono on-line
207 Rudek Małgorzata Rumia START 10 km opłacono on-line
208 Kuhn Rafał Starogard Gdański START 10 km opłacono on-line
209 Maciejewski Łukasz Tczew START 10 km opłacono on-line
210 Czyszejuk Izabela Pasłęk START 10 km
211 Szubartowicz Marek Gdynia START 10 km opłacono on-line
212 GUZ Robert Tczew START 10 km opłacono on-line
213 Küchler Paweł Gdynia START 10 km opłacono on-line
214 milkowski mariusz gdynia START 10 km opłacono
215 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk START 10 km opłacono on-line
216 Redzimski Adam Gdynia START 10 km opłacono on-line
217 Frątczak Łukasz Pelplin START 10 km
218 Pustówka Marcin Gdynia START 10 km opłacono on-line
219 WOODS MICHAEL Tczew START 10 km opłacono on-line
220 Zinka Maciej Łubiana START 10 km opłacono on-line
221 Konieczka Michał Osie START 10 km opłacono on-line
222 Kulińska Agnieszka Grudziądz START 10 km opłacono on-line
223 Michałowski Krzysztof Grudziądza START 10 km opłacono on-line
224 Dębski Tomasz Kwidzyn START 10 km
225 Janka Maciej Pelplin START 10 km opłacono on-line
226 Warachewicz Anna MALBORK START 10 km opłacono on-line
227 Witkowska Kamila Malbork START 10 km opłacono on-line
228 Baczewski Robert Tczew START 10 km opłacono on-line
229 Rogocki Jarosław Tczew START 10 km opłacono on-line
230 Pęśko Michał Gdańsk START 10 km
231 Babński Sebastian Tczew START 10 km opłacono on-line
232 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański START 10 km
233 Torłop Przemysław Gdańsk START 10 km opłacono
234 Zawacki Daniel Tczew START 10 km opłacono on-line
235 Żuchowski Jan Gdynia START 10 km opłacono on-line
236 Ruchlewicz Urszula Sztum START 10 km opłacono on-line
237 Stanuch Damian Tczew START 10 km opłacono on-line
238 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie START 10 km opłacono on-line
239 Różycki Ryszard Tczew START 10 km opłacono
240 Laskowski Radosław Tczew START 10 km
tRUNsformacja Gniew
241 Malinowska Karolina Gniew START 10 km tRUNsformacja Gniew opłacono on-line


Wyświetleń: 17170

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ