V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kosiedowski Ryszard Janowo START 10 km opłacono on-line
2 Włodarski Dariusz Włodarski Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
3 Kuncewicz Szymon Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
4 Drząszcz Marek Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
5 Butowska Katarzyna Starogard Gdański START 10 km opłacono on-line
6 Walczak Krzysztof Gdynia START 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono
7 MAJNA Kazimierz Gdynia START 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
8 Kamiński Paweł Elbląg START 10 km opłacono on-line
9 Wojciechowski Jarosław Tczew START 10 km opłacono
10 Liegmann Mariusz Lubiszewo START 10 km opłacono on-line
11 Liegmann Bożena Lubiszewo START 10 km opłacono on-line
12 Wroński Mariusz Subkowy START 10 km opłacono
13 Zieliński Darek Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
14 Karczewska Aleksandra Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
15 Czapiewska Martyna Brzuśce START 10 km opłacono on-line
16 Sowińska Marta Osie START 10 km Ekstremalny Tata opłacono on-line
17 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański START 10 km opłacono on-line
18 WABNIC JAN GDAŃSK START 10 km opłacono on-line
19 Czaja Bogdan Osieczna START 10 km opłacono on-line
20 Czaja Dominik Osieczna START 10 km Czajnik Team opłacono on-line
21 Sulewska Monika Rusocin START 10 km opłacono on-line
22 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
23 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie START 10 km RCI Gdynia opłacono on-line
24 Strzeszyński Wojciech Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
25 Strzeszyńska Martyna Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
26 Sarach Karolina Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
27 Ostrowski Piotr Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
28 Groszkowski Marcin Malbork START 10 km 22 blt opłacono on-line
29 Krygowski Tomasz Tuchola START 10 km opłacono on-line
30 Sofczyńka Magdalena Legbąd START 10 km opłacono on-line
31 Klejna Dawid Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
32 Grucza Grzegorz Nowy Staw START 10 km Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
33 Klejna Wiesława Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
34 Patelczyk Sławomir Demlin START 10 km opłacono on-line
35 Dering Marcin Demlin START 10 km opłacono on-line
36 Noga Grzegorz Skórcz START 10 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
37 Adamiec-Tylicka Agnieszka Gdynia START 10 km opłacono on-line
38 Gajdus Wiktor Gdańsk START 10 km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
39 Chabowska Magdalena Zduny START 10 km opłacono on-line
40 Cichos Konrad Chorzów START 10 km Ratel Tri Team opłacono on-line
41 Delewski Piotr Rożental START 10 km opłacono on-line
42 Prokop Mariusz Elblag START 10 km Prokopki opłacono on-line
43 Prokop Anna Elbląg START 10 km Prokopki opłacono on-line
44 Kosiuk Rafał Gdynia START 10 km opłacono on-line
45 Mrozek Marcin Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
46 Winiarski Grzegorz Winiarski Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
47 Zienkiewicz Piotr Młynary START 10 km UKS Gimpas Pasłęk opłacono
48 Maj Izabela Tczew START 10 km Biegajacy Tczew opłacono on-line
49 Bożek Mateusz Świdwin START 10 km opłacono
50 kamiński krystian niestępowo START 10 km TOYOTA CHWASZCZYNO opłacono
51 Szulc Arkadiusz Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
52 Szulc Monika Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
53 Kordecki Robert Wielki Klincz START 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
54 Dudek Mateusz Kołobrzeg START 10 km Kołobrzeg biega opłacono on-line
55 Wittbrodt Marcin Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
56 Borawski Marcin Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
57 Możuch Karolina Gręblin START 10 km opłacono on-line
58 Fobke Feliks Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
59 Skalska Anna Bytonia START 10 km KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
60 Dubiel Piotr Gniszewo START 10 km opłacono on-line
61 Smółkowski Marcin Rumia START 10 km Lexus Trójmiasto opłacono
62 TUSK ADAM Tczew START 10 km opłacono on-line
63 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START 10 km MIŚ Biega opłacono
64 Leśniewski Jan Elbląg START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) EL Aktywni
65 Adamczyk Karol Brzuśce START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
66 Gruszka Wiktor Gdańsk START 10 km opłacono on-line
67 Nowakowska Edyta Morąg START 10 km opłacono on-line
68 Wycinka Christian Bydgoszcz START 10 km Chmielarz Team opłacono on-line
69 Lompert Andrzej Elblag START 10 km opłacono on-line
70 Fałkowski Zbigniew Osie START 10 km Sęki opłacono on-line
71 Majkowski Tomasz Skórcz START 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
72 Jantowski Zbigniew REDA START 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
73 Jantowska Małgorzata Reda START 10 km Motywatornia Team opłacono on-line
74 Deinowski Mariusz Osie START 10 km Sęki opłacono on-line
75 Pawłowski Mariusz Marzęcice START 10 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
76 Pawłowska Dorota Marzęcice START 10 km Kurzętnik Biega opłacono on-line
77 Dudziak Mateusz Tczew START 10 km Dovista Activ Team / Sowiński Team opłacono
78 Górniak Jarosław Gdynia START 10 km opłacono on-line
79 Czech Przemysław Tczew START 10 km CrossElite Tczew opłacono on-line
80 Popielarczyk Robert Gronowo Górne START 10 km opłacono on-line
81 MICHALSKA Daria Bydgoszcz START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
82 Ciechanowski Karol Toruń START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
83 Kuciak Angelika Pluskowęsy START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
84 Ulowska Katarzyna Watorowo START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
85 Karwasz Paulina Lubiewo START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
86 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
87 Karnowski Paweł Ocypel START 10 km opłacono on-line
88 Pilski Andrzej Frombork START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) Barefoot Runners Society UK
89 Łuczak Justyna Tczew START 10 km opłacono on-line
90 Balcerowski Andrzej Tczew START 10 km Biegający Silgan opłacono on-line
91 Maciejewski Maciej Tczew START 10 km Reebok run crew opłacono on-line
92 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk START 10 km Taka RYBA opłacono on-line
93 Małek Aleksandra Kąpino START 10 km Run babys opłacono on-line
94 Pawlicha Agnieszka Gdynia START 10 km CrossElite opłacono on-line
95 Bloch Przemysław Czersk START 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
96 Trzciński Krzysztof Tczew START 10 km opłacono on-line
97 Sikorska Agnieszką Gdynia START 10 km #BBKTS opłacono on-line
98 Rumkowski Piotr Gdynia START 10 km opłacono on-line
99 Schulz Maciej Pruszcz Gdański START 10 km opłacono on-line
100 Rekowski Kazimierz Tczew START 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line


Wyświetleń: 13076

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ