V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Różycki Ryszard Tczew START 10 km opłacono
2 Serocki Adam Elblag START 10 km Drużyna Pierścienia opłacono
3 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie START 10 km opłacono on-line
4 Klin Anna Skórcz START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
5 Stanuch Damian Tczew START 10 km opłacono on-line
6 Ruchlewicz Urszula Sztum START 10 km opłacono on-line
7 Krzak Jerzy Gdańsk START 10 km TKKF Rozstaje opłacono on-line
8 Żuchowski Jan Gdynia START 10 km opłacono on-line
9 Witkowski Jarosław Gdańsk START 10 km RMDC opłacono on-line
10 Loose Bartosz Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
11 Zawacki Daniel Tczew START 10 km opłacono on-line
12 Dorszewski Rafał Malbork START 10 km Run 4 Fun opłacono on-line
13 Torłop Przemysław Gdańsk START 10 km opłacono
14 Torłop Małgorzata Gdańsk START 10 km Grupa Trójmiasto opłacono
15 Babński Sebastian Tczew START 10 km opłacono on-line
16 Molenda Tomasz Malbork START 10 km Grupa Malbork opłacono on-line
17 Gąsior Pawel Susz START 10 km Rozbiegany Susz opłacono
18 Bondar Dmytro Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
19 Kołecki Michał Iława START 10 km MiSiEk Runner / ULG opłacono on-line
20 Rogocki Jarosław Tczew START 10 km opłacono on-line
21 Walas Damian Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
22 ziemann tomasz tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
23 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
24 Baczewski Robert Tczew START 10 km opłacono on-line
25 Jankowicz Artur Malbork START 10 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
26 Witkowska Kamila Malbork START 10 km opłacono on-line
27 Warachewicz Anna MALBORK START 10 km opłacono on-line
28 Janka Maciej Pelplin START 10 km opłacono on-line
29 Tocha Zbigniew Skórcz START 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
30 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START 10 km BBL Starogard Gd. opłacono on-line
31 Michałowski Krzysztof Grudziądza START 10 km opłacono on-line
32 Kulińska Agnieszka Grudziądz START 10 km opłacono on-line
33 Pepliński Marek Elbląg START 10 km Biegacze Wolności opłacono on-line
34 Stolarów Agnieszka Malbork START 10 km Drużyna Pierścienia opłacono
35 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ START 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
36 Żuchowski Grzegorz Grudziądz START 10 km Delfin Run Grudziądz opłacono on-line
37 Konieczka Michał Osie START 10 km opłacono on-line
38 Sowiński Błażej Osie START 10 km Ekstremalny Tata opłacono on-line
39 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START 10 km Biegiem ku marzeniom opłacono on-line
40 Zinka Maciej Łubiana START 10 km opłacono on-line
41 Sowiński Łukasz Osie START 10 km Ekstremalny Tata opłacono on-line
42 Hoffmann Daniel Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
43 WOODS MICHAEL Tczew START 10 km opłacono on-line
44 Wielgos Joanna Gdynia START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
45 Malinowska Karolina Gniew START 10 km tRUNsformacja Gniew opłacono on-line
46 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
47 Pustówka Marcin Gdynia START 10 km opłacono on-line
48 Kuźma Anna Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
49 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
50 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
51 CIAPKA JANINA GOSZYN START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
52 Dzierliński Paweł Świecie START 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
53 Redzimski Adam Gdynia START 10 km opłacono on-line
54 Witt Grażyna Sopot START 10 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
55 TARKOWSKI Jacek Tczew START 10 km CrossElite Tczew opłacono on-line
56 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk START 10 km opłacono on-line
57 milkowski mariusz gdynia START 10 km opłacono
58 Küchler Paweł Gdynia START 10 km opłacono on-line
59 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI START 10 km CrossElite opłacono on-line
60 GUZ Robert Tczew START 10 km opłacono on-line
61 Szubartowicz Marek Gdynia START 10 km opłacono on-line
62 Zawadzki Kazimierz Błotnia START 10 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
63 Maciejewski Łukasz Tczew START 10 km opłacono on-line
64 Kuhn Rafał Starogard Gdański START 10 km opłacono on-line
65 Rudek Małgorzata Rumia START 10 km opłacono on-line
66 Koska-Czapiewska Emilia Starogard Gdański START 10 km BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides opłacono on-line
67 Czapiewski Paweł Osówko START 10 km MKS Chojniczanka 1930 S. A. opłacono on-line
68 Szoska Sławomir Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
69 Abryszyńska Karolina Tczew START 10 km CrossElite opłacono on-line
70 Wolski Jarosław Tczew START 10 km DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW opłacono
71 Kamińska Daniela Tczew START 10 km SportLevel Tczew opłacono on-line
72 szczypior marcin Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
73 LANG Marcin Gdynia START 10 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
74 Trygalska Paulina Pinczyn START 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
75 Siwczak Mariusz Sobowidz START 10 km opłacono on-line
76 Retecki Krzysztof Ostromecko START 10 km LKS Bogmar / Presto opłacono on-line
77 Olejarczyk Piotr Elbląg START 10 km opłacono on-line
78 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO START 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
79 Muszarski Łukasz Kokoszkowy START 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
80 Rosa Sebastian Tczew START 10 km opłacono on-line
81 Zieńczuk Piotr Gdańsk START 10 km Gdańskie Autobusy i Tramwaje opłacono on-line
82 Gibas Lucyna Tczew START 10 km opłacono on-line
83 Bładzikowski Rafał Tczew START 10 km opłacono on-line
84 SZWEDA MAREK ZBLEWO START 10 km MORSY ZBLEWO opłacono on-line
85 Szweda Grażyna ZBLEWO START 10 km MORSY ZBLEWO opłacono on-line
86 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański START 10 km Oracze z Kociewia opłacono on-line
87 Chamski Michał Gdańsk START 10 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
88 Szatkowski Marcin Bydgoszcz START 10 km ProfiLingua Gdańsk opłacono on-line
89 Jaszczerska Grażyna Grudziądz START 10 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
90 Jaszczerski Paweł Grudziądz START 10 km Invictus 3City opłacono on-line
91 Ropinska Kamila Grudziâdz START 10 km Biegowe Wariacje opłacono on-line
92 Dekowska Monika Wętfie START 10 km opłacono on-line
93 Śrutkowski Sylwester Sztum START 10 km opłacono on-line
94 Nawrocki Dariusz Gdańsk START 10 km opłacono on-line
95 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
96 Kuciński Łukasz Elbląg START 10 km opłacono on-line
97 Lenkiewicz Andrzej Bądki START 10 km opłacono on-line
98 Zaborowska Beata Drzycim START 10 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
99 Wesiora Mariusz Drzycim START 10 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
100 Żylicz Paweł Słupsk START 10 km STOPA Słupsk / USB Ustka opłacono


Wyświetleń: 13196

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ