V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mej Paweł Baczków Gm. Bochnia - Małopolska START 10 km (pierwsze 30 osób) BOSY BIEGACZ - gm . Bochnia - MAŁO. Rekord Polski NA NAJDŁUŻSZY DYSTANS BOSO W 24 godz . - 113.110 km ( 01 - 02.06.2019 BYTÓW opłacono
2 Lenkiewicz Andrzej Bądki START 10 km opłacono on-line
3 Zawadzki Kazimierz Błotnia START 10 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
4 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO START 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
5 Adamczyk Karol Brzuśce START 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
6 Czapiewska Martyna Brzuśce START 10 km opłacono on-line
7 MICHALSKA Daria Bydgoszcz START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
8 Szatkowski Marcin Bydgoszcz START 10 km ProfiLingua Gdańsk opłacono on-line
9 Wycinka Christian Bydgoszcz START 10 km Chmielarz Team opłacono on-line
10 Skalska Anna Bytonia START 10 km KS SOKÓŁ ZBLEWO opłacono on-line
11 Grzonka Kamila Bytonia START 10 km (pierwsze 30 osób) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
12 Cichos Konrad Chorzów START 10 km Ratel Tri Team opłacono on-line
13 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk START 10 km opłacono on-line
14 Bloch Przemysław Czersk START 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
15 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
16 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska START 10 km Team JK84 opłacono on-line
17 Dering Marcin Demlin START 10 km opłacono on-line
18 Patelczyk Sławomir Demlin START 10 km opłacono on-line
19 Zaborowska Beata Drzycim START 10 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
20 Wesiora Mariusz Drzycim START 10 km Diabelskie Pioruny opłacono on-line
21 Prokop Mariusz Elblag START 10 km Prokopki opłacono on-line
22 Lompert Andrzej Elblag START 10 km opłacono on-line
23 Serocki Adam Elblag START 10 km Drużyna Pierścienia opłacono
24 Prokop Anna Elbląg START 10 km Prokopki opłacono on-line
25 Olejarczyk Piotr Elbląg START 10 km opłacono on-line
26 Pepliński Marek Elbląg START 10 km Biegacze Wolności opłacono on-line
27 Leśniewski Jan Elbląg START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) EL Aktywni
28 Kuciński Łukasz Elbląg START 10 km opłacono on-line
29 Kamiński Paweł Elbląg START 10 km opłacono on-line
30 Pilski Andrzej Frombork START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) Barefoot Runners Society UK
31 Gruszka Wiktor Gdańsk START 10 km opłacono on-line
32 Chamski Michał Gdańsk START 10 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
33 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
34 Krzak Jerzy Gdańsk START 10 km TKKF Rozstaje opłacono on-line
35 Witkowski Jarosław Gdańsk START 10 km RMDC opłacono on-line
36 Nawrocki Dariusz Gdańsk START 10 km opłacono on-line
37 Torłop Przemysław Gdańsk START 10 km opłacono
38 Torłop Małgorzata Gdańsk START 10 km Grupa Trójmiasto opłacono
39 Matyskiel Anita Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
40 Gajdus Wiktor Gdańsk START 10 km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
41 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk START 10 km Taka RYBA opłacono on-line
42 WABNIC JAN GDAŃSK START 10 km opłacono on-line
43 Zieńczuk Piotr Gdańsk START 10 km Gdańskie Autobusy i Tramwaje opłacono on-line
44 Piórkowski Mariusz Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA opłacono on-line
45 Skwiot Stanisław Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
46 LANG Marcin Gdynia START 10 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
47 Küchler Paweł Gdynia START 10 km opłacono on-line
48 Wielgos Joanna Gdynia START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
49 Fobke Feliks Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
50 Górniak Jarosław Gdynia START 10 km opłacono on-line
51 Szubartowicz Marek Gdynia START 10 km opłacono on-line
52 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START 10 km MIŚ Biega opłacono
53 milkowski mariusz gdynia START 10 km opłacono
54 Pustówka Marcin Gdynia START 10 km opłacono on-line
55 Rumkowski Piotr Gdynia START 10 km opłacono on-line
56 Pawlicha Agnieszka Gdynia START 10 km CrossElite opłacono on-line
57 Walczak Krzysztof Gdynia START 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono
58 Szpyra Edward Gdynia START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia)
59 Borawski Marcin Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
60 Wittbrodt Marcin Gdynia START 10 km FIGHTING BIKERS GDYNIA opłacono on-line
61 Żuchowski Jan Gdynia START 10 km opłacono on-line
62 Sikorska Agnieszką Gdynia START 10 km #BBKTS opłacono on-line
63 MAJNA Kazimierz Gdynia START 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
64 Redzimski Adam Gdynia START 10 km opłacono on-line
65 Kosiuk Rafał Gdynia START 10 km opłacono on-line
66 Adamiec-Tylicka Agnieszka Gdynia START 10 km opłacono on-line
67 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START 10 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
68 Malinowska Karolina Gniew START 10 km tRUNsformacja Gniew opłacono on-line
69 Dubiel Piotr Gniszewo START 10 km opłacono on-line
70 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń START 10 km Farben Lehre opłacono on-line
71 CIAPKA JANINA GOSZYN START 10 km WATAHA - łączy nas bieganie opłacono on-line
72 Możuch Karolina Gręblin START 10 km opłacono on-line
73 Popielarczyk Robert Gronowo Górne START 10 km opłacono on-line
74 Ropinska Kamila Grudziâdz START 10 km Biegowe Wariacje opłacono on-line
75 Żuchowski Grzegorz Grudziądz START 10 km Delfin Run Grudziądz opłacono on-line
76 Banach Tomasz Grudziądz START 10 km (pierwsze 30 osób) The Runners Świecie opłacono on-line
77 Jaszczerska Grażyna Grudziądz START 10 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono on-line
78 Jaszczerski Paweł Grudziądz START 10 km Invictus 3City opłacono on-line
79 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ START 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
80 Kulińska Agnieszka Grudziądz START 10 km opłacono on-line
81 Michałowski Krzysztof Grudziądza START 10 km opłacono on-line
82 Kołecki Michał Iława START 10 km MiSiEk Runner / ULG opłacono on-line
83 Kosiedowski Ryszard Janowo START 10 km opłacono on-line
84 Małek Aleksandra Kąpino START 10 km Run babys opłacono on-line
85 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie START 10 km RCI Gdynia opłacono on-line
86 Muszarski Łukasz Kokoszkowy START 10 km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
87 Dudek Mateusz Kołobrzeg START 10 km Kołobrzeg biega opłacono on-line
88 Pick Tomek Koszalin START 10 km SKSG KORONA SZCZECIN opłacono on-line
89 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START 10 km Biegiem ku marzeniom opłacono on-line
90 Ambroziak Adam Kowale START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA opłacono on-line
91 Chmielarz SEBASTIAN Kruszwica START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
92 Szwedowski Łukasz Kulice START 10 km (pierwsze 30 osób) opłacono on-line
93 JANIK Roman KWIDZYN START 10 km (pierwsze 30 osób) KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
94 Sofczyńka Magdalena Legbąd START 10 km opłacono on-line
95 Karwasz Paulina Lubiewo START 10 km CHMIELARZ TEAM opłacono
96 Liegmann Bożena Lubiszewo START 10 km opłacono on-line
97 Liegmann Mariusz Lubiszewo START 10 km opłacono on-line
98 Piasecka Magdalena Lublin START 10 km Pszczółkowski Team opłacono on-line
99 Stasica Andrzej Łęgowo START 10 km opłacono on-line
100 Zinka Maciej Łubiana START 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 13197

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ