Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chabowska Magdalena | Zduny | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
2 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
3 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
4 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
5 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
6 | szczypior marcin | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
7 | SZWEDA MAREK | ZBLEWO | Polska | START 10 km | MORSY ZBLEWO | opłacono on-line |
8 | Szweda Grażyna | ZBLEWO | Polska | START 10 km | MORSY ZBLEWO | opłacono on-line |
9 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | START 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
10 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | START 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
11 | Dekowska Monika | Wętfie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
12 | Ulowska Katarzyna | Watorowo | Polska | START 10 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono |
13 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | START 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
14 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
15 | Roszak Daniel | Trąbki Wielkie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
16 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
17 | Ciechanowski Karol | Toruń | Polska | START 10 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono |
18 | Michalak Marek | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
19 | Kreja Łukasz | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
20 | Piekut Anna | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | CrossElite | opłacono |
21 | Szczyglak Mariusz | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | CrossElite | opłacono on-line |
22 | Daszkiewicz Artur | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
23 | Czaplewski Wojciech | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
24 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
25 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | CFMT | opłacono on-line |
26 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
27 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono | |
28 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
29 | Stanuch Damian | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
30 | Zawacki Daniel | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
31 | Babński Sebastian | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
32 | Bondar Dmytro | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
33 | Rogocki Jarosław | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
34 | Walas Damian | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
35 | ziemann tomasz | tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
36 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
37 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
38 | WOODS MICHAEL | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
39 | TARKOWSKI Jacek | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite Tczew | opłacono on-line |
40 | GUZ Robert | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
41 | Maciejewski Łukasz | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
42 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
43 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
44 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | START 10 km | DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono |
45 | Kamińska Daniela | Tczew | Polska | START 10 km | SportLevel Tczew | opłacono on-line |
46 | Rosa Sebastian | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
47 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
48 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
49 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
50 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
51 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
52 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
53 | Posmyk Łukasz | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
54 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | START 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
55 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
56 | Maciejewski Maciej | Tczew | Polska | START 10 km | Reebok run crew | opłacono on-line |
57 | Balcerowski Andrzej | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Silgan | opłacono on-line |
58 | Łuczak Justyna | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
59 | Czech Przemysław | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite Tczew | opłacono on-line |
60 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | START 10 km | Dovista Activ Team / Sowiński Team | opłacono |
61 | TUSK ADAM | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
62 | Ostrowski Piotr | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
63 | Sarach Karolina | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
64 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
65 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
66 | Karczewska Aleksandra | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
67 | Zieliński Darek | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
68 | Mrozek Marcin | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
69 | Włodarski Dariusz Włodarski | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
70 | Wojciechowski Jarosław | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono | |
71 | Maj Izabela | Tczew | Polska | START 10 km | Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
72 | Szulc Monika | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
73 | Szulc Arkadiusz | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
74 | Drząszcz Marek | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
75 | Kuncewicz Szymon | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
76 | Winiarski Grzegorz Winiarski | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
77 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
78 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
79 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
80 | Bożek Mateusz | Świdwin | Polska | START 10 km | opłacono | |
81 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
82 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
83 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
84 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
85 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Sowiński Team | opłacono on-line |
86 | Gąsior Pawel | Susz | Polska | START 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono |
87 | Wroński Mariusz | Subkowy | Polska | START 10 km | opłacono | |
88 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
89 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Ślęzak Team | opłacono on-line |
90 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
91 | Koska-Czapiewska Emilia | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides | opłacono on-line |
92 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | Oracze z Kociewia | opłacono on-line |
93 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | START 10 km | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
94 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Starogard gdański | opłacono on-line |
95 | Witt Henryk | Sopot | Polska | START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Norbsoft.pl | opłacono |
96 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | START 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
97 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
98 | Żylicz Paweł | Słupsk | Polska | START 10 km | STOPA Słupsk / USB Ustka | opłacono |
99 | Klin Anna | Skórcz | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
100 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | START 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
Wyświetleń: 21829