Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stasica Andrzej | Łęgowo | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
2 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
3 | Adamczyk Karol | Brzuśce | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
4 | Adamiec-Tylicka Agnieszka | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
5 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Taka RYBA | opłacono on-line |
6 | Babński Sebastian | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
7 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
8 | Balcerowski Andrzej | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Silgan | opłacono on-line |
9 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | The Runners Świecie | opłacono on-line |
10 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
11 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | START 10 km | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
12 | Bondar Dmytro | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
13 | Borawski Marcin | Gdynia | Polska | START 10 km | FIGHTING BIKERS GDYNIA | opłacono on-line |
14 | Bożek Mateusz | Świdwin | Polska | START 10 km | opłacono | |
15 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
16 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
17 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
18 | Chabowska Magdalena | Zduny | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
19 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
20 | Chamski Michał | Gdańsk | Polska | START 10 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
21 | Chmielarz SEBASTIAN | Kruszwica | Polska | START 10 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono |
22 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | START 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
23 | Cichos Konrad | Chorzów | Polska | START 10 km | Ratel Tri Team | opłacono on-line |
24 | Ciechanowski Karol | Toruń | Polska | START 10 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono |
25 | Czaja Bogdan | Osieczna | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
26 | Czaja Dominik | Osieczna | Polska | START 10 km | Czajnik Team | opłacono on-line |
27 | Czapiewska Martyna | Brzuśce | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
28 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | START 10 km | MKS Chojniczanka 1930 S. A. | opłacono on-line |
29 | Czaplewski Wojciech | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
30 | Czech Przemysław | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite Tczew | opłacono on-line |
31 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | START 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
32 | Dagga Dawid | Rywałd | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
33 | Daszkiewicz Artur | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
34 | Deinowski Mariusz | Osie | Polska | START 10 km | Sęki | opłacono on-line |
35 | Dekowska Monika | Wętfie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
36 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
37 | Dering Marcin | Demlin | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
38 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
39 | Dorszewski Rafał | Malbork | Portugalia | START 10 km | Run 4 Fun | opłacono on-line |
40 | Drząszcz Marek | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
41 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
42 | Dudek Mateusz | Kołobrzeg | Polska | START 10 km | Kołobrzeg biega | opłacono on-line |
43 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | START 10 km | Dovista Activ Team / Sowiński Team | opłacono |
44 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Polska | START 10 km | RCI Gdynia | opłacono on-line |
45 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
46 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
47 | Fałkowski Zbigniew | Osie | Polska | START 10 km | Sęki | opłacono on-line |
48 | Fobke Feliks | Gdynia | Polska | START 10 km | FIGHTING BIKERS GDYNIA | opłacono on-line |
49 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Polska | START 10 km | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
50 | Gąsior Pawel | Susz | Polska | START 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono |
51 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
52 | Górniak Jarosław | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
53 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
54 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | START 10 km | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
55 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | START 10 km | 22 blt | opłacono on-line |
56 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | START 10 km | Biegam dla Zdrowia | opłacono on-line |
57 | Gruszka Wiktor | Gdańsk | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
58 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
59 | GUZ Robert | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
60 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
61 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | CFMT | opłacono on-line |
62 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | START 10 km | Team JK84 | opłacono on-line |
63 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | Polska | START 10 km | Team JK84 | opłacono on-line |
64 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
65 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
66 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | START 10 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
67 | Jantowska Małgorzata | Reda | Polska | START 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
68 | Jantowski Zbigniew | REDA | Polska | START 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
69 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | Oracze z Kociewia | opłacono on-line |
70 | Jaszczerska Grażyna | Grudziądz | Polska | START 10 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
71 | Jaszczerski Paweł | Grudziądz | Polska | START 10 km | Invictus 3City | opłacono on-line |
72 | Kamińska Daniela | Tczew | Polska | START 10 km | SportLevel Tczew | opłacono on-line |
73 | kamiński krystian | niestępowo | Polska | START 10 km | TOYOTA CHWASZCZYNO | opłacono |
74 | Kamiński Paweł | Elbląg | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
75 | Karczewska Aleksandra | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
76 | Karnowski Paweł | Ocypel | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
77 | Karwasz Paulina | Lubiewo | Polska | START 10 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono |
78 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
79 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
80 | Klin Anna | Skórcz | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
81 | Konieczka Michał | Osie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
82 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | START 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
83 | Kosiedowski Ryszard | Janowo | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
84 | Kosiuk Rafał | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
85 | Koska-Czapiewska Emilia | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides | opłacono on-line |
86 | Kołecki Michał | Iława | Polska | START 10 km | MiSiEk Runner / ULG | opłacono on-line |
87 | Kreja Łukasz | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
88 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
89 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
90 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
91 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | START 10 km | TKKF Rozstaje | opłacono on-line |
92 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
93 | Kuciak Angelika | Pluskowęsy | Polska | START 10 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono |
94 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
95 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
96 | Kulińska Agnieszka | Grudziądz | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
97 | Kuncewicz Szymon | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
98 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Starogard gdański | opłacono on-line |
99 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
100 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | START 10 km | LANG TEAM ŻABIANKA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21844