Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Dorszewski Rafał | Malbork | Portugalia | START 10 km | Run 4 Fun | opłacono on-line |
102 | Molenda Tomasz | Malbork | Polska | START 10 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
103 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | START 10 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
104 | Witkowska Kamila | Malbork | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
105 | Warachewicz Anna | MALBORK | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
106 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | START 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono |
107 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | START 10 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono |
108 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | START 10 km | 22 blt | opłacono on-line |
109 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | START 10 km | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
110 | Pawłowski Mariusz | Marzęcice | Polska | START 10 km | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
111 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
112 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
113 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Polska | START 10 km | UKS Gimpas Pasłęk | opłacono |
114 | Nowakowska Edyta | Morąg | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
115 | kamiński krystian | niestępowo | Polska | START 10 km | TOYOTA CHWASZCZYNO | opłacono |
116 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | START 10 km | Biegam dla Zdrowia | opłacono on-line |
117 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
118 | Karnowski Paweł | Ocypel | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
119 | Sowiński Patryk | Olsztyn | Polska | START 10 km | Packman Team/ SowińskiTEAM | opłacono |
120 | Konieczka Michał | Osie | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
121 | Sowiński Błażej | Osie | Polska | START 10 km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
122 | Sowiński Łukasz | Osie | Polska | START 10 km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
123 | Deinowski Mariusz | Osie | Polska | START 10 km | Sęki | opłacono on-line |
124 | Fałkowski Zbigniew | Osie | Polska | START 10 km | Sęki | opłacono on-line |
125 | Sowińska Marta | Osie | Polska | START 10 km | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
126 | Czaja Dominik | Osieczna | Polska | START 10 km | Czajnik Team | opłacono on-line |
127 | Czaja Bogdan | Osieczna | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
128 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | START 10 km | MKS Chojniczanka 1930 S. A. | opłacono on-line |
129 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | START 10 km | LKS Bogmar / Presto | opłacono on-line |
130 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
131 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
132 | Kuciak Angelika | Pluskowęsy | Polska | START 10 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono |
133 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
134 | Schulz Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
135 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
136 | Richert Piotr | Przodkowo | Polska | START 10 km | Przodkowski Tean | opłacono on-line |
137 | Jantowska Małgorzata | Reda | Polska | START 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
138 | Jantowski Zbigniew | REDA | Polska | START 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
139 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
140 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
141 | Smółkowski Marcin | Rumia | Polska | START 10 km | Lexus Trójmiasto | opłacono |
142 | Sulewska Monika | Rusocin | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
143 | Dagga Dawid | Rywałd | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
144 | Klin Anna | Skórcz | Polska | START 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
145 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | START 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
146 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | START 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
147 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | START 10 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
148 | Żylicz Paweł | Słupsk | Polska | START 10 km | STOPA Słupsk / USB Ustka | opłacono |
149 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
150 | Witt Henryk | Sopot | Polska | START 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Norbsoft.pl | opłacono |
151 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | START 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono |
152 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Starogard gdański | opłacono on-line |
153 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | START 10 km | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
154 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Ślęzak Team | opłacono on-line |
155 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
156 | Koska-Czapiewska Emilia | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | BBL Starogard Gdański / SKL Fillipides | opłacono on-line |
157 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | Oracze z Kociewia | opłacono on-line |
158 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
159 | Wroński Mariusz | Subkowy | Polska | START 10 km | opłacono | |
160 | Gąsior Pawel | Susz | Polska | START 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono |
161 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Sowiński Team | opłacono on-line |
162 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
163 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
164 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
165 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
166 | Bożek Mateusz | Świdwin | Polska | START 10 km | opłacono | |
167 | Winiarski Grzegorz Winiarski | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
168 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
169 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
170 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | START 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
171 | Michalak Marek | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
172 | Kreja Łukasz | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
173 | Piekut Anna | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | CrossElite | opłacono |
174 | Szczyglak Mariusz | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | CrossElite | opłacono on-line |
175 | Daszkiewicz Artur | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
176 | Czaplewski Wojciech | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
177 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
178 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | CFMT | opłacono on-line |
179 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
180 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono | |
181 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | START 10 km (pierwsze 30 osób) | opłacono on-line | |
182 | Stanuch Damian | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
183 | Zawacki Daniel | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
184 | Babński Sebastian | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
185 | Bondar Dmytro | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
186 | Rogocki Jarosław | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
187 | Walas Damian | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
188 | ziemann tomasz | tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
189 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | START 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
190 | Baczewski Robert | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
191 | WOODS MICHAEL | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
192 | TARKOWSKI Jacek | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite Tczew | opłacono on-line |
193 | GUZ Robert | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
194 | Maciejewski Łukasz | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
195 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
196 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | START 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
197 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | START 10 km | DOVISTA ACTIVE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono |
198 | Kamińska Daniela | Tczew | Polska | START 10 km | SportLevel Tczew | opłacono on-line |
199 | Rosa Sebastian | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line | |
200 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | START 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21824